TVN nie wyemituje "Mam Talent" jesienią 2020

Hitowy program TVN znika z ramówki po 12 latach. Co dalej? 

TVN nie wyemituje "Mam Talent" jesienią 2020

Pandemia koronawirusa pokrzyżowała telewizyjne wiosenne ramówki. Stacje zdecydowały się przenieść swoje hitowe programy na jesień 2020. Niestety nie wszystkie produkcje będą mogły wystartować. Okazuje się, że jeden z flagowych programów TVN zniknie z jesiennej ramówki po 12 latach! O który program chodzi?

Zobacz także: Klaudia Kulawik 11 lat temu zajęła drugie miejsce w "Mam talent". Teraz jest popularną influencerką na Instagramie

"Mam Talent" zniknie z jesiennej ramówki TVN

Pandemia koronawirusa sprawiła, że wszyscy znaleźliśmy się w trudnej sytuacji. Zamknięte miejsca pracy dotyczą również gwiazd. O ile aktorzy serialowi powoli wracają na plan, tak wciąż nie wiadomo jest kiedy otworzą się teatry i kiedy artyści będą mogli zacząć ponownie grać swoje koncerty. 

Okazuje się jednak, że jesienią nie wszystkie programy powrócą na antenę. Jak informuje Fakt, w tym roku nie zobaczymy kolejnej edycji "Mam Talent" Castingi do programu zazwyczaj odbywały się pod koniec wiosny i na początku lata. Jednak z związku z wciąż panującymi obostrzeniami nie będą mogły zostać przeprowadzone w terminie i produkcja nie będzie w stanie wyłonić finalistów na jesienne odcinki na żywo. 

Choć castingi do jesiennej edycji planowaliśmy tradycyjnie na wiosnę i lato, musimy przystosować się do nowej sytuacji, mając na uwadze bezpieczeństwo wszystkich osób przebywających na planie. W nagraniach bierze udział kilkuset uczestników, niemal tyle samo osób z ekipy produkcyjnej i ogromna publiczność, bez której nie wyobrażamy sobie realizacji. Wobec stanu epidemii podjęliśmy decyzję o przełożeniu produkcji nowej edycji na późniejszy okres. – powiedziała Joanna Górska z PR-u TVN w rozmowie z "Faktem".

Jednak "Mam talent" nie zniknie na dobre. Prawdopodobnie kolejna edycja pojawi się na antenie w 2021 roku. 

Mamy nadzieję, że ekipa "Mam talent!" będzie mogła spotkać się z wielomilionową widownią TVN w przyszłym roku

Lubicie ten program? 

Zobacz także: Agnieszka Chylińska na scenie króluje od 25 lat, ale o jej życiu nie wiemy wiele. Kim jest jej mąż?

TVN nie wyemituje jesienią 13. edycji "Mam Talent". Produkcja nie przeprowadzi castingów z powodu koronawirusa. 

Małgorzata Foremniak kontra Agnieszka Chylińska, stylowy pojedynek jurorek Mam Talent
Mat. prasowe

"Mam Talent" nie znika jednak na zawsze! Prawdopodobnie nowa edycja zostanie wyemitowana w 2021 roku. 

Jury programu "Mam talent"
East News

 

Więcej na temat Mam Talent
Przeładuj

Strajk Kobiet: Tysiące osób w całej Polsce przeciw decyzji Trybunału Konstytucyjnego

zobacz 02:08