Klaudia El Dursi szczerze o uczestnikach "Hotelu Paradise"
East News
Newsy

"Hotel Paradise 2": Jeden zły ruch wyeliminował tę parę z programu! A byli typowani do finału

"Hotel Paradise 2": Jeden zły ruch wyeliminował tę parę z programu! A byli typowani do finału

To już ostatnie dni uczestników w "Hotelu Paradise 2". Od wielkiego finału dzieli nas już tylko kilka odcinków. W grze pozostały już jedynie cztery pary, a piąta już dziś musiała udać się do domu. Czy jedna niewinna decyzja uczestniczki przeważyła o tym, że to właśnie ona i jej partner opuścili program? Zobaczcie, co wydarzyło się w odcinku. 

Zobacz także: Marietta wspomina swój udział w "Hotelu Paradise": "Na Bali jechałam wystraszona, zmęczona"

"Hotel Paradise": Ślub Marietty Witkowskiej! Tak wyglądał jej pierwszy taniec [WIDEO]

"Hotel Paradise 2": Anna Matyasek i Adam Bilewicz odpadają z "Hotelu Paradise 2"

Na uczestników "Hotelu Paradise 2" czekała dziś niespodzianka. Mogli spędzić czas nad oceanem całą grupą. Wszyscy czują już, że niedługo przyjdzie czas rozstań i bardzo docenili czas, który mogli spędzić w swoim gronie. Niestety, już pod koniec dnia trzeba było pożegnać jedną z par. Wieczór eliminacyjny był niezwykle trudny, tym bardziej kiedy przyjaźnie zaczęły się już bardzo zacieśniać. 

Produkcja przygotowała uczestnikom wykwintną kolację. Jednak przy stolikach czekały już walizki. Zadaniem uczestników po miłym posiłku było wskazanie jednej z par, która według nich powinna opuścić program. 

Pierwsza decyzję swojej pary ogłaszała Ania. Wręczyła wężowy owoc Magdzie oraz Robertowi. Uczestniczka nie kryła swojego zaskoczenia decyzją koleżanki: 

Znowu postawili na mnie, niczego się nie nauczyli. Dałam jej szansę ale wyszło jak zawsze - podsumowała Magda. 

W ostatecznym rozliczeniu nominacji nie dostali jedynie Ata i Artur. Ruch Magdy i Roberta okazał się być przeważający: 

Wybaczcie kochani nie mogłabym inaczej, bo jestem najbardziej zżyta z tymi parami. 

Magda przyznała, że uważa, że Adam i Ania nie zasłużyli, aby znaleźć się w finale "Hotelu Paradise" i byli w spisku z Kamilem. Warto zaznaczyć, że Magda i Robert wygrali możliwość zawetowania wybranej przez siebie decyzji, jednak tym razem nie chcieli skorzystać z immunitetu. Adam i Ania musieli opuścić "Hotel Paradise". W dalszej grze pozostali: Dominika i Bartek, Magda i Robert, Ata i Artur oraz Sonia i Łukasz. 

Zobacz także: "Hotel Paradise 2": Ostra awantura Soni i Łukasza. Uczestniczka już pożałowała swojego wyboru?

Anna Matyasek i Adam Bilewicz opuszczają "Hotel Paradise". 

Ania i Adam opuszczają
Mat. prasowe

Finał drugiego sezonu zobaczymy już w przyszłym tygodniu! Jak myślicie, która z par stanie przed wyborem miłości lub 100 000 zł? 

Klaudia El Dursi szczerze o uczestnikach
East News

Zobacz także
Sonia wygrała immunitet w "Hotelu Paradise 2". Jaki jest finałowy skład uczestników?

"Hotel Paradise 2": Immunitet Soni zmienił przebieg "rajskiego rozdania"! Oto skład finałowego tygodnia

Uczestniczki "Hotelu Paradise" nie znały nazw kontynentów

"Hotel Paradise 2": Wstydliwa wpadka uczestniczek na wizji! Nie znały nazw kontynentów i wymyśliły własne! 

 

Ata i Artur wygrali "Hotel Paradise 2"
Mat. prasowe
Newsy
Znamy zwycięzców "Hotelu Paradise 2"! Sonia i Łukasz czy Ata i Artur? 
Znamy zwycięzców "Hotelu Paradise 2"! Sonia i Łukasz czy Ata i Artur? 

Za nami finał drugiej edycji "Hotelu Paradise"! W wielkim finale o główną nagrodę zawalczyły dwie pary - Sonia Szklanowska i Łukasz Karpiński oraz Ata Postek i Artur Sargsyan. Niestety tylko jedna z par mogła stanąć na "rajskiej ścieżce" i wybrać - miłość czy pieniądze? Do kogo trafiła główna wygrana drugiej edycji!? Nie brakowało wielkich emocji! Poznajcie werdykt!  Zobacz także:  Ata i Artur w finale "Hotelu Paradise 2". Czysty układ a może początki miłości?! Tak walczyli o finał Ata i Artur wygrywają "Hotel Paradise 2" O tym, które pary zmierzą się w ostatecznym starciu zadecydowali wszyscy uczestnicy " Hotelu Paradise 2 ". Tym samym ponownie na ekranie zagościli: Ania, Ivan, Kamil, Julia, Adam, Magda, Robert, Dominika i Bartek. Po kolei musieli pokazać swoje wsparcie, stając za wybraną parą. Tym samym za Sonią i Łukaszem stanęli: Bartek, Ania, Dominika. Natomiast za Atą i Arturem stanęli: Adam, Julia, Robert, Kamil, Magda, Ivan. Werdykt nie pozostawiał złudzeń. To właśnie Beata Ata Postek oraz Artur Sargsyan zawalczyli o główną nagrodę! Oboje musieli stanąć naprzeciw siebie na "rajskiej ścieżce". Dzieliło ich od wygranej kilka kroków, a każdy z nich oznaczał kolejne 10 tysięcy złotych. Jeżeli zdecydowaliby się rozwalić kulę na którymś z etapów, zabraliby ze sobą kwotę, która go oznaczała zostawiając partnera z niczym. Ani Ata ani Artur nie zdecydowali się jednak zniszczyć kuli na drodze do pola z kwotą 100 tysięcy złotych, co oznacza, że zgarniają całą pulę do podziału na pół. Dokładnie na taki sam krok zdecydowali się zwycięzcy pierwszej edycji Marietta Witkowska i Chris Ducci.  Gratulujemy zwycięzcom! To było bardzo emocjonujące ponad 2 miesiące programu!  Zobacz...

Ania z "Hotelu Paradise" podsumowuje udział w programie
Instagram
Newsy
"Hotel Paradise 2": Jakie są relacje Ani i Ivana po programie? Uczestniczka podsumowuje swój pobyt w show
"Hotel Paradise 2": Jakie są relacje Ani i Ivana po programie? Uczestniczka podsumowuje swój pobyt w show

Anna Matyasek podsumowała swój udział w " Hotelu Paradise 2 ". Ostatecznie udało jej się dojść aż do finałowego tygodnia, w którym zostało wyłonionych jedynie pięć par. O finał grała u boku Adama Bilewicza, ale tych dwoje połączył jedynie przypadek, ponieważ serce Ani należało do Ivana Yevtushenki, który odpadł kilka odcinków wcześniej.  Uczestniczka postanowiła podsumować swój pobyt w programie w sieci. Czy żałuje swojej przy końcu dość burzliwej relacji z Ivanem? Czy utrzymują wciąż kontakt? Po odejściu Ani na komentarz zebrał się również sam Ivan. Co napisał, po tym jak zobaczył co działo się z Anią po jego odejściu? Zobaczcie.  Zobacz także:  "Hotel Paradise 2": Jeden zły ruch wyeliminował tę parę z programu! A byli typowani do finału Ania podsumowuje pobyt w "Hotelu Paradise 2" Finał drugiej edycji "Hotelu Paradise 2" zbliża się wielkimi krokami. Już w przyszłym tygodniu dowiemy się, kto wygra ten emocjonujący program pełen intryg i uczuć. Anna Matyasek przez długi czas była faworytką, jednak decyzją uczestników, wraz z ówczesnym programowym partnerem, Adamem Bilewiczem, musiała opuścić hotel. Po ich odejściu w grze pozostawały tylko cztery pary.  Anna Matyasek od początku programu sparowała się z Ivanem Yevtushenko i niewątpliwie byli najmocniejszym duetem w sezonie. Gdyby nie immunitety wygrywane przez uczestników, które dawały im możliwość decydowania, ta para byłaby nie do zniszczenia. Małe zawirowania i zazdrości pojawiły się dopiero po dołączeniu Aty. Ivan na krótką chwilę stracił głowę dla nowej uczestniczki. Ostatecznie to właśnie Ata wyeliminowała go z dalszej gry.  Ani udało utrzymać się jeszcze przed kilka kolejnych "rajskich rozdań". Dotarła aż do finałowego...

Sonia i Łukasz wyeliminowali Dominikę i Bartka z "Hotelu Paradise 2"
Instagram
Newsy
"Hotel Paradise 2": Odpadli najwięksi faworyci widzów! Szokująca decyzja Soni i Łukasza
"Hotel Paradise 2": Odpadli najwięksi faworyci widzów! Szokująca decyzja Soni i Łukasza

Już za dwa dni poznamy zwycięzców lub zwycięzcę drugiego sezonu " Hotelu Paradise ". Tymczasem dzisiaj z programem pożegnać musiała się kolejna para. Decyzyjny głos należał do Soni i Łukasza, ponieważ wygrali ten "przywilej" podczas basenowych zawodów.  Wygrywać jest tak samo jak przegrywać i "Hotel Paradise" pokazuje, że nie zawsze jest po co tak zawzięcie walczyć, bo to nie są najłatwiejsze decyzje - zaczęła Sonia Kogo wraz z Łukaszem wymeldowali tuż przed ostatnią w programie "puszką pandory"?  Zobacz także:  Hania z "Hotelu Paradise" przeszła metamorfozę! W programie kpili z jej wyglądu a teraz? Dominika Konował i Bartek Graczyk odpadają z "Hotelu Paradise 2"  Uczestnicy "Hotelu Paradise" muszą się mieć na baczności. Im bliżej finału tym grono staje się coraz mniejsze. Dziś z programem musiała pożegnać się kolejna para. Sonia i Łukasz dzięki wygranej konkurencji mogli zadecydować, kto będzie musiał spakować walizki. Zdecydowali jednogłośnie i szybko: Wszystkich bardzo lubimy ale naszą decyzją, niestety jednogłośnie, jesteś Dominika i Bartek. Przepraszamy was najmocniej, taka jest ta gra. Z naszej strony musiała paść taka decyzja.  Niestety zasady gry w "Hotelu Paradise 2" są bezlitosne. Dominika i Bartek mogli nie zgadzać się z decyzją, jednak nie mogli jej podważyć. Uczestniczka podkreśliła jednak, że to nie koniec jej miłosnej przygody z Bartkiem:  Nasza historia miłosna się nie kończy tylko dopiero się zacznie. Super przygoda, wszystkich was lubię i powodzenia!  Doszło jednak do małego zgrzytu pomiędzy Dominiką a Sonią. Żegnając się z uczestnikami, wyeliminowana uczestniczka pominęła Sonię: Z Tobą nie chcę się tulić.  Sonia była zdziwiona zachowaniem...

Nasze akcje
Zmysłowy i uwodzicielski czy delikatny i czarujący – jaki jest twój zapach?
Newsy
Ponadczasowy czy zaskakujący? Ten zapach ma jedno i drugie!
Partner
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Partner
Sprawdź, jak skutecznie „cofnąć zegar” i odmłodzić spojrzenie!
Newsy
Spektakularny i jednocześnie naturalny wygląd? Sprawdź, jak odmłodzić spojrzenie!
Partner
Eva Longoria
Styl życia
Wymarzona sylwetka bez wyrzeczeń? To możliwe!
Partner
Newsy
Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil
Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor
Newsy
Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju
Partner
Newsy
Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem
Partner
Newsy
Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!
Partner
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Kasia Cichopek pozuje na huśtawce na swoim balkonie
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Moda uliczna z nowojorskiego tygodnia mody wiosna/lato 2021
Fleszstyle
Modne fryzury wiosna 2021. Buttercream blonde to nowy trend dla fanek jasnych fryzur. Koloryzacja pasuje do większości karnacji
Marcelina Zielnik
Paul Costelloe wiosna/lato 2021
Fleszstyle
Te trzy trendy zdominowały makijaż na wiosnę i lato 2021
Marcelina Zielnik
Modelka z koloryzacją "terracotta hair"
Fleszstyle
Modne fryzury na wiosnę 2021. Koloryzacja "terracotta hair" to hit Instagrama. To najgorętszy trend
Anna Kusiak
Leonie Hanne
Fleszstyle
Ta fryzura to najgorętszy trend wiosny i lata 2021. Instagramerki ją uwielbiają
Marcelina Zielnik
Jessica Alba i soft bob
Fleszstyle
Modne fryzury na sezon wiosna-lato 2021. Soft bob odejmie ci minimum 10 lat
Anna Kusiak