Shawn Mendes i Camila Cabello na rozdaniu statuetek MTV Video Music Awards Shawn Mendes i Camila Cabello w basenie Camila Cabello i Shawn Mendes
Shawn Mendes i Camila Cabello MTV
EastNews

Camila Cabello udzieliła wywiadu, w którym opowiedziała o swojej relacji z Shawnem Mendesem. Ostatnio pojawiły się plotki, że wokalista zdradził piosenkarkę! Wiele osób wciąż też nie wierzy, że uczucie między parą jest prawdziwe! Co łączy Camilę i Shawna i czy naprawdę mają szansę stać się drugim Justinem Bieberem i Seleną Gomez? Zobaczcie, co wokalistka powiedziała.

1/3
Shawn Mendes i Camila Cabello na rozdaniu statuetek MTV Video Music Awards
East News

Camila Cabella naprawdę kocha Shawna Mendesa 

Camilla Cabello i Shawn Mendes spotykają się ze sobą od blisko 3 miesięcy! Gwiazdy nie widzą świata poza sobą i z chęcią pokazują się razem publicznie. Z początku mało kto wierzył, że wokaliści naprawdę są razem. Bo ogłoszenie związku zbiegło się z promocją ich wspólnego utworu, który w mgnieniu oka stał się hitem na listach przebojów. 

2/3
Shawn Mendes i Camila Cabello w basenie
East News

Związek pary nie jest jednak oszustwem. Camila i Shawn naprawdę się kochają. Wokalistka potwierdziła to w rozmowie z radiem "UK's Capital Breakfast", tym samym zaprzeczyła jakoby w ich związku źle się dzieje i Shawn ją zdradził. 

Naprawdę bardzo go kocham! - wyznała.

Zobacz także: "Shawn Mendes zdradził Camilę Cabello!" Znana amerykańska gwiazda wysuwa poważne oskarżenia

3/3
Camila Cabello i Shawn Mendes
EastNews

I dalej opowiedziała o początkach ich miłości. Okazuje się, że Camila i Shawn najpierw zaprzyjaźnili się i byli po prostu kumplami. Dopiero potem ich relacja przeniosła się na inny poziom. W rozmowie z "ELLE's Women Music" gwiazda dodała, że na początku chciała, aby nikt nie dowiedział się o ich miłości. Ale skoro i tak już cały świat wie, to teraz najbardziej zależy jej na tym, aby po prostu chronić związek. Kibicujecie im?

 

Więcej na temat Shawn Mendes