Party Stories
Łukasz i Martyna "Hotel Paradise"
Newsy

Hotel Paradise: Łukasz i Martyna na linii ognia! Padły ostre słowa "On jest jakimś psychopatą!"

Łukasz czuł się odtrącony w "Hotelu Paradise" lecz okazało się, że wygrał zadanie, które dało mu przewagę nad innymi uczestnikami. Jest zainteresowany Martyną, jednak ona nie chce słyszeć o jakiejkolwiek relacji z nim i wykrzyczała mu, że jeżeli spróbuje o nią zawalczyć i zniszczy jej związek z Blondino to ją skrzywdzi. Z jej ust padło w jego kierunku wiele gorzkich słów. 

Zobacz także: Ola z "Hotelu Paradise" ostro o Marietcie. Nazwała ją... prostytutką? Teraz się tłumaczy!

"Hotel Paradise 3": Luiza ostro skrytykowała wygląd Justyny. Teraz żałuje tych słów?

"Hotel Paradise": Relacja Łukasza i Martyny jest trudna. Wybuchł konflikt 

Relacja Martyny i Łukasza stanęła na linii ognia. Łukasz chciał zrobić wszystko, aby zasłużyć na uwagę Martyny. Miał nadzieję na to, że to właśnie z nią po rajskim rozdaniu ruszy w drogę do finału, jednak na drodze stoi jeszcze Blondino: 

Musisz poświęcić czas na to, żeby oddalić Martynę od Latino. Wykaż inicjatywę. Poznaj ją bardziej przez te dwa dni - radził Adam

Łukasz przyznał, że Martyna zrobiła na nim ogromne wrażenie i pomijając fakt, że jest jego szansą na finał to chciałby poznać ją bliżej, nawet po programie. 

Łukasz próbował rozmawiać ze wszystkimi uczestnikami szukając wsparcia w walce o Martynę, jednak to co usłyszał od Violi totalnie go rozbiło: 

Byłam zaskoczona, jak Martyna po randce powiedziała, że jesteś fajny wartościowy, a w pokoju powiedziała, że jesteś głupi i nie kumasz. 

Zrezygnowany Łukasz odpowiedział:

Teraz to mi się nie chce. Sytuacja jest żałosna, a po tym co mi powiedziałaś, to już całkiem. 

Zadanie dnia tylko umocniło pozycję Łukasza w programie. Dzięki wygranej w konkurencji otrzymał kopertę, w której były dwie możliwości. O tym jakie, miał przekonać się dopiero podczas tzw. pandory. Uczestników przeszedł dreszcz niepokoju. 

Nie jestem zadowolona, że wygrał zadanie, bo może mieć immunitet i wtedy wyeliminuje Blondino. - powiedziała Martyna 

Uczestnicy spekulowali, że może dostanie immunitet lub coś co zagwarantuje mu pozycję na "rajskim rozdaniu". 

Łukaszowi włączył się instynkt przetrwania. On jest jakimś psychopatą. Projektuje sobie rzeczy, których nie ma. Nie chce być z nim w pokoju. Nie chciałabym, żeby Blondino odpadł. - mówiła 

To nie był łatwy dzień dla Łukasza. Martyna nie odpuszczała: 

Wygrałeś coś nie wiadomo co, bo jeżeli masz możliwość eliminacji to eliminujesz Blondino. A to dla mnie krzywdzące. Nie czuje się w Twoim towarzystwie dobrze. Przy Tobie nie czuje się swobodnie. Na randce czułam się swobodnie, bo byłam w swoim żywiole, a nie dlatego, że byłam tam z Tobą. - powiedziała oschle

Zapytał, co zrobi, jeżeli wyeliminuje Latino: 

To będę z tobą parą ale nie będzie dobrze, bo nie czuje z tobą  żadnej relacji i nie ciągnie mnie do twojego towarzystwa. 

