Małgorzata Rozenek pokazała nowe łóżeczko Henia. Ile kosztuje?
Instagram

Henio Majdan śpi jak król. Za ten wiklinowy koszyczek Małgorzata Rozenek zapłaciła fortunę!

Małgorzata Rozenek pokazała nowe łóżeczko Henia. Ile kosztuje?
Instagram

Małgorzata Rozenek pokazała nowe zdjęcie Henia w przepięknym wiklinowym koszu. Za takie luksusowe mobilne łóżeczko dla dziecka trzeba zapłacić fortunę! Gdzie i za ile można je kupić? Sprawdziliśmy! 

Zobacz także: Małgorzata Rozenek pokazała niedoskonałą figurę po ciąży. Zdradziła też, ile już udało jej się zrzucić

Małgorzata Rozenek pokazała mobilne łóżeczko dla syna. Ile kosztuje?

Małgorzata Rozenek przeżywa jeden z najszczęśliwszych okresów swojego życia. Nieco ponad miesiąc temu powitała na świecie swojego trzeciego synka. Pokój, jaki dla niego przygotowała wraz z Radosławem zrobił ogromne wrażenie, jednak wyposażenie dla malucha wciąż się powiększa! 

Szczęśliwa mama pokazała nowe zdjecia Henryczka, jednak nie sposób nie zwrócić uwagi na przepiękny, spersonalizowany wiklinowy kosz, w którym maluch spędza drzemki.

Henryk bardzo go lubi a dźwięk jaki wydają kółka, kiedy się nim jeździ, dobrze go usypia 😁 Moim zdaniem to dużo praktyczniejszy zakup niż kosz mojżeszowy, z którego dużo szybciej się wyrasta i który ma dużo mniej zastosowań, a do tego: to śliczny element wystroju wnętrza, a dla rodziców ze słabą pamięcią, wystarczy spojrzeć na kosz i znowu się wie jak Wasze dziecko ma na imię 😂 Piękne i pożyteczne 😁 - zażartowała na Instagramie 

To efektowne, mobilne łóżeczko dla noworodka pochodzi z Caramella Interiors i kosztuje aż 1190 zł! Z łatwością zastępuje standardową kołyskę, a dzięki wbudowanym kółkom można go z łatwością przemieszczać po mieszkaniu. 

Skusilibyście się na taki? 

Zobacz także: Były mąż Małgorzaty Rozenek poznał już małego Henia. Nie zgadniecie, co powiedział Jacek Rozenek, gdy go zobaczył!

Małgorzata Rozenek pochwaliła się mobilnym łóżeczkiem dla Henia za 1190 zł. Podoba Wam się ten zakup?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek)

Małgorzata Rozenek chętnie dzieli się z fanami szczegółami z pierwszego miesiąca życia Henia. W sieci pojawiło się już sporo zdjęć malucha. 

Małgorzata Rozenek żartuje z Henia
Instagram

 

Więcej na temat Małgorzata Rozenek
Przeładuj

Życie serialowej babci z "rodzinki.pl" Haliny Skoczyńskiej było pełne dramatów: "W wieku 30 lat uciekłam grabarzowi spod łopaty"

zobacz 02:05