Party Stories
Martyna Wojciechowska o dramatycznej diagnozie
Doda w zielonej marynarce
Agnieszka Woźniak Starak w białym t-shircie na konferencji Big Brothera
beata-kozidrak
„Hotel Paradise” Ata Postek rozstała się z partnerem, ale już ma nowego! Zdradziła, jak się poznali
Michał Kostrzewski i pozostali jurorzy You Can Dance
Justyna Steczkowska z fanami
Ida Nowakowska prowadzącą "You Can Dance"
Doda
Meghan Markle i książę Harry podczas świąt
East News
Newsy

Księżna Meghan ma zły wpływ na Harry'ego? Jest "omamiony"!

Księżna Meghan ma zły wpływ na Harry'ego? Jest "omamiony"!

 

Odkąd Meghan Markle weszła do rodziny królewskiej wiele się zmieniło w Pałacu Buckingham. Ponoć księżna skłóciła Harry'ego z Williamem. Sama też nie dogaduje się z księżną Kate. 37-latki nie lubi również służba w Pałacu. Już kilkukrotnie pisaliśmy, że niektórych przypadkach musiała ponoć interweniować sama królowa! Według autorki książek o rodzinie królewskiej dzieje się tak, bo Meghan wciąż nie potrafi podporządkować się zasadom. A Harry nie pomaga ukochanej...  

 

Ile pieniędzy Meghan i Harry dostali za wywiad z Oprah Winfrey? Oto 7 rzeczy, o których nie mieliście pojęcia

Meghan "omamiła" Harry'ego

Według Colin Campbell, autorki książek o rodzinie królewskiej Meghan nie dostosuje się szybko do protokołu. Według najnowszego dokumentu na Channel 5, księżnej z protokołem nie pomaga Harry, ponieważ ten już dawno został "omamiony" przez Amerykankę. Gdy tylko ktoś próbuje zwrócić Meghan uwagę, książę od razu staje w obronie żony. Jego zdaniem ataki na Meghan są niesłuszne.

Tymczasem reszta rodziny podobno w dalszym ciągu nie może pogodzić się z szybkimi zaręczynami i jeszcze szybszym ślubem pary... Zestawiani są z Kate i Williamem, którzy to spotykali się ze sobą przez 9 lat! Nic więc dziwnego, że William nie może dogadać się z bratem, który zapatrzony jest w swoją żonę i nie słucha nikogo poza nią. Pierwsza "faza miłości" u Meghan i Harry'ego wciąż trwa. Jedno broni drugiego i nie pozwala nikomu stanąć między nimi. 

Czy dziecko Meghan i Harry'ego załagodzi sytuację w rodzinie? Podobno królowa Elżbieta II nie ma wątpliwości. Księżna ma urodzić już wiosną! Pałac do tej pory nie zdradził płci dziecka.

 

Zobacz też: Wyciekło kompromitujące nagranie z przeszłości Meghan Markle. Wstyd to mało powiedziane! 

 

Księżna Meghan już za kilka tygodni po raz pierwszy zostanie matką 

Meghan oszukała wszystkich!

Czy dziecko załagodzi wszelkie konflikty w rodzinie? 

Meghan Markle

świąteczne stylizacje Kate i Meghan
Newsy
Nie uwierzycie, co w czasie świąt robiły RAZEM Kate i Meghan!
Nie uwierzycie, co w czasie świąt robiły RAZEM Kate i Meghan!
świąteczne stylizacje Kate i Meghan
Newsy
Wiemy, jak od kulis wyglądało spotkanie Kate i Meghan podczas świąt!
Wiemy, jak od kulis wyglądało spotkanie Kate i Meghan podczas świąt!
Meghan Markle i królowa Elżbieta II
East News
Newsy
Ta decyzja Meghan Markle zdenerwuje Elżbietę II. Chodzi o poród!
Żona Harry'ego chce złamać ważną zasadę...

  Rodzina królewska ma określone zasady dotyczące ślubów, pogrzebów, publicznych wyjść czy nawet porodu. Dotyczą one m.in. tego, kto ostatni wchodzi do kościoła podczas królewskiego ślubu, jakie prezenty członkowie rodziny królewskiej dają sobie na święta, co jedzą przy kolacji i jak się ubierają. Wszyscy członkowie rodziny królewskiej trzymają się tych zasad, ale jest jedna osoba, która ma z nimi spory problem - to Meghan Markle . Żona Harry'ego w przeciwieństwie do Kate, nie zawsze trzyma się zasad etykiety. Czasem wynika to z jej spontaniczności - jak wtedy, gdy publicznie próbuje złapać męża za rękę. Albo z nieznajomości zasad - gdy nie zakłada rajstop albo krzyżuje nogi, podczas spotkań z królową. To jednak nic, w porównaniu do tego, co teraz postanowiła Meghan. Amerykanka chce złamać podstawową zasadę dotyczącą porodów w rodzinie królewskiej! O co chodzi?   Zobacz:  Rozłam w rodzinie królewskiej… Między Harrym i Williamem doszło do  ostrej  kłótni!   Meghan Markle chce urodzić w domu! Meghan Markle nie chce rodzić w szpitalu St.Mary’s w Londynie. To tutaj na świat przyszli - William, Harry i dzieci księżnej Kate. Zawsze, gdy rodziła Kate, paparazzi z samego rana pojawiali się pod drzwiami szpitala i wyczekiwali przyjścia na świat nowego "royal baby". To właśnie w tym miejscu powstawały pierwsze zdjęcia następców brytyjskiego tronu. Jednak Meghan nie chce rodzić w szpitalu.   Jest ogromną zwolenniczką porodów w domu, ale brytyjska rodzina królewska przyjmowana jest w szpitalu St.Mary’s w Londynie. Zamiast tego chce mieć basen i relaksujące otoczenie. Nawet Harry uznał to za zaskakujące, ale Meg zapewnia, że musi mieć jak najbardziej naturalny poród - donosi informator Life&Style.   Myślicie, że królowa Elżbieta II zgodzi się na poród w domu? A może Meghan zmieni plany pod...

Nasze akcje
Delia My Cream
Styl życia

Krem idealnie dopasowany? Zrób go sama, z Delią to łatwe!

Partner
Macchia marki Tubądzin - wystrój we włoskim stylu
Styl życia

Mieszkanie inspirowane słoneczną Italią. Styl, który pokochały gwiazdy!

Partner
lenor-fresh-air-efect
Fleszstyle

Jak urządzić wnętrze, by zawsze zachwycało świeżością?

Partner
dax-cashmere-podklad-moon-blink
Fleszstyle

Klaudia El Dursi i Marcelina Zawadzka pokochały ten drogeryjny podkład i bazy pod makijaż!

Partner
Motorola moto g100
Styl życia

Uwielbiasz spędzać czas z przyjaciółmi? Wiemy, co zrobić, żeby te spotkania dawały ci jeszcze więcej radości!

Partner