Na koniec przyznała, że nie wyobraża sobie, że wejdzie do finału z kimś innym niż Blondino. Dzisiejsza "pandora" również wiele skomplikowała.... Łukasz przyznał, że jeżeli miałby wejść do finału to albo z Martyną albo z Olą. Martyna odpowiedziała na pytanie, na temat tego, dlaczego ciągle zmienia zdanie o Łukaszu: 

Nie zmieniłam zdania o Łukaszu. Po randce poznałam go lepiej, a wrażenie pozostało. Zastanawiam mnie dlaczego do ciebie nie dociera to, co jasno tłumacze. Gdyby to nie był program to nie chciałabym utrzymywać z tobą kontaktu. - powiedziała zwracając się do Łukasza 

Zapytano także Blondino, jak się czuje, jako przepustka Martyny do finału: 

Na pandorze są same pytania wyniszczające nas tylko dlatego, że powiedziałem ze Martyna jest moja przyjaciółką. Mamy złotą relację a Wy na nas naskakujecie i chcecie nas wyniszczyć i robicie to, żeby pokazać Łukaszowi, że jesteśmy najsłabszą parą. Jest mi przykro. 

Łukasz dowiedział się także, że jego nagrodą za wygrane zadanie jest immunitet albo przywrócenie Marty! Co komplikuje sprawę Maćka, który chwilę wcześniej zadeklarował: 

Z całym szacunkiem do Marty: to się skończyło, to się nie wróci, wiec jestem otwarty na nowe relacje. 

A co jeżeli Marta jednak wróci? Wszystko na to wskazuje, ponieważ uczestnicy zmówili się, żeby za wszelką cenę przekonać Łukasza do tego, aby nie wybrał immunitetu. Jego decyzja mogłaby zagrażać zbyt wielu uczestnikom!

Martyna wjechała mu emocjonalnie, więc jak on stanie za Olą to chłopacy wylecą z domu. Musimy mu zryć banie, żeby wybrał Martę, bo inaczej będzie miał tutaj przechlapane. "Nie ważne kogo wybierzesz to go skrzywdzisz a jak wybierzesz Martę to pokażesz wszystkim klasę". 

Łukasz nie wie, co zrobić... Jeżeli przywróci do programu Martę to jeszcze bardziej sobie utrudni zadanie, a jeżeli weźmie immunitet również będzie mu ciężko. 

Zobacz także: "Hotel Paradise": Szymon i Łukasz wrócili do programu, a Marietta i Chris wyznają sobie miłość!

Łukasz chciałby stworzyć parę z Martyną jednak ona czuje do niego niechęć i nie chce o tym słyszeć. Słowa uczestniczki go zraniły. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Hotel Paradise TVN7 (@hotelparadise.tvn7)

Martyna jest aktualnie w związku z Blondino i nie zamierza zmieniać swojej pary. Relacją z Łukaszem nie jest w ogóle zainteresowana i denerwuje ją, że uczestnik wciąż o nią zabiega. 

Martyna Kondratowicz z Hotel Paradise w różowej bluzce Popatu
Instagram

Co ostateczne zrobi Łukasz? Wybierze immunitet czy przywróci do programu Martę? Wygląda na to, że uczestnik musi podjąć trudną decyzję, a jego obecność w programie jest dla niego trudną próbą. 

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Klaudia El Dursi o dzieciach
Newsy
Czy Klaudia El Dursi sama wzięłaby udział w "Hotel Paradise" jako uczestniczka?
Modelka odważyłaby się na udział w reality show!?

Klaudia El Dursi jeszcze niedawno była jedną z uczestniczek programu " Top Model " i z racji tego, zapytaliśmy ją czy sama wzięłaby udział w " Hotel Paradise ", który sama prowadzi. Okazuje się, ze odpowiedź modelki jest dosyć stanowcza. Obejrzyjcie wideo i zobaczcie, co powiedziała Klaudia El Dursi na temat udziału w reality show. Jest szansa na to, że zobaczymy ją w kolejnej edycji w całkiem nowej roli!? Posłuchajcie, co ma do powiedzenia prowadząca na temat udziału w "Hotel Paradise"!? Co na to uczestnicy? Zobacz także:  "Hotel Paradise": Uczestnicy oszaleli na punkcie nowego zdjęcia Klaudii El Dursi!    

Instagram
Newsy
"Hotel Paradise": Ostatnie rajskie rozdanie przed wielkim finałem! Kto odpadł z programu?
W dzisiejszym odcinku "Hotel Paradise" mogliśmy zobaczyć ostatnie rajskie rozdanie tuż przed wielkim finałem! Zobaczcie co się wydarzyło!

"Hotel Paradise" wkroczył w decydującą fazę! W dzisiejszym odcinku mogliśmy obejrzeć ostatnie rajskie rozdanie przed wielkim finałem! Już za tydzień, 17 kwietnia dowiemy się kto zgarnie 100 tysięcy złotych i wygra pierwszą polską edycję tego programu. W tym tygodniu do show powrócili Szymon, Łukasz oraz Marta, którzy nieźle namieszali wśród pozostałych uczestników! Kto w takim razie odpadł tuż przed finałem? Zobaczcie co się wydarzyło!  Zobacz także:   PSYCHOTEST! Którym uczestnikiem "Hotelu Paradise" jesteś?! Chrisem, Sandrą, a może Adamem? Ostatnie rajskie rozdanie w "Hotel Paradise" przed wielkim finałem! W tym tygodniu w programie "Hotel Paradise" jak zwykle nie zabrakło emocji! Maciek i Latino po przegranym zadaniu musieli pożegnać się ze swoimi partnerkami. Dziewczyny zostały sparowane z powracającymi do "Hotelu Paradise" Szymonem i Łukaszem! Ola nie kryła swojego zadowolenia, że rozstaje się z Maćkiem i z wielką radością wybrała Szymona. Martyna zaś trafiła pod skrzydła Łukasza. Jednak po głosowaniu uczestników na "lepszą parę", Ola i Martyna znów powróciły do swoich dotychczasowych partnerów, czyli do Maćka i Latino! To jednak nie był jedyny zwrot akcji w tym tygodniu "Hotelu Paradise"!  Łukasz wygrał zadanie na bambusowej belce i dzięki temu mógł wybrać jedną z dwóch nagród: immunitet dla siebie na najbliższym rajskim rozdaniu, albo przywrócenie Marty do programu! Ku zaskoczeniu wszystkich uczestnik zdecydował się przywrócić dziewczynę do "Hotelu Paradise"!  W kolejnym zadaniu, które mogliśmy zobaczyć w tym tygodniu "Hotelu Paradise" dziewczyny walczyły o... immunitet dla wybranego chłopaka! Zadanie wygrała Ola,...

Chris do Marietty - kocham cię
TV-Show
"Hotel Paradise": Chris martwi się o związek z Mariettą! Co z Szymonem i Łukaszem?
Co wydarzyło się w Hotelu Paradise 7 kwietnia, odc 23. Czy Szymon jest z Olą? Czy Łukasz podbił serce Martyny?

Kolejny odcinek "Hotelu Paradise" za nami! Co się wydarzyło? M.in. randki przywróconych uczestników - Łukasza z Sandrą oraz Szymona z Olą! Co jeszcze? Zobaczcie naszą krótką relację z wtorkowego odcinka programu TVN 7!     "Hotel Paradise": Chris martwi się o związek z Mariettą! Randka Martyny i Łukasza na początku wydawała się bardzo chłodna. Dziewczyna nawet nie chciała rozmawiać z uczestnikiem podczas podróży. Jednak potem ich relacja uległa zmianie i uczestnicy złapali wspólny język. Łukasz nie szczędził uczestnice komplementów. Z kolei Oli nie podobała się na randce z Szymonem... jazda konno.  Następnie Klaudia El Dursi przyszła z zadaniem do uczestników, którzy mieli zdecydować, do kogo dziewczyny pasują bardziej - Ola do Szymona czy do Maćka oraz czy Martyna do Latino czy do Łukasza? Ola i Maciek zdobyli 7 głosów, zaś Ola i Szymon - 5 głosów, zaś Martyna i Latino aż 9 głosów, za to za Martyną i Łukaszem były tylko 3 osoby. Z kolei Marietta i Chris odbyli poważną rozmowę w łóżku! Marietta: Szymon był pierwszym chłopakiem, który mi się spodobał. Chris: O k***a, ch****o, zniosę to. Albo nie. O mnie mówiłaś tak źle, a o Szymonie tak zajebiście. Marietta: Ale to teraz nie ma żadnego znaczenia, przysięgam Ci! Chris jest wyraźnie zazdrosny o Mariettę! Co mnie bardziej boli, to to że powiedziała, że program to jest program, ale co będzie po? Po co mi mówi, że mnie kocha? Ja się załamię, po programie będę cierpiał... [...] Albo zbudujemy coś prawdziwego, albo nie. - żalił się Chris Blondino. Wszystkie przecinki na "k" z cytatu wyrzuciliśmy.  Zobacz także:  "Hotel Paradise": Marietta o Chrisie:...

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner