Party Stories
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Luiza "Hotel Paradise 3"
Małgorzata Rozenek w białym garniturze
Korwin krytykuje Honey
ONS
Newsy

Honey ostro do Korwin: Nie pozwolę nikomu szydzić z mojej choroby

Przeczytajcie całe oświadczenie gwiazdy

Honorata Skarbek kilka tygodni temu, podczas wymiana komentarzy z fanami przyznała się do ciężkiej choroby. Potwierdziła tylko plotki, które już od dawna krążyły na temat jej zdrowia, po czym wystosowała krótkie oświadczenie w którym opisała szczegółowo całą sytuację. Przypomnijmy: Honey opowiedziała o swojej chorobie. Przeżyła koszmar

Jedną z osób, która postanowiła zabrać głos w sprawie oświadczenia gwiazdy jest Karolina Korwin Piotrowska. W swojej kolumnie we "Wprost" oskarżyła piosenkarkę o lansowanie się na opowieściach o chorobie. Całość oświadczenia dostępna jest tutaj.

Na odpowiedź Honey nie musieliśmy długo czekać. Młoda gwiazda zamieściła wpis w którym odpowiada na zarzuty dziennikarki.

Nie pozwolę nikomu w perfidny sposób szydzić z mojej choroby, którą przez kilka lat trzymałam w tajemnicy przed ludźmi i mediami. (...) To jedyny komentarz na ten temat, mimo dziesiątek zaproszeń do programów telewizyjnych i gazet, które się po tym posypały. Odmówiłam każdemu. (...) Zacznijmy od tego, że NIGDY z mojej strony, nie padło stwierdzenie, że "mogę umrzeć". Jaki człowiek, może dopuścić się takiej manipulacji? Jak wiadomo wyżej wymieniona "dziennikarka" obecnie znana jest jedynie z wszechobecnej frustracji przejawianej na łamach gazet, do których pisze i programów, w których występuję. Cóż innego może mieć do zaoferowania człowiek, który wydaje książkę, w której krytykuje i szydzi z kilkuset osób z polskiego show-biznesu?

Nie potrzebuję takiej promocji, nie pojawiam się na każdej ściance, nie pozuję z butami na eventach, sprzedaję płyty, gram dużo koncertów, moje piosenki i teledyski są grane w Polsce i za granicą, a przede wszystkim mam wielu wspaniałych fanów. Jestem bardzo wdzięczna za to, co dał mi los i jak ułatwił mi walkę z chorobą, którą niestety wielu przegrywa.

Wiekowo mogłabym być Pani córką, wątpię, że chciałaby Pani, aby Pani córka przechodziła przez to, co musiałam przejść ja i moja rodzina.

Nie wiem czy osoby kiedykolwiek dotknięte chorobą nowotworową lub takie, które miały z nią styczność w swojej rodzinie czy otoczeniu albo po po prostu te empatyczne z nieograniczonymi horyzontami, będą chciały czytać gazety lub oglądać programy, w których ich dziennikarze szydzą z poważnej choroby, którą jest przewlekła białaczka szpikowa, porównując ją do grzybicy lub zatwardzenia. 

Nigdy nie życzę Pani tego, co spotkało mnie i moją rodzinę.

Karma bywa okrutna, nieprawdaż? Mam nadzieję, ze ma już Pani nowe mieszkanie i zwierzaki.  - czytamy w oświadczeniu


Jesteśmy świadkami narodzin nowej medialnej wojny?

Honey prezentuje najnowsze trendy:

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Marta Dyks opowiedziała o chorobie Hashimoto
ONS
Newsy
Modelka Marta Dyks opowiedziała czym jest choroba Hashimoto i jak z nią walczy "Cały czas coś mi nie grało"
Modelka Marta Dyks opowiedziała czym jest choroba Hashimoto i jak z nią walczy "Cały czas coś mi nie grało"

Marta Dyks opowiedziała o swojej walce z chorobą Hashimoto. Okazuje się, że słynna polska modelka jest jedną z gwiazd, które dotknęła ta choroba tarczycy. Wśród sław, które borykają się z tym problemem są m.in. Karolina Szostak, Aneta Zając, Kinga Rusin i Kayah. Na początku roku o swojej chorobie poinformowała również Marta Dyks. Modelka zamieściła wpis na Facebooku, w którym opisała jak wyglądało jej życie, zanim trafiła w ręce specjalistów, którzy zdiagnozowali u niej właśnie chorobę hashimoto. Marta Dyks pojawiła się również w programie Dzień Dobry TVN. Piękna gwiazda modelingu opowiedziała o swojej chorobie.    Marta Dyks choruje na Hashimoto Modelka w rozmowie z DDTVN przyznała, że zanim rozpoznano u niej hashimoto ciągłe zmęczenie, senność tłumaczyła sobie swoim trybem życia. Co więcej, Marta Dyks obawiała się, że jej problemy związane są z depresją, na którą również się leczyła. Co zdradziła w rozmowie z DDTVN? Trwało to długo, tak jak napisałam w moim poście, czego ja nie ukrywam, ja leczyłam się na depresję. Chodziłam na terapię do psychologa, bo myślałam, że to jest to. I faktycznie zostałam zdiagnozowana, jako osoba cierpiąca na depresję. Tylko cały czas coś mi nie grało, nie pasowało. Rozumiem, że są objawy psychiczne i jakiś dyskomfort psychiczny, tylko terapia mi w żaden sposób nie pomagała. Plus miałam objawy fizyczne, bo do tego dochodzą problemy gastryczne, do tego dochodzą przemęczenie ciała, bóle kości, bóle mięśni i faktycznie fizyczny niedowład. Ja zapomniałam o najważniejszej kwestii, zapomniałam, że choroby tarczycy w mojej rodzinie były już od kilku pokoleń. Ja miałam świadomość tej choroby, tylko ja swoje objawy tłumaczyłam swoim trybem życia.   Zobaczcie wpis, który Marta Dyks zamieściła ostatnio na swoim profilu na Facebooku.    Zobacz także:  Jak...

Honey o chodzeniu na imprezy
ONS
Newsy
Honey: Ranga osób zaliczających kilka imprez w tygodniu spada bardzo nisko
Skarbek jest przeciwna lansowaniu się na ściankach

Honorata Skarbek jest w gronie najpopularniejszych polskich wokalistek młodego pokolenia, ale trzeba przyznać, że ciężko pracuje na swój sukces. Popularności przysparzają jej nie tylko kolejne przeboje, ale również jej coraz bardziej charyzmatyczny styl. Przypomnijmy: Bardzo szczupła Honey w nowej fryzurze na imprezie RMF FM Na początku swojej kariery mogliśmy podziwiać Honey dość często - młoda wokalistka pojawiała się na imprezach modowych, premierach filmów czy nawet prezentacjach kosmetyków, oczywiście chętnie pozując na ściankach. Od jakiegoś czasu jednak Honorata pojawia się tylko na imprezach stricte muzycznych i nie jest to przypadek - Skarbek na swoim blogu przyznała, że celowo ograniczyła medialną działalność, aby skupić się na muzyce i promowaniu tylko własnej twórczości. Jak zapewne mogliście zauważyć od ponad roku, konsekwentnie nie pojawiam się na żadnych imprezach medialnych, których tematyka odbiega od muzyki. W tym roku mogliście zobaczyć mnie tylko na festiwalach, rozdaniach muzycznych nagród czy ogłoszeń nominacji do nich. Z perspektywy czasu sama przestałam poważnie postrzegać osoby bijące ściankowe rekordy. Swego czasu sama poszłam na kilka bezsensownych imprez, których tematyka w ogóle mnie nie interesowała, ale myślałam, że tak trzeba. Byłam świeżynką w tym biznesie, nie wiedziałam co powinnam robić, a czego nie. Każdy popełnia błędy, szczególnie kiedy ma się naście lat. Nigdy w życiu moim celem nie były blaski fleszy. Uważam to za próżne i bezcelowe- szczególnie w naszym kraju i w naszym show-biznesie. Myślę, że ranga osób zaliczających kilka imprez w tygodniu spada bardzo nisko - napisała na swoim blogu Honey. Honorata zauważyła też, że jej decyzja przyniosła pozytywne skutki i nie zaszkodziła jej karierze - wręcz przeciwnie. Cieszę się, że dojrzałam do tego, aby skupić się tylko...

Ostatni list Małgorzaty Braunek
ONS
Newsy
Braunek tuż przed śmiercią napisała list. Rodzina opublikowała go w sieci
Wzruszający list gwiazdy

Dokładnie tydzień temu zmarła Małgorzata Braunek . Śmierć aktorki mocno poruszyła całe środowisko filmowe, które do końca wspierało ją w walce z chorobą nowotworową. Niektórzy przeżyli ją szczególnie mocno. Przypomnijmy: Śmierć Braunek skłoniła Włodarczyk do refleksji. Ma zaskakujący plan na życie Kilka tygodni wcześniej syn aktorki opublikował apel, w którym prosił o pomoc w zbiórce pieniędzy na leczenie matki w Niemczech. Spotkał się on z ogromnym odzewem, niestety Braunek nie zdążyła już z tej pomocy skorzystać. Okazuje się, że niedługo przed śmiercią, pani Małgorzata napisała list. Teraz został on upubliczniony przez jej męża, Andrzeja Krajewskiego. Treść listu jest niezwykle wzruszająca i potwierdza tylko, że mieliśmy do czynienia z niezwykłą kobietą.   Drodzy Państwo,  Jestem głęboko poruszona niezwykle życzliwą reakcją z jaką spotkał się list informujący o mojej chorobie i prośba o wsparcie finansowe na dalsze leczenie w specjalistycznej klinice w Niemczech, która poza najlepszymi metodami medycyny zachodniej, oferuje również mądrość tradycyjnej medycyny wschodniej. Takie holistyczne podejście do chorego daje największe szanse na wyleczenie, więc jestem szczęśliwa, że dzięki hojności wielu ludzi, otwiera się przede mną ta możliwość. Jestem za to bardzo wdzięczna. Pomyślałam, że jeśli uzbiera się więcej pieniędzy niż to, co ja potrzebuję na kurację, to powołamy fundusz pomocy osobom chorym onkologicznie oraz centrum informacji i studiów nad holistycznym podejściem w medycynie, która leczy całego człowieka, a nie tylko jego organy i choroby. Tego się nauczyłam od mojej choroby, tego jest mi w Polsce bardzo brak. Życzę każdemu przede wszystkim zdrowia, pogody ducha oraz uśmiechu, który jest najlepszym lekarstwem w życiu! Wasza Małgosia - czytamy w liście. Postawa godna podziwu. Zobacz:...

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner