Hotel Paradise 2: Kłótnia Kamila i Julii. Czy para dojdzie do porozumienia?
Mat. prasowe
Newsy

"Hotel Paradise 2": Kamil gorzko o Julii: "Nie jesteś ósmym cudem świata i największą księżniczką w programie"

"Hotel Paradise 2": Kamil gorzko o Julii: "Nie jesteś ósmym cudem świata i największą księżniczką w programie"

Relacja Kamila i Julii z "Hotelu Paradise" wisi na włosku? Julia ma coraz bardziej dość stanowczego charakteru partnera. Ma wrażenie, że Kamilowi bardziej zależy na finale niż na niej. W dodatku pojawienie się Aty w programie sprawiło, że zaczęła się obawiać stabilności swojej dotychczasowej relacji, tym bardziej, że nowa uczestniczka nie ukrywa swojego zainteresowania. 

Byłaś normalniejsza, a gdzieś z czasem odpłynęłaś - podsumował Julię Kamil

Co miał na myśli? 

Zobacz także: Siostra fryzjera gwiazd w "Hotelu Paradise 2". Wcześniej przeszła operację plastyczną na antenie TVN. Jak wyglądała przed?

"Hotel Paradise": Klaudia El Dursi komentuje zaręczyny Basi i Krzysztofa! Czy pójdzie na ich ślub?

Kamil i Julia przerwą swoją relację w "Hotelu Paradise 2"? 

Im bliżej finału tym więcej zwrotów akcji w "Hotelu Paradise". Nawet tak pewny siebie uczestnik, jak Kamil zaczął mieć wątpliwości, co do swojej pozycji w programie. Pomimo tego, że najbliższe "rajskie rozdanie" będzie dla niego bezpieczne to postanowił podzielić się swoimi obawami podczas szczerej rozmowy z Julią przy drinku. Podczas wznoszenia toastu skomentował: 

Żebym nie odpadł na następnych eliminacjach.

Julię zastanowiło to stwierdzenie i zapytała go, czy nie jest jej pewien: 

Nie, jestem już zmęczony. Tym, że się nie zawsze dogadujemy. Ja sam nie ugram całego finału. 

Uczestniczkę zmartwiło, że jej programowy partner stawia wygraną ponad relację, która pomiędzy nimi zaistniała: 

Ja myślałam, że mówimy o relacjach a nie o finale. 

Kamil przyznał, że chce się po prostu dobrze bawić przebywając na Bali. 

Jak nie widzę w tobie wsparcia, nie słuchasz co do ciebie mówię, nie rozumiesz tego, bo myślisz o tym, że gdzieś rywalizuje z tobą, gdzie co w ogóle nie jest prawdą to się mija z celem. 

Julia przyznała, że nie czuje się przez Kamila dostatecznie adorowana. Wprost mu powiedziała, że chciałaby się czuć jak kobieta, którą szanuje i będzie zawsze szanował: 

Nie rób sobie jaj, nie jesteś ósmym cudem świata i największą księżniczką w programie. Wiesz dlaczego na początku się dogadywaliśmy? Bo byłaś normalniejsza, a gdzieś z czasem odpłynęłaś. - podsumował Kamil 

Reakcja uczestnika mocno zaskoczyła Julię i nie miała ochoty już kontynuować tego tematu. Kamil postanowił zareagować i postawił jej ultimatum: albo z nim porozmawia, albo on zrezygnuje z programu:  

W tym jest problem Twój. Albo siadasz na pupie i słuchasz co mam do powiedzenia albo idę stąd do domu i sobie radź z kłopotami. 

Kamil już niejednokrotnie wspominał, że widzi się w finale jedynie z Julią i nie chce zmieniać partnerki. Oboje doszli do wniosku, że może powinni dać sobie więcej swobody:

- Może wszystko bierzemy zbyt poważnie? Może będziemy tylko kolegami, zwykła relacja i nic więcej. Nie musimy brać ślubu. 
- Ja ci to powiedziałem już dwa dni temu. Po co się nastawiłaś, że już coś będzie po programie. Wzięłaś sobie tysiąc rzeczy na głowę
- Misiu, żeby być ze mną przy jakimś kobiercu to trzeba w **j się starać. 
- Nie chce być z tobą przy żadnym kobiercu

Ostatecznie Julia przyznała, że w ogóle nie ma pewności czy Kamilowi zależy na niej czy tylko na finale. W dodatku obawia się o to, że Ata odbije jej partnera. Gdyby tak się stało, byłoby dla niej tylko dowodem na to, co najbardziej liczyło się dla Kamila. Jak myślicie, jak dalej potoczą się losy uczestników? 

Zobacz także: "Hotel Paradise 2": Krystian czy Robert? Uczestnik, którego Karolina przywróciła do programu teraz się odegra. Kto drży najbardziej?

Czy Kamilowi i Julii uda się wreszcie dogadać? Starcie dwóch tak mocnych charakterów staje się dla nich już uciążliwe. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Hotel Paradise TVN7 (@hotelparadise.tvn7)

Julia podobnie jak inne uczestniczki bardzo obawia się Aty Postek. Czy podczas najbliższych "rajskich rozdań" jej relacja z Kamilem przetrwa? Czy znajdą złoty środek aby zażegnać kryzys? 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Hotel Paradise TVN7 (@hotelparadise.tvn7)

Instagram

Zobacz także
Hanna Balwierczak w "Hotelu Paradise"

"Hotel Paradise": Hania Balwierczak zoperowała nos?! Mamy jej zdjęcie po zabiegu!

"Hotel Paradise 2": Artur odbije Julię Kamilowi

"Hotel Paradise 2": Artur odbije Julię Kamilowi? "Na pewno bym się z nią odnalazł". Widzowie martwią się, że skrzywdzi Dominikę 

"Hotel Paradise 2": Julia zablokowała Artura i Atę
Instagram
Newsy
"Hotel Paradise 2": Julia wbija szpilę Kamilowi: "Chłopak trochę sfiksował". Dlaczego go nie przywróciła?
"Hotel Paradise 2": Julia wbija szpilę Kamilowi: "Chłopak trochę sfiksował". Dlaczego go nie przywróciła?

Julia i Kamil byli mocnymi graczami w " Hotelu Paradise ". Przez długi czas wiele osób nie miało wątpliwości, że ta para pojawi się w finałowym składzie. Kamil był doskonałym graczem i potrafił podporządkować sobie drużynę. Niestety nagły splot zdarzeń sprawił, że zarówno on jak i Julia nagle musieli pożegnać się z programem. Niedługo później Julia dostała możliwość powrotu. W dodatku mogła wrócić z Kamilem, jednak nie przywróciła go do gry. Podczas "puszki pandory" wbiła nieobecnemu Kamilowi szpilę mówiąc, że wcale nie żałuje tej decyzji, a argumentów, których użyła nie spodziewała się nawet Magda, która miała z uczestnikiem największy konflikt. Co powiedziała Julia?  Zobacz także:  "Hotel Paradise": Bartek wyeliminował Kamila, a Julia wraca do programu! "Hotel Paradise 2": Julia wbija szpilę Kamilowi  Kamil dostał szansę na najszybszy powrót do "Hotelu Paradise" w historii programu, jednak jego potrzeba bycia liderem nie pozwoliła mu na najmniejszy kompromis nawet względem Julii, do której żywił uczucia. Julia dostała możliwość powrotu do programu solo lub w duecie. Mogła przywrócić Kamila już kilka minut po tym, jak pożegnał się z ekipą. Ostatecznie z powodu zaborczości uczestnika postanowiła nie dawać mu kolejnej szansy w programie:  - Mam nadzieję, że jeżeli coś było prawdziwe, to będę miała okazję, by to zmienić, ale w tym programie się nie dogadamy.  - Jeżeli widzisz coś inaczej, to ja nie będę ci na siłę za każdym razem udowadniał, że jest inaczej jak widzisz. Jestem sobą, jeśli nie akceptujesz mnie, to widocznie musisz być z kimś innym - dodał na koniec Kamil Uczestnicy przebywający w "Hotelu Paradise" nie mogli zrozumieć decyzji Julii. Przez...

Hotel Paradise 2: Kłótnia Kamila i Julii. Czy para dojdzie do porozumienia?
Mat. prasowe
Newsy
W "Hotel Paradise 2" ostra kłótnia Kamila i Julii: "W realnym świecie mam takich dziewczyn milion!"
W "Hotel Paradise 2" ostra kłótnia Kamila i Julii: "W realnym świecie mam takich dziewczyn milion!"

Julia i Kamil mają najgorętszą ale jednocześnie najbardziej burzliwą relację w " Hotelu Paradise 2 ". Co jakiś czas dochodzi pomiędzy nimi do spięć. Julia wypomina Kamilowi, że próbuje jej narzucić swoje zdanie i zbyt mocno stara się ingerować w jej zachowania. Podczas dzisiejszego odcinka pomiędzy tą dwójką znowu doszło do spięcia.  Ty podcinasz mi non stop skrzydła. Nie zauważyłeś, że ja zawsze byłam "hej do przodu" a teraz nie jestem przez Ciebie?! - krzyczała Julia  Co na to Kamil? Czy uda im się dogadać? Przed nimi dość trudna "puszka pandory" oraz rajskie rozdanie. Do tej pory nie mieli się czego obawiać czy nadal tak pozostanie?  Zobacz także:  "Hotel Paradise 2": Kamil i Ivan przesadzili z krytyką Magdy? "Powinni zabronić uczestnikom komentarzy" "Hotel Paradise 2": Ostra kłótnia Kamila i Julii Kamil i Julia nie mają lekkich charakterów. Oboje wiedzą czego chcą od życia i mimo tego, że nie szczędzą sobie czułości potrafią zajść sobie za skórę. Julia nie może już wytrzymać dominacji partnera i zarzuciła mu, że jest zbyt zaborczy i przez to nie pozwala jej być sobą. Już od jakiegoś czasu zauważyła, że partner stara się narzucić jej pewne zachowania oraz tok myślenia. Podczas jednego z wieczorów przy barze w "Hotelu Paradise" doszło pomiędzy nimi do ostrej wymiany zdań. Julia stwierdziła, że chciałaby zrobić z Kamila gentlemana.  - Ja chce być sobą przy tobie, nie chcę udawać, nie będziesz mnie zmieniać - podsumował - Ja nie będę cię zmieniać. Co mi wtedy obiecałeś? Że będziesz się starał. Ja mam cały czas do ciebie dystans straszny - odpowiedziała Julia Uczestnik stwierdził, że jego partnerka czepia się szczegółów, które zupełnie nie mają...

"Hotel Paradise 2": Artur odbije Julię Kamilowi
Instagram
Newsy
"Hotel Paradise 2": Artur odbije Julię Kamilowi? "Na pewno bym się z nią odnalazł". Widzowie martwią się, że skrzywdzi Dominikę 
"Hotel Paradise 2": Artur odbije Julię Kamilowi? "Na pewno bym się z nią odnalazł". Widzowie martwią się, że skrzywdzi Dominikę 

Jeszcze niedawno Artur i Kamil knuli jak pozbyć się z programu Adama. Jednak atmosfera i relacje pomiędzy uczestnikami " Hotelu Paradise 2"  są tak dynamiczne, że ciężko jest za nimi nadążyć. W dzisiejszym odcinku Artur nieoczekiwanie zadeklarował, że jeżeli nadarzy się okazja, to zdecydowanie dogadałby się z Julią. Czy Kamil powinien zacząć się obawiać? W tym wypadku sprzymierzeniec zamienia się w rywala. Czy wykorzysta narastający kryzys i wzajemne frustracje na linii Julia-Kamil?  Zobacz także:  "Hotel Paradise 2": Kamil straci swoją pozycję? Julia ma go dość! "Myślę, że on źle traktuje kobiety" "Hotel Paradise 2": Artur jest coraz bardziej zainteresowany Julią Podczas ostatniego "rajskiego rozdania" Kamil nie czuł się już tak pewnie jak dotychczas. Julii zaczyna przeszkadzać zbyt władcza osobowość Kamila. Niedawno oznajmiła partnerowi, że przez niego zaczyna być wycofana i nie potrafi być sobą. Kamil z kolei nie chce dać partnerce luzu z obawy, że "wejdzie mu na głowę". Przed ostatnimi eliminacjami Julia nie wiedziała, czy w dalszym ciągu chce tkwić w relacji z Kamilem, jednak ostatecznie dała mu kolejną szansę, odsyłając Roberta do domu.  Od jakiegoś czasu każda wymiana zdań pomiędzy Kamilem a Julią kończy się kłótnią. Czy Artur postanowi wykorzystać ich chwilową słabość? Podczas dzisiejszego odcinka aktualny partner Dominiki pozwolił sobie na czuły gest w stronę Julii. Obserwujący sytuację Kamil postanowił zareagować i przysiadł się bliżej partnerki.  Wiadomo, jestem zazdrosny ale jestem też pewny Julii - zapewnił. Nie jest tajemnicą, że planem Artura jest wyeliminowanie z gry Kamila, którego uważa, za swojego największego przeciwnika, w dodatku coraz bardziej zaczyna interesować go relacja z Julią:  Julia nie jest...

Nasze akcje

Poznaj Huawei Mobile Services i ciesz się wyjątkowymi funkcjami w przyjaznym ekosystemie

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
Newsy

Stylowy prezent dla mężczyzny? Łączy w sobie design i praktyczność

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner
Newsy

To zdrowy i ekologiczny nawyk, który pozwoli ci zadbać o siebie i środowisko

Partner
Newsy

Bo należy ci się komfort! Zabiegi EMSELLA i EXILIS ULTRA 360 na nietrzymanie moczu

Partner