Hotel Paradise 2: związek Dominiki i Artura wisi na włosku?
Mat. promocyjne
Newsy

Łzy Dominiki w "Hotelu Paradise 2". Artur kończy ich relację! Dopiero teraz naprawdę żałuje wyeliminowania Bartka 

Łzy Dominiki w "Hotelu Paradise 2". Artur kończy ich relację! Dopiero teraz naprawdę żałuje wyeliminowania Bartka 

Ata Postek oczarowała męską ekipę "Hotelu Paradise" swoją osobowością! Niestety dziewczyny mimo dobrego pierwszego wrażenia, wcale nie czują się przy niej pewnie. Artur niespodziewanie oznajmił Dominice, że nic do niej nie czuje i to koniec ich związku. Z kolei Dominika przyznała, że czuje się oszukana i bardzo żałuje, że dała się namówić na wyeliminowanie z gry Bartka. Przez relację z Arturem nie potrafiła powstrzymać łez. Czy nowa uczestniczka Ata tak szybko odbije jej partnera? 

Zobacz także: Siostra fryzjera gwiazd w "Hotelu Paradise 2". Wcześniej przeszła operację plastyczną na antenie TVN. Jak wyglądała przed?

Hotel Paradise: Klaudia El Dursi o związku Marcina i Kary. Czy Nathalia została skrzywdzona?

Hotel Paradise 2: Artur zostawi Dominikę dla Aty?

Ata Postek wprowadziła sporo humoru do "Hotelu Paradise 2", jednak nie wszystkim jest do śmiechu. Szczególnie dziewczynom, dla których nowa uczestniczka okazała się być sporą konkurencją. Nawet zakochana Ania, boi się o Ivana. 

Artur, Robert i Ata zaczynają spiskować. Nowa uczestniczka przyznała także Arturowi, że to właśnie on jest najbardziej w jej typie. Uczestnik coraz bardziej zastanawia się co zrobić, gdy nowa faktycznie podejdzie do niego podczas "rajskiego rozdania". Nie ukrywa, że nie jest w jego typie ale swoim charakterem nadrabia wszystko. 

Z kolei Dominika coraz mniej komfortowo czuje się w towarzystwie partnera: 

To nie jest ten Artur co na początku i ten Artur mi się nie podoba. Czuję się oszukana. 

Przyznała, że na początku wszyscy im zazdrościli, jednak aktualna relacja nie ma nic wspólnego z tym, co działo się między nimi na początku. 

- Nie przyszedłem tutaj, żeby w układ wejść. Żałujesz, że nie wybrałaś Bartka? - zapytał Artur podczas śniadania
- Tak, czasami żałuje - przyznała

Ostatecznie Artur postanowił definitywnie zakończyć relację z Dominiką: 

Chciałem zakończyć tę relację, bo nie ma sensu tego dłużej ciągnąć. Przyjechaliśmy tu po coś i kogoś poznać, skoro Dominika powiedziała, że przyjechała po swoją miłość. 

Dominika poczuła się oszukana przez partnera: 

Ja mogę powiedzieć, że czuję się przez ciebie oszukana. Na początku przygarnięta, zaopiekowana...

Artur nie zgodził się z jej opinią: 

To ty poleciałaś za emocjami. Też mogę powiedzieć, że chciałaś mnie oszukać i przypuśćmy, że tutaj nie ma fal, przyjdzie nowy uczestnik i sobie polecisz do niego. 

Dodatkowo przyznał, że chce być fair w stosunku do Dominiki, dlatego mówi otwarcie o swoich uczuciach: 

Gdybym chciał ją oszukać to byłaby fala, mogę udawać ale po co mi to? Ja taki nie jestem. Mógłbym udawać do samego "rajskiego rozdania". Domi podchodzi do mnie, Ata podchodzi do mnie, Domi pakuje walizkę wraca do domu. 

Po trudnej rozmowie z partnerem Dominika nie potrafiła powstrzymać łez. To zdecydowanie nie jest dla niej komfortowa sytuacja i zaczyna coraz bardziej rozumieć, jak złą decyzją było wyeliminowanie z programu Bartka: 

Myślę, że on bardziej myślał o tym, żeby siebie ratować, żebym ja nie poszła do Bartka... teraz bardzo tego żałuję. 

Dominika teraz musi się poważnie zastanowić, co powinna zrobić podczas "rajskiego rozdania". Nie ukrywa że jej związek z Arturem został zakończony i w momencie, w którym Ata do niego podejdzie to ona pojedzie do domu. 

Jestem obsrana szukam ratunku. Jeśli Ata do niego nie podejdzie to myślę, że jakoś pomoże mi się przedostać dalej, bo dalej się lubimy. Ale muszę się porozglądać. 

Po tym wyznaniu Sonia przeraziła się, że koleżanka spróbuje jej odbić Adama. Emocje w "Hotelu Paradise" z odcinka na odcinek stają się coraz bardziej nerwowe. 

Zobacz także: "Hotel Paradise 2": Krystian czy Robert? Uczestnik, którego Karolina przywróciła do programu teraz się odegra. Kto drży najbardziej?

To koniec związku Dominiki i Artura! Czy faktycznie Domi pojedzie do domu przez Atę? 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Hotel Paradise TVN7 (@hotelparadise.tvn7)

Hotel Paradise
Mat. prasowe

Ata Postek nieźle namieszała w "Hotelu Paradise". Przez jej oryginalną osobowość, żadna z dziewczyn nie czuje się pewnie! Kogo wybierze? 

Ata Postak dołączyła do
Mat. prasowe

Hotel Paradise 2: związek Dominiki i Artura wisi na włosku?
Mat. promocyjne
Newsy
"Hotel Paradise 2" Dominika płacze za Bartkiem i atakuje Artura: "Jesteś agresywny". Uczestnik wpadł w szał 
"Hotel Paradise 2" Dominika płacze za Bartkiem i atakuje Artura: "Jesteś agresywny". Uczestnik wpadł w szał 

Dominika bardzo przeżywa rozstanie z Arturem. Czuje się oszukana przez byłego partnera. Podczas dzisiejszej "pandory" zarzuciła mu kłamstwo oraz określiła "agresywnym", co wytrąciło go z równowagi! W pewnym momencie polały się łzy. Dominika coraz bardziej żałuje, że nie wybrała Bartka, kiedy jeszcze miała taką możliwość:  Na tą decyzję duży wpływ miał Artur za co jestem zła, że na to poszłam, bo ja czułam inaczej. Zobaczcie, co jeszcze działo się podczas dzisiejszego odcinka " Hotelu Paradise ". Zobacz także:  Łzy Dominiki w "Hotelu Paradise 2". Artur kończy ich relację! Dopiero teraz naprawdę żałuje wyeliminowania Bartka "Hotel Paradise 2": Dominika i Artur na linii ognia. Uczestniczka ze łzami wspomina Bartka  Rozpad związku Dominiki i Artura nie dotyka tylko samych zainteresowanych. Przerażona jest również Sonia, która obawia się o to, że podczas "rajskiego rozdania" koleżanka będzie próbowała odbić jej Adama i zagrozić jej pozycji w "Hotelu Paradise".  Wiem, że Dominika bardzo chce tu zostać więc będzie chciała mnie wypie*dolić. Będzie musiała podejść albo do Ciebie albo do Adama.  Jednak Dominika wydaje się nie być zainteresowana Adamem. Najlepszym wyjściem dla niej byłoby jakby w programie ponownie mogłaby pojawić się nowa osoba. Ania wspomniała "Bartek wracaj" na co Dominika odpowiedziała:  To był mój największy błąd. Przewidziałam to, ale jestem głupia i zawsze idę w to, co i tak mi się nie uda, ale ja w to kurwa pójdę.  Sonia pocieszyła koleżankę, że Bartek z pewnością nie ma jej tego za złe: Myślę, że tak będzie on na pewno wiedział, że to nie była moja decyzja - wyznała Dominika.  Wspomnienie o niesłusznie wyeliminowanym...

Czy Artur i Ata z "Hotelu Paradise 2" są nadal razem?
Instagram
Newsy
Ata i Artur w finale "Hotelu Paradise 2". Czysty układ a może początki miłości?! Tak walczyli o finał
Ata i Artur w finale "Hotelu Paradise 2". Czysty układ a może początki miłości?! Tak walczyli o finał

Ata Postek i Artur Sargsyan zawalczą o główną nagrodę w finale "Hotelu Paradise 2"! Czy to właśnie oni lub jedno z nich wróci z Bali bogatsze o 100 tysięcy złotych?! W ostatecznym starciu zmierzą się z Sonią Szklanowską i Łukaszem Karpińskim. Pamiętacie początki Artura i Aty w programie? Ta para weszła w relacje niemalże od razu po tym, jak się poznali! Przypomnijmy sobie, jak wyglądała ich droga do finału.  Zobacz także:  Aga i Matt typują zwycięzców "Hotelu Paradise 2"! Uczestnik 1. sezonu zdradził za dużo? Beata Ata Postek i Artur Sargsyan w finale "Hotelu Paradise 2"  Artur Sargsyan miał zdecydowanie najmocniejsze wejście wśród wszystkich uczestników, którzy weszli do " Hotelu Paradise 2 " jeszcze w pierwszym tygodniu. Swoje pierwsze dni na planie show spędził za barem, robiąc drinki uczestnikom! Pozostali mieszkańcy rajskiego hotelu byli bardzo zaskoczeni, gdy dowiedzieli się o nowym koledze!  Po dołączeniu do uczestników, Arturowi bardzo szybko udało się odbić Dominikę Bartkowi. To właśnie z nią tworzył parę aż do pojawienia się w programie Aty Postek. Początkowo z Dominiką łączyło go mocne uczucie, a każda próba Bartka, w którym starał się odbić kobietę wprowadzała uczestnika w złość.  Ostatecznie korzystając z możliwości wyeliminowania jednego z kolegów, Dominika i Artur odesłali Bartka do domu. Pozbycie się konkurencji jednak nie wpłynęło dobrze na relację tego duetu. Nie jestem w żaden sposób zazdrosny o Dominikę, może dlatego, że zupełnie nic do niej nie czuje, a może dlatego, że potrzebuje o wiele więcej czasu, żeby coś poczuć do niej.  Artur w "Hotelu Paradise" był bardzo stały w relacjach i podczas całego pobytu stworzył tylko dwa mocne programowe związki....

Ata Postak dołączyła do "Hotelu Paradise 2"
Mat. prasowe
Newsy
"Hotel Paradise 2": Ata wybrała naprawdę mocnego zawodnika! "Teraz będą się nas bać". Ten duet może zagrozić innym? 
"Hotel Paradise 2": Ata wybrała naprawdę mocnego zawodnika! "Teraz będą się nas bać". Ten duet może zagrozić innym? 

Ata Postek jako nowa uczestniczka " Hotelu Paradise " miała możliwość rozbicia jednego ze związków, aby sparować się z wybranym uczestnikiem na chwilę przed "rajskim rozdaniem".  Możliwości miała wiele. Uczestnicy zastanawiali się czy wybierze Roberta, z którym znała się jeszcze poza programem, Ivana, który bardzo jej się podoba czy... Artura, który definitywnie zakończył związek z Dominiką. Dziś nadszedł czas decyzji. Jej wybór był zaskakujący! Która z pań trafiła do singlówki?  Zobacz także:  "Hotel Paradise 2" Dominika płacze za Bartkiem i atakuje Artura: "Jesteś agresywny". Uczestnik wpadł w szał "Hotel Paradise 2": Ata rozbiła związek Dominiki i Artura Ata Postek postanowiła rozbić związek Dominiki i Artura, tym samym to właśnie Dominika musiała przeprowadzić się do singlówki. Czy Arturowi udało się osiągnąć swój cel?  Wyjaśniłem sobie z Dominiką, Ata dołączyła więc dlaczego mam być niezadowolony - podsumował Czy Ata pomoże mu dojść do finału? Uczestnik zapewnia, że w programie nie zakocha się. Jego wcześniejsze doświadczenia miłosne sprawiły, że nie pozwoli sobie już zbyt prędko się zaangażować, jednak czuje, że z aktualną parą może wiele zdziałać w programie:   Teraz już powiem tak, będą nas mieli na celowniku, bo jesteśmy najsilniejszą parą i Ju - powiedział Acie tuż po przeparowaniu Artur ma nadzieję, że Ata podtrzyma swoją decyzję i podejdzie do niego również na "rajskim rozdaniu". Ja teraz jestem w gównianej sytuacji. Dominikę odrzuciłem, bo nie było fal, tutaj wszedłem w nową relację i muszę zaufanie budować. Nie wiem czy mnie wybierze na rajskim - przyznał Razem z Atą zastanawiali się również jaką...

Nasze akcje
materiały prasowe Lenovo
Fleszstyle

Świetna jakość w stylowym opakowaniu. Natalia Szroeder wybrała laptop Lenovo Yoga Slim 7

Partner
rafal-brzozowski
Newsy

Ci uczestnicy „The Voice of Poland” robią karierę muzyczną. Znasz wszystkich?

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
torebka-skoda-hollie-warsaw
Fleszstyle

Barbara Kurdej - Szatan: "Nie miałam pojęcia, że niezabezpieczone drobiazgi mogą uderzyć z taką siłą"

Partner
justyna-steczkowska
Newsy

Justyna Steczkowska ponownie w „The Voice of Poland”! To wyjątkowy czas dla artystki

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner
materiały prasowe TVP
TV-Show

Sylwia Grzeszczak nową trenerką w „The Voice of Poland”! Jak się sprawdzi?

Partner