Harry i William Książę Harry, Książę William, bracia Książę Harry w granatowej marynarce Książę Harry, Książę William, bracia
Książę Harry, Książę William, bracia
EastNews

Książę Harry skończył 35 lat! Kilka dni temu mąż Meghan Markle obchodził urodziny. Życzenia urodzinowe w sieci złożyło mu mnóstwo osób! Jednak najwięcej radości z pewnością sprawiły mu te od ukochanej żony. O urodzinach księcia Harry'ego nie zapomniał także jego brat William. Synowie księżnej Diany nie dogadują się ze sobą od kilku miesięcy, jednak w ważnych dla nich dniach potrafią zakopać topór.

Niestety życzenia urodzinowe, które William złożył Harry'emu w sieci nie spodobały się internautom. Czy przyszły król chciał obrazić swojego młodszego brata? Fani rodziny królewskiej nie mają wątpliwości.

1/4
Harry i William
Instagram

Życzenia dla księcia Harry'ego zostały opublikowane na oficjalnym profilu na Instagramie księcia Williama i księżnej Kate. Książęca para Cambridge nie rozpisała się. Jednak z pewnością złożyła Harry'emu życzenia też przez telefon lub nawet i spotkali się z solenizantem.

Wszystkiego najlepszego dla księcia Sussex! 🎂 - napisał William i Kate w sieci. 

Zobacz także: Książę Harry kończy dziś 35 lat! Meghan Markle złożyła mu wzruszające życzenia i pokazała zdjęcia z synkiem!

2/4
Książę Harry, Książę William, bracia
EastNews

Zwięzłe życzenia oburzyły część internautów. Ich zdaniem były one bardzo "chłodne" i napisane od niechcenia. 

- Ta wiadomość jest strasznie chłodna i nie płynie prosto z serca. To takie smutne. 

- William powinien wysłać więcej emotikonek np. serca! Przecież to jego jedyny brat - rozpisywali się internauci. 

- Czemu tak formalnie? - czytamy w komentarzach. 

3/4
Książę Harry w granatowej marynarce
East News

Pod zdjęciem pojawiły się również komentarze broniące Williama. Internauci przypomnieli, że gdy książę Cambrige lub jego żona obchodzili urodziny, to na profilu Meghan i Harry'ego nie pojawiło się żadne zdjęcie, ani nawet krótkie życzenia. 

- Rodzina Cambridge jak zawsze pokazała klasę. Gdybym była William to zignorowałabym Harry'ego urodziny, tak jak on zignorował Williama. 

- Super! Jestem bardzo dumna, choć rodzina Sussex nic nie udostępniła na urodziny Williama i Kate. 

- Myślę, że w tej wiadomości jest ukryte przesłanie: możemy się nie dogadywać, ale i tak jesteś moim najdroższym bratem. 

- Cudowny obrazek! Z pewnością jesteś miłą osobą, Williamie - brzmiały broniące komentarze.

4/4
Książę Harry, Książę William, bracia
EastNews

Przypomnijmy, że książę William i książę Harry nie dogadują się ze sobą od momentu dołączenia do królewskiej rodziny Meghan Markle. Mąż Kate poradził bratu, aby tak szybko nie stawał na ślubnym kobiercu. Para powinna lepiej się poznać zanim podejmie tak ważną dla nich decyzję. Harry nie był zadowolony z usłyszanych rad i nie posłuchał się Williama i jego żony. Meghan Markle nigdy nie próbowała pogodzić braci, a nawet wielokrotnie dolewała oliwy do ognia m.in. otwarcie krytykując ilość dzieci Williama i Kate. Podobno pary powinny mieć tylko dwójkę potomstwa... 

Czy życzenia od księcia Williama i Kate faktycznie były nieodpowiednie?