Party Stories
Hotel Paradise 2: związek Dominiki i Artura wisi na włosku?
Mat. promocyjne
Newsy

"Hotel Paradise 2": Artur zostawi Dominikę tuż przed "rajskim rozdaniem"?!

Jeszcze do niedawna Dominika i Artur byli jedną z par, która może czuć się pewnie w "Hotelu Paradise 2". Artur walczył o swoją partnerkę jak lew. Uniósł się nawet w momencie, w którym Bartek próbował zaprosić uczestniczkę na wspólne śniadanie. Doprowadziło to do naprawdę ostrego spięcia pomiędzy chłopakami. Jednak Dominika zaczyna być coraz mniej pewna swojego programowego partnera. Zaczyna być także nieco zazdrosna o Julię. Czy ma powody? Po dzisiejszej "puszce Pandory" Artur zaprosił Dominikę do poważnej rozmowy: 

Jak nie chcesz to nie muszę podchodzić do Ciebie na "rajskim rozdaniu". Przecież nie odpadniesz. Bartek jest singlem i do ciebie podejdzie. 

Dominika była zszokowana wyznaniem partnera. Czyżby jej obawy nie były bezpodstawne?

Zobacz także: "Hotel Paradise 2": Robert oświadczył się Magdzie?! Uczestnicy byli w szoku

"Hotel Paradise 3": Luiza twierdziła, że Ola miała na nią zły wpływ! Czy po programie nadal się przyjaźnią?!

"Hotel Paradise 2": Artur i Dominika nie będą już razem? 

Odkąd Artur pojawił się w "Hotelu Paradise 2" jest w parze z Dominiką. Najbardziej ucierpiał na tym Bartek, który aktualnie ponownie jest singlem. To właśnie przez Artura stracił szansę na relację z uczestniczką, chociaż oboje darzą się wielką sympatią. Jeszcze do niedawna Artur walczył o Dominikę jak lew, jednak w dzisiejszym odcinku przyznał: 

Nie jestem w żadnen sposób zazdrosny o Dominikę, może dlatego, że zupełnie nic do niej nie czuje, a może dlatego, że potrzebuje o wiele więcej czasu, żeby coś poczuć do niej. 

We wczorajszym odcinku Dominika odbyła szczerą rozmowę z Julią, w której przyznała, że widziała jak Artur gładził ją po nodze. Poczuła się również urażona tym, że Artur komplementuje wszystkie dziewczyny oprócz niej. Julia uspokoiła koleżankę, zapewniając, że pomiędzy nią a Arturem nigdy nic nie będzie i nawet nie zauważyła zainteresowania ze strony mężczyzny. Podczas dzisiejszej "pandory" Artur został zapytany o to, dlaczego nie komplementuje Dominiki, skoro bez problemu słodzi innym uczestniczkom: 

Jak sie z kimś wiąże to nie jestem typem, który s*a kwiatkami i komplementuje dziewczynę, bo ja już się na takich rzeczach przejechałem i czasami nie mów, że Cię nie komplementuje bo to nie jest tak. (...) Nie mam zamiaru wyjść tutaj na jakiegoś chama, bo nim nie jestem. 

Dodał również, ze jego komplementy są przejawem uprzejmości wobec innych uczestniczek. Z kolei Dominika została zapytana o to, czy jest zazdrosna o Julię: 

Myślę, że czasami są takie niuanse, smaczki, dziwne zachowania, które powodują, że jestem zazdrosna. Ale rozmawiałam z Julią i jestem o to spokojna. 

Zaskoczony Artur stwierdził, że nie daje Dominice żadnych powodów do zazdrości. Jednak po "pandorze" postanowił poważnie porozmawiać z partnerką. Ta rozmowa zasiała niepewność w Dominice: 

Jak nie chcesz to nie muszę podchodzić do Ciebie na "rajskim rozdaniu". Przecież nie odpadniesz. Bartek jest singlem i do ciebie podejdzie. 

Dominika zapewniła Artura, że Bartek do niej nie podejdzie, ponieważ szanuje fakt, że jest w relacji z Arturem i wcale nie chce jej kończyć. Była w szoku, po tym co usłyszała od Artura. 

Jeżeli spróbowaliśmy i się nie udało to ja to rozumiem. - zaczął Artur
A uważasz, że się nie udało? - odpowiedziała 

Uczestnik dodał, że nie chce grać na uczuciach Dominiki, że mu na niej zależy i chce żeby była szczęśliwa, bez względu na to, czy będzie z nim w parze. Ją jednak zaskoczył fakt, że tak często wspomina o Bartku: 

- Chcesz mnie odsunąć i namówić na Bartka? 
- Nie, bo do kogo mam podejść? 

Dominika nie potrafiła zrozumieć sensu tej dyskusji i postanowiła ją zakończyć. Myślicie, że to koniec sielanki w tym związku? Jeżeli Artur nie wybierze Dominiki to kogo? Julię? Ona również zaczyna mieć dość bycia ograniczaną przed Kamila... Im bliżej kolejnego "rajskiego rozdania" tym relacje zdają się być coraz bardziej pokomplikowane. 

Zobacz także: "Hotel Paradise 2": Dziewczyny miażdżą nową uczestniczkę: "Ma okropną buźkę, blada jak ściana". Hania da im popalić?

Czy Artur nie wybierze Dominiki podczas najbliższego "rajskiego rozdania"? 

Hotel Paradise

Dominika jest nieco zazdrosna o Julię. Czy dotychczasowa partnerka Kamila będzie dla niej konkurencją podczas najbliższego "rajskiego rozdania"? 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Julia Hotel Paradise 2🦋 (@juliakarinaskrodzka)

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Karolina Gilon, Klaudia El Dursi
Mat. prasowe
Newsy
QUIZ! Gdzie to się wydarzyło - w "Love Island" czy "Hotel Paradise"? Sprawdź się!

Drugie edycje "Love Island" i "Hotel Paradise" wystartowały 31 sierpnia! W obydwu programach nie brakuje emocji i zwrotów akcji. Jeśli jesteś fanem tych miłosnych show, to ten quiz został stworzony właśnie dla Ciebie! Tym razem będziecie mogli się sprawdzić, czy na pewno uważnie śledzicie obydwa programy. Waszym zadaniem będzie dopasować konkretną sytuację do danego show. Nie przedłużając - zaczynajmy!

Zobacz także: Marietta z "Hotelu Paradise" pozostaje singielką. Kogo wybrałaby teraz w "Hotelu Paradise" i "Love Island"?

Drugie edycje  "Love Island" i "Hotel Paradise"  wystartowały 31 sierpnia! W obydwu programach nie brakuje emocji i zwrotów akcji. Jeśli jesteś fanem tych miłosnych show, to ten quiz został stworzony właśnie dla Ciebie! Tym razem będziecie mogli się sprawdzić, czy na pewno uważnie śledzicie obydwa programy. Waszym zadaniem będzie dopasować konkretną sytuację do danego show. Nie przedłużając - zaczynajmy! Zobacz także:  Marietta z "Hotelu Paradise" pozostaje singielką. Kogo wybrałaby teraz w "Hotelu Paradise" i "Love Island"?

Hotel Paradise 2: Artur i Bartek na wojennej ścieżce o Dominikę
Mat. promocyjne
Newsy
"Hotel Paradise 2": Ostra awantura między Bartkiem i Arturem! Uczestnik wpadł w furię, a poszło o Dominikę!

Bartek decyzją Soni został singlem. W dzisiejszym odcinku " Hotelu Paradise 2 " doszło do poważnego spięcia pomiędzy nim a Arturem, a to wszystko z powodu Dominiki. Czyżby Bartek próbował odbudować relację z uczestniczką, przez którą jeszcze kilka dni temu płakał? Artur, obecny partner Dominiki był wściekły na programowego kolegę:  Straciłem do niego szacunek  Co takiego wydarzyło się w dzisiejszym odcinku?  Zobacz także:  Drugi sezon "Hotelu Paradise" jest hitem TVN7? Wyniki oglądalności są jednoznaczne! "Hotel Paradise 2": Bartek i Artur na wojennej ścieżce  Dzisiejszy odcinek "Hotelu Paradise" był szczęśliwy dla Ivana i Ani, którzy ponownie w spokoju mogą cieszyć się wspólną sypialnią. Po ostatniej randce Ani z Krystianem, Ivan został wysłany do singlówki. Ania otrzymała szansę powrotu do starego duetu pod warunkiem, że znajdzie nowemu uczestnikowi inną partnerkę. Tym sposobem Krystian został sparowany z Sonią, a Bartek trafił do singlówki, a jego przyszłość w "Hotelu Paradise" wisi na włosku.  Czy poczuł się oszukany przez Sonię, którą dopiero co uchronił przed powrotem do domu podczas "rajskiego rozdania"? "Hotel Paradise" jest jednak nieprzewidywalny. Bartek jako singiel dostał możliwość zaproszenia jednej z uczestniczek na wspólne śniadanie. Okazuje się, że w ekipie dziewczyn może liczyć tylko na Dominikę i to ją właśnie chciał zaprosić na wspólny posiłek. Spotkało się to jednak ze złością Artura:  - Mówisz, że tu furtka jest zamknięta a nagle zapraszasz Dominikę!? - Przecież żartuje - odpowiedział Bartek - Ale Ty sobie nie pomagasz w ten sposób.  - Ale teraz tutaj cię uraziłem. Dobra zjem sobie śniadanie sam....

Hotel Paradise 2: związek Dominiki i Artura wisi na włosku?
Mat. promocyjne
Newsy
Łzy Dominiki w "Hotelu Paradise 2". Artur kończy ich relację! Dopiero teraz naprawdę żałuje wyeliminowania Bartka 

Ata Postek oczarowała męską ekipę " Hotelu Paradise " swoją osobowością! Niestety dziewczyny mimo dobrego pierwszego wrażenia, wcale nie czują się przy niej pewnie. Artur niespodziewanie oznajmił Dominice, że nic do niej nie czuje i to koniec ich związku. Z kolei Dominika przyznała, że czuje się oszukana i bardzo żałuje, że dała się namówić na wyeliminowanie z gry Bartka. Przez relację z Arturem nie potrafiła powstrzymać łez. Czy nowa uczestniczka Ata tak szybko odbije jej partnera?  Zobacz także:  Siostra fryzjera gwiazd w "Hotelu Paradise 2". Wcześniej przeszła operację plastyczną na antenie TVN. Jak wyglądała przed? Hotel Paradise 2: Artur zostawi Dominikę dla Aty? Ata Postek wprowadziła sporo humoru do "Hotelu Paradise 2", jednak nie wszystkim jest do śmiechu. Szczególnie dziewczynom, dla których nowa uczestniczka okazała się być sporą konkurencją. Nawet zakochana Ania, boi się o Ivana.  Artur, Robert i Ata zaczynają spiskować. Nowa uczestniczka przyznała także Arturowi, że to właśnie on jest najbardziej w jej typie. Uczestnik coraz bardziej zastanawia się co zrobić, gdy nowa faktycznie podejdzie do niego podczas "rajskiego rozdania". Nie ukrywa, że nie jest w jego typie ale swoim charakterem nadrabia wszystko.  Z kolei Dominika coraz mniej komfortowo czuje się w towarzystwie partnera:  To nie jest ten Artur co na początku i ten Artur mi się nie podoba. Czuję się oszukana.  Przyznała, że na początku wszyscy im zazdrościli, jednak aktualna relacja nie ma nic wspólnego z tym, co działo się między nimi na początku.  - Nie przyszedłem tutaj, żeby w układ wejść. Żałujesz, że nie wybrałaś Bartka? - zapytał Artur podczas śniadania - Tak, czasami żałuje - przyznała Ostatecznie Artur postanowił definitywnie zakończyć...

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner