Party Stories
Martyna Wojciechowska o dramatycznej diagnozie
Doda w zielonej marynarce
Agnieszka Woźniak Starak w białym t-shircie na konferencji Big Brothera
beata-kozidrak
„Hotel Paradise” Ata Postek rozstała się z partnerem, ale już ma nowego! Zdradziła, jak się poznali
Michał Kostrzewski i pozostali jurorzy You Can Dance
Justyna Steczkowska z fanami
Ida Nowakowska prowadzącą "You Can Dance"
Doda
Sonia z "Hotel Paradise 2"
Instagram
Newsy

"Hotel Paradise 2": Sonia zrezygnuje z programu, aby ratować Dominikę?! Chce odstąpić jej Adama jednocześnie obiecując mu lojalność... 

"Hotel Paradise 2": Sonia zrezygnuje z programu, aby ratować Dominikę?! Chce odstąpić jej Adama jednocześnie obiecując mu lojalność... 

Zachowanie Soni w dzisiejszym "Hotelu Paradise 2" zadziwiło wszystkich. Czy uczestniczka zrezygnuje z udziału w show, aby uratować Dominikę? 

Ja z Karoliną podejdę do Roberta i pojadę do domu a ty podejdź do Adama. Może jeszcze poznasz kogoś, trzeba dać ci szansę, wy mi też ją daliście - zadeklarowała 

Jednak czy jej deklaracja jest szczera? Można wziąć to pod wątpliwość szczególnie po tym, co chwilę później powiedziała Robertowi oraz Adamowi. 

Zobacz także: "Hotel Paradise 2" Dominika płacze za Bartkiem i atakuje Artura: "Jesteś agresywny". Uczestnik wpadł w szał

"Hotel Paradise": Uczestnicy stanęli po stronie Simona po rozstaniu z Bibi? Dziewczyna komentuje!

"Hotel Paradise 2": Sonia odejdzie z programu, aby ratować Dominikę? 

Sonia zaczyna rozumieć, że szczerość nie zaprowadzi jej do finału w show. Dominika po decyzji Aty trafiła do singlówki i wie, że będzie musiała przed "rajskim rozdaniem" zawalczyć o swoją obecność w programie. Sonia niespodziewanie wychodzi dla niej z propozycją. Zasugerowała, że poświęci swoją obecność w programie, po to, aby Dominika mogła dalej walczyć o finał: 

Ja z Karoliną podejdę do Roberta i pojadę do domu a ty podejdź do Adama. Może jeszcze poznasz kogoś, trzeba dać ci szansę, wy mi też ją daliście

Jednak czy Sonia faktycznie podchodząc do Roberta spisuje się na opuszczenie programu? Uczestniczka postanowiła z nim poważnie porozmawiać i wyznała, że wciąż coś do niego czuje: 

Robert ja nie potrafię cię oszukiwać. To będzie smutne, bardzo smutne. Nie wiem, jak mam ci to powiedzieć, bo jest mi tak wstyd. W momencie, w którym odszedłeś Domi zapytała: "jak się czujesz?", odpowiedziałam "jest mi przykro, bo Robert dużo wnosił ale z jednej strony się ciesze, bo jak był Robert to nie umiałam się otworzyć na kogoś innego, bo ten Robert zawsze w tej głowie był". Byłeś z Madzią a ja musiałam się z tym pogodzić ale w głowie było coś innego. Próbuje się przełamać do tego Adama i nagle ty wchodzisz i ja mam mindfuck. Ja nie wiem co ja mam zrobić. Jest mi przykro. Robert ku*wa patrzę na ciebie i na Adama i wolę ciebie. 

Niestety Robert nie dał Soni poczucia, że w momencie, jak go wybierze to będzie bezpieczna. Jednocześnie zasugerował Soni, że Dominika wciąż jest w typie Adama: 

Adamowi się podoba Dominika, ja nie jestem głupi, ja jestem bardzo inteligentną osobą.  Nie bez powodu ci powiedziałem, żebyś była przygotowana na zmiany na 180 stopni. 

Warto również pamiętać, że Robert chciałby się skupić nie tyle na finale, jak na zemście na Kamilu. To właśnie wyeliminowanie rywala jest dla niego najważniejsze. 

Nie jestem tu dla finału, tylko dla swojego celu. Mi przeszkadza ta osoba, zrobiła co zrobiła i mnie to wku*wia i chce tą osobę wykluczyć - powiedział Dominice

Czy w tym wypadku Sonia postanowi pozostać przy Adamie nie ratując Dominiki? Ta druga z kolei również nie ma pewności czy wybierając Roberta będzie bezpieczna. 
Sonia deklarując Dominice, że podejdzie do Roberta dała jej wolną rękę u Adama. Sugerując, że wybierze Roberta po to, aby odpaść, jednocześnie wyznała mu uczucia. Z kolei w rozmowie z Adamem zadeklarowała lojalność:

- Będą z tobą szczera, nie skreślam cię i coś mnie do ciebie ciągnie ale sam zauważyłeś, że relacje nam się popsuły. Nie masz się czuć zagrożony. 
- Dla mnie to jest dziwne, że chcesz ratować Dominikę, która postawiła Ci kwiatek. 

