Hanna Balwierczak w "Hotelu Paradise"
Mat. promocyjne

"Hotel Paradise 2": Internauci są zszokowani zachowaniem uczestniczek wobec Hani: "Muszą ją obsmarować, bo jest oryginalna"

Hanna Balwierczak w "Hotelu Paradise"
Mat. promocyjne

Hanna Balwierczak dołączyła do "Hotelu Paradise 2". Miała dość mocne wejście, jednak dziewczyny nie wyrażały się o niej zbyt miło. Podglądając przez lornetkę sesję zdjęciową chłopaków, którą wykonywała nowa uczestniczka komentowały jej urodę: 

- Ona ma okropną buźkę
- No ale włosy ma ładne tylko rude. Figury też nie ma dobrej. 
- Nie jest brzydka, ma specyficzną urodę ale widać, że jest artystką. 
- Słaba, blada jak ściana. 

Internauci są zszokowani postawą dziewczyn i tym z jaką łatwością przyszło im powierzchowne ocenienie Hani. 

Zobacz także: "Hotel Paradise 2": Dziewczyny miażdżą nową uczestniczkę: "Ma okropną buźkę, blada jak ściana". Hania da im popalić?

Internauci oburzeni reakcją dziewczyn na nową uczestniczkę Hanię

Dziewczyny z "Hotelu Paradise 2" podpadły internautom po serii komentarzy na temat nowej uczestniczki. Damska część hotelowej ekipy poczuła ulgę, oceniając wygląd nowej uczestniczki. Zgodnie stwierdziły, że Hanna Balwierczak nie ma idealnej figury, ma "okropną buźkę", nie doceniły również jej koloru włosów. Internauci potępili zachowanie dziewczyn, wytykając im, że posunęły się za daleko: 

- Ślicznotki z Bali się wypowiedziały.. Dno..🤮
- Fajna, wyjątkowa. A dziewczyny dno. Ten program powinien się nazywać hotel chamideł w tej edycji

Szczególnie oberwało się Soni, której zachowanie według internautów pozostawiało wiele do życzenia: 

- Sonia to chyba pokazała się z najgorszej możliwej strony. Akcja z Robertem, kamieniami, ten komentarz. Dziewczyna powinna być spalona w mediach społecznościowych. Dramat.
- Okropnie się zachowały 😤😤😤 Szczególnie Sonia, ale reszta nie lepiej 🙄

Internauci zgodnie stwierdzili, że ocenianie osoby tylko i wyłącznie przez pryzmat wyglądu jest poniżej krytyki: 

- (...) Śmianie się z urody nowej uczestniczki przez dziewczyny, potraktowanie przez chłopaczków Bartka przy śniadaniu.... To naprawdę dziecinada, poziom przedszkola.(...)
- Jedna druga w łyżce wody by utopiła.... 😓
- Dzisiejszy odcinek pokazał, że uczestniczki, które do tej pory były w programie, to dno i sześć metrów mułu. Żadna z nich nie jest miss świata, a w taki sposób wypowiadają się o dziewczynie, którą widziały jedynie przez lornetkę. Zachowanie poniżej krytyki. Mam nadzieję, że ta nowa porządnie zajdzie im za skórę, zwłaszcza Soni i Julii
- Dziewczyny zachowały się okropnie. Wszystko jest kwestią gustu, ale z tymi komentarzami posunęły się za daleko i powinno im być wstyd za siebie oglądając to teraz w tv 🙈🙈🙈

Zgadzacie się z tymi komentarzami? Jesteśmy ciekawi jak w nowym towarzystwie odnajdzie się nowa uczestniczka. Czy dziewczyny faktycznie nie mają powodów ku temu, aby czuć się zagrożone? Czy pożałują swoich słów i pochopnych ocen? W końcu "rajskie rozdanie" już tuż tuż, a program niejednokrotnie już pokazał, że wszystko się może zdarzyć. 

Zobacz także: Internauci wściekli na Krystiana z "Hotelu Paradise": "Chyba się zagubił podczas autoprezentacji"

Dziewczyny nie poczuły się zagrożone, widząc nową uczestniczkę. Jednak niewybredne komentarze na temat urody Hani Balwierczak zszokowały internautów. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Hotel Paradise TVN7 (@hotelparadise.tvn7)

Czy dziewczyny takim zachowaniem wiele stracą w oczach widzów? 

Hotel Paradise - QUIZ

 

Więcej na temat Hotel Paradise
Przeładuj

Taniec z Gwiazdami. Czy były mąż Kuba Rzeźniczak kibicował Edycie Zając w finale? Odpowiedź modelki wymowna!

zobacz 01:43