Shawn Mendes i Camila Cabello coraz chętniej mówią o sobie w wywiadach! Gwiazdy spotykają się dopiero od kilku miesięcy, jednak wszystko wskazuje na to, że wkrótce zajmą miejsce Justina Biebera i Hailey Baldwin i staną się najpopularniejszą parą w Hollywood. Artyści mogą liczyć na wielkie wsparcie ze strony swoich fanów, którzy chcą wiedzieć wszystko o ich związku. Shawn nie trzyma niczego w tajemnicy i właśnie zdradził, od kiedy jest z ukochaną. Czy niedługo czeka ich wspólna okładka?

Reklama

Shawn Mednes o związku z Camilą Cabello

Plotki o związku Shawna Mendesa i Camili Cabello pojawiły się w maju tego roku, gdy para wypuściła wspólny singiel "Seniorita". Fani na całym świecie zakochali się w tej miłosnej balladzie. I zaczęli zastanawiać się, czy gwiazdy naprawdę coś łączy? Chemia w teledysku między artystami była bowiem widoczna gołym okiem!

Oni nie udają, oni się naprawdę kochają - pisali fani w internecie.

Zobacz także: Camila Cabello i Shawn Mendes przyłapani podczas intymnych chwil! Naprawdę są razem?

Shawn i Camila nie potwierdzili plotek, więc czujni paparazzi postanowili zrobić to za nich! 2 miesiące później do sieci wyciekły fotki pary w basenie. Gwiazdy nie szczędziły sobie na nich czułości. Musiały potem potwierdzić, że między nimi narodziło się gorące uczucie.

Okazuje się, że fotoreporterzy przyłapując gwiazdy w basenie uchwycili nie tylko namiętny moment, ale i "pierwszy dzień" związku pary. Shawn w rozmowie z fanami zdradził, że właśnie tego dnia gwiazdy świętowały oficjalne wejście w związek. Kiedy dokładnie to było?

Zobacz także

Nie jesteśmy razem od bardzo dawna. Oficjalnie jesteśmy parą od 4 lipca - powiedział Shawn.

Przypomnijmy, że ostatnio Camila na antenie radia "UK's Capital Breakfast" wyznała, że kocha Shawna. Myślicie, że para niedługo zdecyduje się na wspólną okładkę w gazecie? My nie możemy się doczekać!

Shawn i Camila są razem od 4 lipca. Te zdjęcia pochodzą właśnie z tego dnia!

East News

Artyści coraz chętniej pozują razem do zdjęć

Eastnews
Reklama

Reklama
Reklama
Reklama