Hotel Paradise 2: związek Dominiki i Artura wisi na włosku?
Mat. promocyjne
Newsy

Łzy Dominiki w "Hotelu Paradise 2". Artur kończy ich relację! Dopiero teraz naprawdę żałuje wyeliminowania Bartka 

Łzy Dominiki w "Hotelu Paradise 2". Artur kończy ich relację! Dopiero teraz naprawdę żałuje wyeliminowania Bartka 

Ata Postek oczarowała męską ekipę "Hotelu Paradise" swoją osobowością! Niestety dziewczyny mimo dobrego pierwszego wrażenia, wcale nie czują się przy niej pewnie. Artur niespodziewanie oznajmił Dominice, że nic do niej nie czuje i to koniec ich związku. Z kolei Dominika przyznała, że czuje się oszukana i bardzo żałuje, że dała się namówić na wyeliminowanie z gry Bartka. Przez relację z Arturem nie potrafiła powstrzymać łez. Czy nowa uczestniczka Ata tak szybko odbije jej partnera? 

Zobacz także: Siostra fryzjera gwiazd w "Hotelu Paradise 2". Wcześniej przeszła operację plastyczną na antenie TVN. Jak wyglądała przed?

"Hotel Paradise": Krzysztof i Basia wrócą do siebie? El Dursi: "Zdradzę trochę prywaty"

Hotel Paradise 2: Artur zostawi Dominikę dla Aty?

Ata Postek wprowadziła sporo humoru do "Hotelu Paradise 2", jednak nie wszystkim jest do śmiechu. Szczególnie dziewczynom, dla których nowa uczestniczka okazała się być sporą konkurencją. Nawet zakochana Ania, boi się o Ivana. 

Artur, Robert i Ata zaczynają spiskować. Nowa uczestniczka przyznała także Arturowi, że to właśnie on jest najbardziej w jej typie. Uczestnik coraz bardziej zastanawia się co zrobić, gdy nowa faktycznie podejdzie do niego podczas "rajskiego rozdania". Nie ukrywa, że nie jest w jego typie ale swoim charakterem nadrabia wszystko. 

Z kolei Dominika coraz mniej komfortowo czuje się w towarzystwie partnera: 

To nie jest ten Artur co na początku i ten Artur mi się nie podoba. Czuję się oszukana. 

Przyznała, że na początku wszyscy im zazdrościli, jednak aktualna relacja nie ma nic wspólnego z tym, co działo się między nimi na początku. 

- Nie przyszedłem tutaj, żeby w układ wejść. Żałujesz, że nie wybrałaś Bartka? - zapytał Artur podczas śniadania
- Tak, czasami żałuje - przyznała

Ostatecznie Artur postanowił definitywnie zakończyć relację z Dominiką: 

Chciałem zakończyć tę relację, bo nie ma sensu tego dłużej ciągnąć. Przyjechaliśmy tu po coś i kogoś poznać, skoro Dominika powiedziała, że przyjechała po swoją miłość. 

Dominika poczuła się oszukana przez partnera: 

Ja mogę powiedzieć, że czuję się przez ciebie oszukana. Na początku przygarnięta, zaopiekowana...

Artur nie zgodził się z jej opinią: 

To ty poleciałaś za emocjami. Też mogę powiedzieć, że chciałaś mnie oszukać i przypuśćmy, że tutaj nie ma fal, przyjdzie nowy uczestnik i sobie polecisz do niego. 

Dodatkowo przyznał, że chce być fair w stosunku do Dominiki, dlatego mówi otwarcie o swoich uczuciach: 

Gdybym chciał ją oszukać to byłaby fala, mogę udawać ale po co mi to? Ja taki nie jestem. Mógłbym udawać do samego "rajskiego rozdania". Domi podchodzi do mnie, Ata podchodzi do mnie, Domi pakuje walizkę wraca do domu. 

Po trudnej rozmowie z partnerem Dominika nie potrafiła powstrzymać łez. To zdecydowanie nie jest dla niej komfortowa sytuacja i zaczyna coraz bardziej rozumieć, jak złą decyzją było wyeliminowanie z programu Bartka: 

Myślę, że on bardziej myślał o tym, żeby siebie ratować, żebym ja nie poszła do Bartka... teraz bardzo tego żałuję. 

Dominika teraz musi się poważnie zastanowić, co powinna zrobić podczas "rajskiego rozdania". Nie ukrywa że jej związek z Arturem został zakończony i w momencie, w którym Ata do niego podejdzie to ona pojedzie do domu. 

Jestem obsrana szukam ratunku. Jeśli Ata do niego nie podejdzie to myślę, że jakoś pomoże mi się przedostać dalej, bo dalej się lubimy. Ale muszę się porozglądać. 

Po tym wyznaniu Sonia przeraziła się, że koleżanka spróbuje jej odbić Adama. Emocje w "Hotelu Paradise" z odcinka na odcinek stają się coraz bardziej nerwowe. 

Zobacz także: "Hotel Paradise 2": Krystian czy Robert? Uczestnik, którego Karolina przywróciła do programu teraz się odegra. Kto drży najbardziej?

To koniec związku Dominiki i Artura! Czy faktycznie Domi pojedzie do domu przez Atę? 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Hotel Paradise TVN7 (@hotelparadise.tvn7)

Hotel Paradise
Mat. prasowe

Ata Postek nieźle namieszała w "Hotelu Paradise". Przez jej oryginalną osobowość, żadna z dziewczyn nie czuje się pewnie! Kogo wybierze? 

Ata Postak dołączyła do
Mat. prasowe

Zobacz także
Karolina i Krystian z "Hotelu Paradise 2"

"Hotel Paradise 2": Krystian i Karolina znali się przed programem! Internauci: "Słabe, że to ukrywają"

"Hotel Paradise 2": Artur odbije Julię Kamilowi

"Hotel Paradise 2": Artur odbije Julię Kamilowi? "Na pewno bym się z nią odnalazł". Widzowie martwią się, że skrzywdzi Dominikę 

Hotel Paradise 2: związek Dominiki i Artura wisi na włosku?
Mat. promocyjne
Newsy
"Hotel Paradise 2" Dominika płacze za Bartkiem i atakuje Artura: "Jesteś agresywny". Uczestnik wpadł w szał 
"Hotel Paradise 2" Dominika płacze za Bartkiem i atakuje Artura: "Jesteś agresywny". Uczestnik wpadł w szał 

Dominika bardzo przeżywa rozstanie z Arturem. Czuje się oszukana przez byłego partnera. Podczas dzisiejszej "pandory" zarzuciła mu kłamstwo oraz określiła "agresywnym", co wytrąciło go z równowagi! W pewnym momencie polały się łzy. Dominika coraz bardziej żałuje, że nie wybrała Bartka, kiedy jeszcze miała taką możliwość:  Na tą decyzję duży wpływ miał Artur za co jestem zła, że na to poszłam, bo ja czułam inaczej. Zobaczcie, co jeszcze działo się podczas dzisiejszego odcinka " Hotelu Paradise ". Zobacz także:  Łzy Dominiki w "Hotelu Paradise 2". Artur kończy ich relację! Dopiero teraz naprawdę żałuje wyeliminowania Bartka "Hotel Paradise 2": Dominika i Artur na linii ognia. Uczestniczka ze łzami wspomina Bartka  Rozpad związku Dominiki i Artura nie dotyka tylko samych zainteresowanych. Przerażona jest również Sonia, która obawia się o to, że podczas "rajskiego rozdania" koleżanka będzie próbowała odbić jej Adama i zagrozić jej pozycji w "Hotelu Paradise".  Wiem, że Dominika bardzo chce tu zostać więc będzie chciała mnie wypie*dolić. Będzie musiała podejść albo do Ciebie albo do Adama.  Jednak Dominika wydaje się nie być zainteresowana Adamem. Najlepszym wyjściem dla niej byłoby jakby w programie ponownie mogłaby pojawić się nowa osoba. Ania wspomniała "Bartek wracaj" na co Dominika odpowiedziała:  To był mój największy błąd. Przewidziałam to, ale jestem głupia i zawsze idę w to, co i tak mi się nie uda, ale ja w to kurwa pójdę.  Sonia pocieszyła koleżankę, że Bartek z pewnością nie ma jej tego za złe: Myślę, że tak będzie on na pewno wiedział, że to nie była moja decyzja - wyznała Dominika.  Wspomnienie o niesłusznie wyeliminowanym...

"Hotel Paradise 2": Kto odpadnie podczas "rajskiego rozdania"?
Instagram
Newsy
Eliminacje w "Hotelu Paradise 2": Sonia odstąpi Dominice Adama? Julia porzuci Kamila na "rajskim rozdaniu"? 
Eliminacje w "Hotelu Paradise 2": Sonia odstąpi Dominice Adama? Julia porzuci Kamila na "rajskim rozdaniu"? 

Finał " Hotelu Paradise 2 " zbliża się wielkimi krokami. Jednak na razie przed uczestnikami kilka trudnych "rajskich rozdań", podczas których muszą się wzajemnie eliminować. Na ten moment już nie wiadomo, kto jest szczery, a kto tylko udaje. W obecnej sytuacji osobą, która nie ma pary jest Dominika, jednak to wcale nie oznacza, że jest najbardziej zagrożoną uczestniczką. Podczas tego "rajskiego rozdania" powinna odpaść jedna z pań. Zobaczcie, jak prezentuje się sytuacja w programie tuż przed eliminacyjnym wieczorem.  Zobacz także:  "Hotel Paradise 2": Internauci zachwyceni Atą Postek! "Wchodzi nowa i robi, co chce!" "Hotel Paradise 2": Kto opuści program po "rajskim rozdaniu"? Dominika została singielką na kilka dni przed "rajskim rozdaniem". Artur zdecydował definitywnie zakończyć swój związek z nią. Uczestniczka zrozumiała, jak bardzo dała się zmanipulować gdy przystała na decyzję wyeliminowania z show Bartka. Teraz musi zastanowić się, co zrobić podczas "rajskiego rozdania". Do programu wrócił także Robert. Czy to właśnie on będzie alternatywą Dominiki do tego, by utrzymać się w programie? Robert powrócił do "Hotelu Paradise" w parze z nową uczestniczką. Karoliną. Więzi pomiędzy nimi jeszcze nie są tak silne jak pomiędzy pozostałymi duetami w programie. Ale może to szansa na zbudowanie czegoś mocnego od zera?  Ata jako nowa uczestniczka dostała możliwość rozbicia jednej z par. Ostatecznie zdecydowała się na sparowanie z Arturem. Uczestnik skomentował to słowami:  Jesteśmy teraz najmocniejszą parą, będą się nas bać i będą chcieli nas wyeliminować - czy faktycznie będą aż tak silni?  Najbezpieczniej czuje się Ivan w związku z Anią oraz Kamil w związku z Julią, chociaż...

Czy Artur i Ata z "Hotelu Paradise 2" są nadal razem?
Instagram
Newsy
Ata i Artur w finale "Hotelu Paradise 2". Czysty układ a może początki miłości?! Tak walczyli o finał
Ata i Artur w finale "Hotelu Paradise 2". Czysty układ a może początki miłości?! Tak walczyli o finał

Ata Postek i Artur Sargsyan zawalczą o główną nagrodę w finale "Hotelu Paradise 2"! Czy to właśnie oni lub jedno z nich wróci z Bali bogatsze o 100 tysięcy złotych?! W ostatecznym starciu zmierzą się z Sonią Szklanowską i Łukaszem Karpińskim. Pamiętacie początki Artura i Aty w programie? Ta para weszła w relacje niemalże od razu po tym, jak się poznali! Przypomnijmy sobie, jak wyglądała ich droga do finału.  Zobacz także:  Aga i Matt typują zwycięzców "Hotelu Paradise 2"! Uczestnik 1. sezonu zdradził za dużo? Beata Ata Postek i Artur Sargsyan w finale "Hotelu Paradise 2"  Artur Sargsyan miał zdecydowanie najmocniejsze wejście wśród wszystkich uczestników, którzy weszli do " Hotelu Paradise 2 " jeszcze w pierwszym tygodniu. Swoje pierwsze dni na planie show spędził za barem, robiąc drinki uczestnikom! Pozostali mieszkańcy rajskiego hotelu byli bardzo zaskoczeni, gdy dowiedzieli się o nowym koledze!  Po dołączeniu do uczestników, Arturowi bardzo szybko udało się odbić Dominikę Bartkowi. To właśnie z nią tworzył parę aż do pojawienia się w programie Aty Postek. Początkowo z Dominiką łączyło go mocne uczucie, a każda próba Bartka, w którym starał się odbić kobietę wprowadzała uczestnika w złość.  Ostatecznie korzystając z możliwości wyeliminowania jednego z kolegów, Dominika i Artur odesłali Bartka do domu. Pozbycie się konkurencji jednak nie wpłynęło dobrze na relację tego duetu. Nie jestem w żaden sposób zazdrosny o Dominikę, może dlatego, że zupełnie nic do niej nie czuje, a może dlatego, że potrzebuje o wiele więcej czasu, żeby coś poczuć do niej.  Artur w "Hotelu Paradise" był bardzo stały w relacjach i podczas całego pobytu stworzył tylko dwa mocne programowe związki....

Nasze akcje
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Partner
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Partner
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Partner
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik