Książę Harry, Królowa Elżbieta II w różowym Książę Harry, Królowa Elżbieta II rozmawiają ze sobą królowa Elżbieta II
Książę Harry, Królowa Elżbieta II w zielonej garsonce
EastNews

Królowa Elżbieta II obraziła się na księcia Harry'ego? Internauci są pewni, że odkryli spisek i wcale ich to nie dziwi, bo książę Sussex jest już skłócony ze swoim bratem i jego rodziną! Wydawało się, że monarchini nie miesza się w spory między synami księżnej Diany, jednak i jej Harry najprawdopodobniej podpadł. Jak? Tego dokładnie nie wiadomo, ale istnieje duże prawdopodobieństwo, że wpływ na to miała Meghan Markle. Tylko spójrzcie na życzenia urodzinowe od królowej dla Harry'ego. Gdy William celebrował 37. urodziny mógł liczyć na zupełnie inny wpis!

1/3
Książę Harry, Królowa Elżbieta II w różowym
EastNews

Królowa Elżbieta II ma czwórkę dzieci i ośmioro wnuków. Najlepiej dogaduje się z dziećmi księcia Karola i księżnej Diany: Williamem i Harry'm, bo to oni w przyszłości zasiądą na tronie. Przypomnijmy, książę William jest drugi w kolejce do objęcia tronu, natomiast Harry szósty zaraz po dzieciach swojego brata. Królowa zawsze świetnie dogadywała się z wnukami, jednak odkąd młodszy syn księżnej Diany ożenił się wiele się zmieniło. Książę zaczął wspierać swoją żonę w łamaniu protokołu królewskiego, czym obraził już część rodziny, w tym oczywiście królową. 

Ostatnio Harry skończył 35 lat, jednak życzenia ze strony bliskich nie były ciepłe i rozczulające. 

Wszystkiego najlepszego, książę Sussex - 35 urodziny! - napisała królowa na Instagramie, czym miała pokazać swoją obojętność w stosunku do wnuka.

Podobne życzenia złożył William w sieci. 

2/3
Książę Harry, Królowa Elżbieta II rozmawiają ze sobą
EastNews

Życzenia urodzinowe nie uszły na uwadze internautom, którzy stwierdzili, że były one "chłodne". W przypadku Williama wydaje się to być nawet zrozumiałe, bo bracia nie dogadują się ze sobą od dłuższego czasu. Jednak dlaczego królowa obraziła się na Harry'ego? Jej kłótnię z wnukiem zdradziły życzenia urodzinowe, które kilka miesięcy temu wysłała do Williama. Tu była dużo bardziej czuła i wylewna... 

Wszystkiego najlepszego, książę Cambridge! Książę Cambridge jest drugi w kolejce do tronu. Jego Książęca Mość podejmuje wiele charytatywnych aktywności i projektów, wypełnia obowiązki publiczne i oficjalne, którymi wspiera Królową, w Wielkiej Brytanii i poza granicami kraju, razem z księżną Cambridge. Sprawdźcie, czym jeszcze zajmuje się książę na oficjalnym kanale social media Kensington Royal.

3/3
królowa Elżbieta II
East News

Podobno królowa jest załamana postawą Meghan i Harry'ego i tym w jaki sposób prowadzą życie publiczne. Każdy krok małżeństwa jest szeroko komentowany na całym świecie. Książęca para Sussex powinna brać przykład z Williama i Kate, którzy są zawsze chwaleni. Zgadzacie się?