Ania z Hotel Paradise w bikini
Instagram

"Hotel Paradise": Ania zdradziła swój sekret! "Nie chcę ich dłużej okłamywać..." O co chodzi?

Ania z Hotel Paradise w bikini
Instagram

Ania w "Hotelu Paradise" jest stosunkowo niedługo. Pomimo tego, że spędziła na rajskiej wyspie dopiero kilka dni to zdecydowanie nawiązała pozytywne relacje z pozostałymi uczestnikami. Aktualnie jest w związku z Mattem, którego uratowała na rajskim rozdaniu. Od tamtej pory są nierozłączni i wyglądałoby, że tworzą zgraną parę, pomiędzy którą rodzi się uczucie. Okazuje się jednak, że Ania nie może już dłużej wytrzymać w relacji z Mattem i przyznała, że sytuacja zaczyna ją przytłaczać. Co jest powodem takiej zmiany nastawienia?

Zobacz także: W "Hotelu Paradise" na jaw wyszedł sekret Matta! Spodziewaliście się tego?

Flesz ewydanie

"Hotel Paradise": Ania ma kryzys w relacji z Mateuszem. Dlaczego? 

Wieczorem Matt zauważył jak Ania siedzi w samotności i wydaje się być smutna. Uczestniczka wytłumaczyła, że mimo sympatii i bezpiecznej pozycji w "Hotelu Paradise" ciężko jej się odnaleźć na wyspie, ponieważ nie potrafi udawać kogoś kim nie jest. 

Źle się czuję, bo to nie jestem ja. Ja tak nie kłamię ludzi prywatnie... I coraz bardziej mnie to przytłacza, dlatego, że ja zaczynam bardzo lubić tych ludzi i ja nie chce ich oszukiwać... Alę tę intrygę mamy rewelacyjną musimy tak grać... tylko, że bardzo mnie to boli. 

Przyznała, że układ jaki zawarła z Mattem jest doskonały i wie, że może ich zaprowadzić wysoko, ale coraz ciężej jest jej udawać przed pozostałymi uczestnikami:

Tobie tak z łatwością przychodzi granie tego, że między nami coś jest a nic nie ma - powiedziała do Matta. 

Matt stwierdził jednak, że to najlepsze rozwiązanie, aby przetrwać w programie. Ania przyznała mu rację, twierdząc, że nie potrafiłaby się zaangażować emocjonalnie, dlatego cieszy się, że nikogo nie skrzywdzi. Na pytania Matta, czy wolałaby być w parze z kimś kto się w niej zakocha, odpowiedziała:

To byłby większy problem. Nie chciałabym takiego faceta, bo ja bym go wykorzystała tutaj. 

Jednak czy na pewno pomiędzy tym dwojgiem nic nie ma? A może na początku mieli takie założenie, a teraz ciężko im się przyznać do tego, że coś się zmieniło?

Zobacz także: "Hotel Paradise": Sandra i Ola wróciły do programu! Czy Viola może się czuć bezpiecznie?!

Ania i Mateusz w ciągu kilku ostatnich dni wydawali się jedną z najzgodniejszych par w "Hotelu Paradise". Okazuje się jednak, że ich relacja to czysty układ. Uczestniczkę zaczyna przytłaczać sytuacja, że wprowadza w błąd kolegów z programu, którzy myślą, że łączy ją coś z Mattem. 

Mat i Ania z programu "Hotel Paradise
Instagram

Czy ich układ będzie miał szanse przetrwać w momencie, jak do gry wejdą kolejne nowe postacie? Czy brak zaangażowanie i postawienie na czystą grę będzie dla nich opłacalne? 

Ania z programu "Hotel Paradise
Instagram

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Hotel Paradise TVN7 (@hotelparadise.tvn7)

 

Więcej na temat Hotel Paradise
Przeładuj

Wojewódzki w "Idolu" nazwał ją "Pączkiem". Dziś Nina Cieślińska pracuje w telewizji i wygląda jak zupełnie inna osoba

zobacz 00:48