Sonia mimo wszystko postanowiła zapewnić Adama, że podczas "rajskiego rozdania" wybierze właśnie jego. Przyznała Adamowi, że powiedziała Robertowi, że Adam jest dla niej ważny i że nie jest opcją rezerwową. W dodatku podkreśliła, że nikt nie dał jej tyle zainteresowania i uczucia co on. Jednocześnie przed kamerą przyznała, że jest już zmęczona troską Adama i przestał jej imponować. 

W rozmowie z dziewczynami dodała, że Robert namieszał, ale "Adam nie zasługuje na to, aby go kopać". Może się wydawać, że nie da się już bardziej skomplikować fabuły. "Rajskie rozdanie" odbędzie już jutro. Wówczas przekonamy się kto opuści program. 

Zobacz także: "Hotel Paradise 2": Ania poniża Ivana: "Masz najgorsze ciało w programie!" Właśnie przekreśliła swój związek?

Sonia wyznała uczucia Robertowi, jednocześnie deklarując lojalność Adamowi. Chwile wcześniej zaproponowała Dominice, że wybierze Roberta tylko po to, aby odpaść i umożliwić jej dalszą grę w "Hotelu Paradise". 

Sonia z
Instagram

Czy Sonia po powrocie Roberta zostawi Adama podczas "rajskiego rozdania"? W dzisiejszym odcinku obiecała mu lojalność ale w rozmowie z Robertem oraz wcześniej z dziewczynami sugerowała zupełnie coś innego. 

Mat. prasowe

Im bliżej finału tym więcej zamieszania panuje w "Hotelu Paradise". Powrót Roberta wiele skomplikował. 

Robert i Krystian walczą o uwagę Karoliny w
Mat. prasowe

 

"Hotel Paradise 2": Kto odpadnie podczas "rajskiego rozdania"?
Instagram
Newsy
Eliminacje w "Hotelu Paradise 2": Sonia odstąpi Dominice Adama? Julia porzuci Kamila na "rajskim rozdaniu"? 
Eliminacje w "Hotelu Paradise 2": Sonia odstąpi Dominice Adama? Julia porzuci Kamila na "rajskim rozdaniu"? 

Finał " Hotelu Paradise 2 " zbliża się wielkimi krokami. Jednak na razie przed uczestnikami kilka trudnych "rajskich rozdań", podczas których muszą się wzajemnie eliminować. Na ten moment już nie wiadomo, kto jest szczery, a kto tylko udaje. W obecnej sytuacji osobą, która nie ma pary jest Dominika, jednak to wcale nie oznacza, że jest najbardziej zagrożoną uczestniczką. Podczas tego "rajskiego rozdania" powinna odpaść jedna z pań. Zobaczcie, jak prezentuje się sytuacja w programie tuż przed eliminacyjnym wieczorem.  Zobacz także:  "Hotel Paradise 2": Internauci zachwyceni Atą Postek! "Wchodzi nowa i robi, co chce!" "Hotel Paradise 2": Kto opuści program po "rajskim rozdaniu"? Dominika została singielką na kilka dni przed "rajskim rozdaniem". Artur zdecydował definitywnie zakończyć swój związek z nią. Uczestniczka zrozumiała, jak bardzo dała się zmanipulować gdy przystała na decyzję wyeliminowania z show Bartka. Teraz musi zastanowić się, co zrobić podczas "rajskiego rozdania". Do programu wrócił także Robert. Czy to właśnie on będzie alternatywą Dominiki do tego, by utrzymać się w programie? Robert powrócił do "Hotelu Paradise" w parze z nową uczestniczką. Karoliną. Więzi pomiędzy nimi jeszcze nie są tak silne jak pomiędzy pozostałymi duetami w programie. Ale może to szansa na zbudowanie czegoś mocnego od zera?  Ata jako nowa uczestniczka dostała możliwość rozbicia jednej z par. Ostatecznie zdecydowała się na sparowanie z Arturem. Uczestnik skomentował to słowami:  Jesteśmy teraz najmocniejszą parą, będą się nas bać i będą chcieli nas wyeliminować - czy faktycznie będą aż tak silni?  Najbezpieczniej czuje się Ivan w związku z Anią oraz Kamil w związku z Julią, chociaż...

Jak Dominika Konował wyglądała kiedyś?
Newsy
"Hotel Paradise" 2: Szokująca decyzja Dominiki i Sonii na "rajskim rozdaniu"! Bartek zagrał nieczysto?
"Hotel Paradise" 2: Szokująca decyzja Dominiki i Sonii na "rajskim rozdaniu"! Bartek zagrał nieczysto?

Ogromne zamieszanie wśród par w " Hotelu Paradise " sprawiło, że nikt nie był pewny tego, co się wydarzy! To "rajskie rozdanie" jeszcze zanim się zaczęło wywołało mnóstwo emocji. Jednak nikt nie spodziewał się tego, co nastąpi po wyborze Dominiki! Jedynie dwie pary pozostały bez zmian czyli: Ania i Ivan oraz Julia i Kamil. A kogo wybrała Dominika? Zobaczcie, kto pożegnał się z "Hotelem Paradise"! Szokująca decyzja Dominiki i Sonii na "rajskim rozdaniu"!  Dominika ku zaskoczeniu Bartka wybrała jednak Artura, co ustaliła z nim tuż przed "rajskim rozdaniem". Nasza relacja przeszła burzę, ale mam nadzieję, że to się więcej nie powtórzy. - tak Dominika uzasadniła swój wybór. Potem przyszedł czas na Sonię, która wybrała...Bartka ! Największe zaskoczenie wywołała decyzja tej uczestniczki. Wyjaśniła, że postanowiła nie kierować się tylko sercem, ale też rozumem, stąd taka decyzja: Rozpoczęłam relację z Robertem. Było to szczerze z mojej strony. Robert stracił nie z racji układów, ale dlatego, że moje uczucia były szczere. - wyznała szczerze Sonia. A tak wyglądały wybory wszystkich uczestniczek "Hotel Paradise" podczas dzisiejszego "rajskiego rozdania": Ania wybrała Ivana Julia wybrała Kamila Dominika wybrała Artura Sonia wybrała Bartka Magda wybrała Roberta Monika wybrała Bartka Czyj wybór okazał się największym szokiem dla wszystkich? Oczywiście nikt nie spodziewał się, że Monika wybierze Bartka. Ostatecznie mężczyzna zdecydował, że jego nową partnerką zostanie Sonia. To oznacza, że Monika opuściła program ! Na koniec  życzyła szczęścia pozostałym uczestnikom i szczerze wyznała, że powiedziała już dość i nie zamierza więcej komentować. Jednak tuż przed...

"Hotel Paradise 2": Sonia odbije Artura Dominice?
Instagram
Newsy
"Hotel Paradise 2": Sonia rozbije związek Dominiki i Artura?! "Zauroczyłam się w tobie od początku"
"Hotel Paradise 2": Sonia rozbije związek Dominiki i Artura?! "Zauroczyłam się w tobie od początku"

Takiego zwrotu akcji w " Hotelu Paradise 2 " nie spodziewał się nikt... Sonia staje się coraz większym zagrożeniem dla uczestniczek. Jej niezdecydowanie sprawia, że pozostali nie są w stanie przewidzieć jej kolejnego kroku. Podczas z pozoru "koleżeńskiej" randki z Arturem, Sonia wyznała, że jest w nim totalnie zauroczona i ukrywała to od momentu, w którym weszła do programu!  Dominika nie była zadowolona z faktu, że Artur wybiera się na randkę z Sonią i wygląda na to, że jej obawy nie były bezpodstawne! Zobacz także:  "Hotel Paradise 2": Fani oburzeni decyzją Dominiki i Artura o wyeliminowaniu Bartka! "Brak słów" "Hotel Paradise 2": Sonia odbije Dominice Artura?  Czy Sonia rozbije związek Artura i Dominiki, który aktualnie przechodzi kryzys? Sytuacji nie poprawia fakt, że decyzją Adama Dominika została jego nową partnerką a Artur trafił do singlówki. Przeprowadzka do pokoju dla singla wzbudziła niezadowolenie uczestnika i był wyraźnie zazdrosny. Dominika zauważyła ten fakt i było jej przykro, że dopiero w kryzysowym momencie Artur zaczyna o nią walczyć.  Artur jako singiel otrzymał możliwość zaproszenia dziewczyn na randkę. W wyniku zawodów siłowych otrzymał możliwość spędzenia czasu m. in. z Sonią i z Anią. Dominika była z tego powodu niespokojna:  Ja Soni nie ufam, ona jest taka, że mogłaby się łapać wszystkiego. Ona jest taka kokietka słodziutka. Wiem, że Artur by na to nie poszedł ale no nie ufam jej po prostu. - stwierdziła Jej przypuszczenia okazały się prorocze, ponieważ Sonia na randce z Arturem zdobyła się na zaskakujące wyznanie:  Odkąd weszłam do hotelu to bardzo mi się podobasz. Zauroczyłam się strasznie i nie wiem co mam zrobić w tej sytuacji…  Artur był w szoku! Czy...

Nasze akcje
Delia My Cream
Styl życia

Krem idealnie dopasowany? Zrób go sama, z Delią to łatwe!

Partner
Macchia marki Tubądzin - wystrój we włoskim stylu
Styl życia

Mieszkanie inspirowane słoneczną Italią. Styl, który pokochały gwiazdy!

Partner
lenor-fresh-air-efect
Fleszstyle

Jak urządzić wnętrze, by zawsze zachwycało świeżością?

Partner
dax-cashmere-podklad-moon-blink
Fleszstyle

Klaudia El Dursi i Marcelina Zawadzka pokochały ten drogeryjny podkład i bazy pod makijaż!

Partner
Motorola moto g100
Styl życia

Uwielbiasz spędzać czas z przyjaciółmi? Wiemy, co zrobić, żeby te spotkania dawały ci jeszcze więcej radości!

Partner