Camila Cabello i Shawn Mendes
EastNews

Camila Cabello i Shawn Mendes przyłapani podczas intymnych chwil! Naprawdę są razem?

Camila Cabello i Shawn Mendes
EastNews

Od kilku tygodni nie mówi się o niczym innym niż o związku Camili Cabello i Shawna Mendesa. Para nagrała razem najgorętszy hit lata "Seniorita", który cieszy się ogromną popularnością w sieci. Teledysk obejrzano już ponad 370 mln razy! Chwilę po premierze utworu na jaw wyszło, że para spotyka się ze sobą - w sieci pojawiły się wspólne zdjęcia Camili i Shawna, na których nie kryli się z uczuciami. Co jednak ciekawe, fani, którzy początkowo byli zachwyceni ich miłosną relacją, nagle przestali w nią wierzyć! Uważają bowiem, że romans artystów to zwykła ustawka, mająca na celu wypromowanie wspólnego utworu. Czy tak jest naprawdę? Najnowsze zdjęcia mówią wszystko!

Camila Cabello i Shawn Mendes całują się w basenie

Camila Cabello i Shawn Mendes budzą teraz ogromne emocje. Wszyscy chcą wiedzieć, czy artyści naprawdę są parą czy tylko udają. Nic więc dziwnego, że obecnie Camila i Shawn są nieustannie śledzeni przez paparazzi, a ich wspólne zdjęcia są na wagę złota. Ostatnio para została przyłapana podczas intymnych chwil w basenie. Zakochani (albo nie?) namiętnie się całowali, przytulali i nie odstępowali od siebie na krok!

Na najnowszych fotografiach widać wyraźnie, że Camila Cabello i Shawn Mendes są w siebie wpatrzeni bezgranicznie. Para doskonale czuje się w swoim towarzystwie, ale nie ma w tym nic dziwnego - Camilę i Shawna łączą nie tylko wspólne pasje, ale i kilkuletnia przyjaźń. Trudno uwierzyć, żeby ich romans faktycznie był tylko ustawką dla mediów. Czy para byłaby w stanie tak długo i intensywnie udawać? Jeśli nawet początkowo romansem Camila i Shawn chcieli wzbudzić zamieszanie wokół swojego utworu, to być może ustawka przerodziła się w prawdziwe uczucie? Jak myślicie? 

 

Te intymne zdjęcia pary obiegły świat i wywołały niemałe zamieszanie!

Camila Cabello i Shawn Mendes w basenie
East News

Camila i Shawn nie kryją się ze swoim uczuciem

Camila Cabello i Shawn Mendes całują się w basenie
East News

Para okazuje sobie mnóstwo czułości nawet publicznie

Camila Cabello i Shawn Mendes przytulają się
East News

 

Więcej na temat romans
Przeładuj

Wojewódzki w "Idolu" nazwał ją "Pączkiem". Dziś Nina Cieślińska pracuje w telewizji i wygląda jak zupełnie inna osoba

zobacz 00:48