"Hotel Paradise 2": Julia zablokowała Artura i Atę
Instagram
Newsy

"Hotel Paradise 2": Julia popłakała się przez uczestników! Przy okazji zemściła się na Arturze. To koniec jego relacji z Atą?

"Hotel Paradise 2": Julia popłakała się przez uczestników! Przy okazji zemściła się na Arturze. To koniec jego relacji z Atą?

W dzisiejszym odcinku "Hotelu Paradise 2" pojawiły się łzy Julii.  Uczestniczka poczuła się pokrzywdzona przez innych uczestników, a szczególnie przez Artura:

Myślałam, że gramy w jednym teamie, a ty co? Sprzedałeś się konfidencie! - wykrzyczała 

Jednak wskazana jako najsłabsze ogniwo okazała się mieć asa w rękawie i bardzo szybko zemściła się na koledze z programu! Czy jedną prostą decyzją przekreśliła jego szanse na finał? Zobaczcie, co wydarzyło się w dzisiejszym odcinku. 

Zobacz także: "Hotel Paradise 2": Nikt nie spodziewał się powrotu tego uczestnika! Niektórzy już drżą!

"Hotel Paradise 3": Klaudia El Dursi o relacji Basi i Krzysztofa. Ta reakcja mówi wszystko

"Hotel Paradise 2": Julia skomplikuje związek Artura i Aty? 

Emocje w "Hotelu Paradise 2" sięgają zenitu. Nic dziwnego, w końcu to ostatnie dni uczestników na "rajskiej wyspie". W ciągu ostatnich kilku dni wiele się zadziało. Pożegnaliśmy Ivana oraz Kamila, dwóch naprawdę mocnych zawodników, a grupę ponownie zasilili Bartek oraz Julia. Była partnerka Kamila miała szansę wrócić w duecie do programu, jednak nie zdecydowała się na to. Czy żałuje tej decyzji? Teraz w hotelu trudno jej znaleźć sobie kolejnego partnera, który pójdzie za nią w ogień. 

Julia próbowała przekonać do siebie Roberta i Artura, jednak domyśla się, że panowie nie pozostawią dla niej swoich obecnych partnerek. Jedyna szansa jest w Łukaszu, jednak on przekonuje o swojej lojalności nie tylko Sonię, z którą aktualnie tworzy parę ale również Julię, która bardzo mu się podoba. Magda poradziła Soni, aby zrobiła wszystko, aby przekonać do siebie Łukasza i nie pozostawiać mu wolnej decyzji: 

- Jaki masz pomysł na siebie teraz?
- No Łukasz.
- Ale jak chcesz go przekonać teraz, żeby z tobą został? 
- No ale wydaje mi się, że ja nie muszę go przekonywać, bo wie, że jestem szczera i nie będę go na siłę trzymać - mówiła Sonia 

Tymczasem Łukasz już deklarował Julii, że to właśnie z nią sparuje się podczas najbliższych eliminacji, jednak chce to rozegrać w taki sposób, aby Sonia nie poczuła się skrzywdzona. Sonia jednocześnie obawia się, zmiany decyzji obecnego partnera i wciąż porównuje się do Julii. 

Ona jest ładna i zrobiona. Ty jesteś naturalna i to jest super. Ale wiesz mi też nie przeszkadza, że ona jest zrobiona. Może wolę kobiety naturalne? Ciebie dłużej znam i Twoja osobowość bardziej przemawia do mnie - mówił Łukasz do Soni. 

W tym momencie trudno rozgryźć jaki kolejny krok postawi Łukasz. Zarówno Julia jak i Sonia nie są pewne obietnic uczestnika i obie mają nadzieje, że to właśnie je wesprze podczas eliminacji. Sporo namieszało jednak zadanie przygotowane przez Klaudię El Dursi. Uczestnicy zostali podzieleni na dwie drużyny. Przegrana musiała zaserwować kolację wygranym, jednak o tym, co się za tym kryje mieli przekonać się dopiero na końcu. 
Drużyna wygranych musiała wskazać jednego uczestnika z drużyny przegranych, który najsłabiej sprawdził się podczas podawania kolacji. Wspólną decyzją wskazali Julię. To był dla niej duży cios i nawet nie starała się ukryć swoich łez. Przyznała, że fakt, że Artur wskazał ją jako tą najgorszą najbardziej ją zabolał.

