Meghan Markle i książę Harry podczas świąt
East News

Księżna Meghan ma zły wpływ na Harry'ego? Jest "omamiony"!

Meghan Markle i książę Harry podczas świąt
East News

 

Odkąd Meghan Markle weszła do rodziny królewskiej wiele się zmieniło w Pałacu Buckingham. Ponoć księżna skłóciła Harry'ego z Williamem. Sama też nie dogaduje się z księżną Kate. 37-latki nie lubi również służba w Pałacu. Już kilkukrotnie pisaliśmy, że niektórych przypadkach musiała ponoć interweniować sama królowa! Według autorki książek o rodzinie królewskiej dzieje się tak, bo Meghan wciąż nie potrafi podporządkować się zasadom. A Harry nie pomaga ukochanej...  

 

Meghan "omamiła" Harry'ego

Według Colin Campbell, autorki książek o rodzinie królewskiej Meghan nie dostosuje się szybko do protokołu. Według najnowszego dokumentu na Channel 5, księżnej z protokołem nie pomaga Harry, ponieważ ten już dawno został "omamiony" przez Amerykankę. Gdy tylko ktoś próbuje zwrócić Meghan uwagę, książę od razu staje w obronie żony. Jego zdaniem ataki na Meghan są niesłuszne.

Tymczasem reszta rodziny podobno w dalszym ciągu nie może pogodzić się z szybkimi zaręczynami i jeszcze szybszym ślubem pary... Zestawiani są z Kate i Williamem, którzy to spotykali się ze sobą przez 9 lat! Nic więc dziwnego, że William nie może dogadać się z bratem, który zapatrzony jest w swoją żonę i nie słucha nikogo poza nią. Pierwsza "faza miłości" u Meghan i Harry'ego wciąż trwa. Jedno broni drugiego i nie pozwala nikomu stanąć między nimi. 

Czy dziecko Meghan i Harry'ego załagodzi sytuację w rodzinie? Podobno królowa Elżbieta II nie ma wątpliwości. Księżna ma urodzić już wiosną! Pałac do tej pory nie zdradził płci dziecka.

 

Zobacz też: Wyciekło kompromitujące nagranie z przeszłości Meghan Markle. Wstyd to mało powiedziane! 

 

Księżna Meghan już za kilka tygodni po raz pierwszy zostanie matką 

Meghan oszukała wszystkich!

Czy dziecko załagodzi wszelkie konflikty w rodzinie? 

Meghan Markle

Więcej na temat Książę Harry Meghan Markle
Przeładuj

"Rolnik szuka żony": Ania i Grzegorz Bardowscy planują drugi ślub! Tylko nam zdradzili, dlaczego!

zobacz 02:17