Myślałam, że gramy w jednym teamie, a ty co? Sprzedałeś się konfidencie! - powiedziała do Artura 

To zadanie jednak nie miało na celu eliminacji najsłabszego ogniwa. Julia dostała możliwość wskazania najgorszego "pana", który posilał się podczas kolacji dla zwycięzców. Rykoszetem oberwało się Arturowi, co skutkowało rozbiciem jego pary z Atą. W dodatku to właśnie Julia zdecyduje z kim teraz sparuje się ten uczestnik. Czy ta zmiana zaszkodzi jego relacji z Atą i wspólnemu dążeniu do finału?

Zobacz także: "Hotel Paradise": Bartek wyeliminował Kamila, a Julia wraca do programu!

Julia rozdzieliła parę Artura i Aty. W najbliższym odcinku to ona zdecyduje, z kim będą musieli się zamienić. Czy to zaszkodzi im w drodze do finału? 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Hotel Paradise TVN7 (@hotelparadise.tvn7)

Julia jako nowa singielka musi znaleźć sobie partnera, który stanie za nią podczas "rajskiego rozdania". Czy uda jej się przeciągnąć Łukasza na swoją stronę i tym samym pośle Sonię do domu? 

Łukasz Karpiński w Hotelu Paradise

Zobacz także
Hotel Paradise

Kamil odpadł z show, a widzowie "Hotel Paradise" są... zachwyceni! "Można otwierać szampana"

Hotel Paradise 2: Bartek wpadł we wściekłość

"Hotel Paradise": Powrót Bartka ucieszył fanów show! Dzisiaj to on odeśle kogoś do domu

 

Hotel Paradise
Instagram
Newsy
"Hotel Paradise": Internauci oburzeni zachowaniem Soni w stosunku do Łukasza! "Brak klasy i kultury, wstyd"
"Hotel Paradise": Internauci oburzeni zachowaniem Soni w stosunku do Łukasza! "Brak klasy i kultury, wstyd"

Półfinałowy odcinek "Hotelu Paradise" dostarczył widzom wielu emocji. Niewątpliwie atmosferę na koniec odcinka podgrzała również Sonia, która mocno podpadła fanom show. Wszystko przez komentarz skierowany do jej partnera Łukasza, z którym dotarła do finału. W sieci dosłownie zawrzało! Zobaczcie, jak zachowanie Soni skomentowali fani programu.  Zobacz także:  "Hotel Paradise 2": Ata i Artur są razem po programie? "Niezmiernie się cieszę, że go poznałam"  "Hotel Paradise": Internauci oburzeni zachowaniem Soni w stosunku do Łukasza! Przed nami już tylko jeden, finałowy odcinek drugiej edycji programu "Hotel Paradise". W grze pozostały dwie pary - Ata i Artur oraz Sonia i Łukasz. Relacja Aty i Artura wydaje się być dość zgodna, za to Sonia i Łukasz do samego finału nie szczędzą sobie gorzkich słów. W ostatnim odcinku byliśmy świadkami poważnej kłótni tej dwójki, a słowa Soni skierowane do Łukasza, mocno zabolały chłopaka. Nie jest tajemnicą, że Soni nie podobają się zachowania Łukasza - tak się stało również i tym razem. Chłopak zaczął ją przedrzeźniać, a dziewczyna oczywiście nie pozostała mu dłużna. Jej słowa zaskoczyły nie tylko Łukasza, ale nawet Atę i Artura. Kto Ciebie wychowywał, ludzie lasu? - powiedziała Sonia do Łukasza.  Łukasz poczuł się bardzo urażony.  Czuję, że zostałem przez Sonię bardzo urażony i trochę wjechała mi na honor. Nie miałem wcale takich złych warunków, patologicznej rodziny... Ja mam dobrą rodzinę, mam bardzo dobrą rodzinę. Może nie jest idealna, ale nie mam na co narzekać.  Widać było, że Łukasz bardzo mocno przeżył słowa Soni. A jak na zachowanie finalistki "Hotelu Paradise"  w stosunku do jej...

Sonia i Łukasz w "Hotelu Paradise"
Instagram
Newsy
Łukasz i Sonia w finale "Hotelu Paradise 2". Tak wyglądała ich wyboista droga do finału 
Łukasz i Sonia w finale "Hotelu Paradise 2". Tak wyglądała ich wyboista droga do finału 

Sonia Szklanowska i Łukasz Karpiński zawalczą o 100 tysięcy złotych w finale "Hotelu Paradise 2"! Ich droga do finału była zdecydowanie najbardziej emocjonalna pośród wszystkich uczestników. W ostatnim tygodniu przed finałem, udało im się wyeliminować naprawdę mocne pary! Z uczuciami Magdy i Roberta oraz Dominiki i Bartka trudno było dyskutować, ale w tym programie nie tylko emocje mają znaczenie ale również zaangażowanie oraz umiejętność knucia. W tych dwóch ostatnich Sonia miała bardzo dużo szczęścia na ostatniej prostej przed finałem! Zobaczcie, jak wyglądała droga tego wybuchowego duetu aż do wielkiego finału.  Zobacz także:  "Hotel Paradise 2": Ostra awantura Soni i Łukasza. Uczestniczka już pożałowała swojego wyboru? Sonia Szklanowska i Łukasz Karpiński w finale "Hotel Paradise 2" Łukasz Karpiński miał zdecydowanie mocne wejście do " Hotelu Paradise 2 ". Na tego pewnego siebie uczestnika krytyka spadła już po pierwszym odcinku show. Łukasz od razu dał się poznać jako podrywacz, a jego próby zaimponowania dziewczynom były dość nachalne, co nie zawsze im się podobało. Szczególnie zmieszana początkowo była Magda Jankowska.  Sposoby Łukasza na podryw niestety zagwarantowały mu tytuł pierwszego singla "Hotelu Paradise". Nie można jednak powiedzieć, że był nielubianym uczestnikiem. Jako pierwsza wrażliwą stronę Łukasza poznała Dominika podczas romantycznej randki.  Z czasem do "Hotelu Paradise" dochodzili kolejni uczestnicy. Łukasz w końcu poznał Sonię, jeszcze wtedy nie przypuszczając, że to właśnie z nią przyjdzie mu walczyć w ścisłym finale! Ich spotkanie można określić jako bardzo wybuchowe, ponieważ Sonia już na "dzień dobry", wbiła mu kilka szpilek!  Jako nowa uczestniczka, zareklamowała się tym,...

Sonia z Hotelu Paradise o Łukaszu
Newsy
"Hotel Paradise 2": Ostra awantura Soni i Łukasza. Uczestniczka już pożałowała swojego wyboru?
"Hotel Paradise 2": Ostra awantura Soni i Łukasza. Uczestniczka już pożałowała swojego wyboru?

Sonia wygrywając immunitet mogła się czuć bardzo pewnie podczas ostatniego "rajskiego rozdania" w drugim sezonie " Hotelu Paradise ". Postanowiła dać nauczkę Łukaszowi, tym samym rozdzielając go z Julią. Jednak Łukasz nawet nie ukrywa swojego niezadowolenia. Dziś pomiędzy uczestnikami doszło do karczemnej awantury, podczas której nawet nie przebierali w słowach. Poszło o... niezbyt rozsądne zachowanie na polu ryżowym. Zobaczcie, co się wydarzyło. Czy tej parze uda się dogadać i dotrwać do wielkiego finału?  Zobacz także:  "Hotel Paradise 2": Immunitet Soni zmienił przebieg "rajskiego rozdania"! Oto skład finałowego tygodnia "Hotel Paradise 2": Ostra awantura Soni i Łukasza  Sonia dopiero teraz zaczyna zastanawiać się czy postawienie na Łukasza podczas "rajskiego rozdania" w "Hotelu Paradise" było dobrym posunięciem. W końcu swoim wyborem chciała mu dać nauczkę, ale czy nie zaszkodziła tym samym sobie?  Zasłużył na to, co dostał. Julia też by nie miała skrupułów, żeby mnie dzisiaj spakować i wyrzucić.  Łukasz czuł się skrzywdzony przez Sonię, ponieważ chciał dalej grać w duecie z Julią. Tego dnia trudno było im się porozumieć. Uczestniczka swoimi odczuciami dzieliła się z innymi mieszkańcami:  Ja się nie będę z nim kłócić, bo chcę, żebyście Wy te dni miło spędzili. Jest mi przykro, że on tak się zachowuje, bo nie zasłużyłam na to.  Oliwy do ognia tego dnia dolały wydarzenia, podczas pomocy na polu ryżowym. Łukasz obrzucił Artura błotem, co wywołało zabawę na środku pola ryżowego. Ostatecznie uczestnicy zaczęli się również przewracać do wody. Zabawa nieco wymknęła się spod kontroli, a sami uczestnicy lekko narazili się właścicielom pola, którzy swoją pracę traktują bardzo...

Nasze akcje
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Współpraca reklamowa
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Współpraca reklamowa
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Współpraca reklamowa
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik