Party Stories
Doda z mężem Emilem Stępniem
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Hailey Baldwin Bieber, Selena Gomez
East News
Newsy

Hailey Bieber chce zniszczyć Selenę Gomez?! Nie daje jej spokoju!

Hailey Bieber chce zniszczyć Selenę Gomez?! Nie daje jej spokoju!

Hailey Bieber została żoną Justina Biebera 13 września po zaledwie 2 miesiącach związku. Para bardzo szybko zaręczyła się i jeszcze szybciej powiedziała sobie "tak". Nic więc dziwnego, że wszyscy podejrzewają, że Hailey jest w ciąży, choć na razie para nie potwierdziła tych informacji. Nie jest natomiast tajemnicą, że zaręczyny i ślub Justina doprowadziły jego byłą dziewczynę, Selenę Gomez do rozpaczy. Selena przeszła nawet załamanie nerwowe i trafiła do szpitala psychiatrycznego. Niestety, wygląda na to, że to nie koniec jej ciężkich przejść. Hailey robi bowiem wszystko, żeby ją zniszczyć!

 

Zobacz: Matka Justina Biebiera napisała to o Baldwin... Nie uwierzycie, jak ją nazwała!

 

Kto się piękniej zestarzeje: Selena Gomez czy Hailey Bieber? Lady Gaga czy Irina Shayk?

Hailey Bieber chce zniszczyć Selenę?!

 

Ostatnio Hailey Bieber została przyłapana w... studiu jogi i pilates, do którego chodzi również Selena! Roześmiana żona Biebera opuszczała studio w towarzystwie koleżanek. Miała na sobie krótką koszulkę, która odsłaniała jej brzuch i obcisłe legginsy. Dla wielu fanów jest to szok, że Hailey nie odpuszcza Selenie i mimo że doskonale zdaje sobie sprawę ze stanu jej zdrowia, to pojawia się w miejscach, w których może ją spotkać. A nie jest tajemnicą, że Selena nie zagląda na Instagram, żeby nie szargać nerwów. Można więc podejrzewać, że spotkanie twarzą w twarz z żoną byłego ukochanego mogłoby się skończyć dla niej tragicznie!

 

Hailey jednak nie ma serca i bez żadnych wyrzutów sumienia chodzi na ćwiczenia w to samo miejsce. Nie sądzicie, że to spora podłość z jej strony?

 

Przeczytaj też: Mamy aż 4 dowody na to, że Hailey Bieber jest w ciąży! Czy Justin niedługo zostanie ojcem?! Oby Selena Gomez tego nie czytała!

 

Zobacz: Wielkie zmiany u Justina Biebera i Hailey Baldwin. Dla Seleny Gomez to będzie cios w serce!

 

Hailey przyszła na zajęcia pilates z koleżankami

Hailey Baldwin Bieber, Selena Gomez
East News

Zajęcia musiały się Hailey bardzo spodobać - wychodziła z nich bardzo szczęśliwa i roześmiana

Hailey Baldwin Bieber, Selena Gomez
East News

Hailey robi Selenie na złość?

Hailey Baldwin Bieber, Selena Gomez
East News

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Selena Gomez
instagram
Newsy
Prosto ze szpitala psychiatrycznego udała się w góry! Selena Gomez zapomniała o Justinie? Nowe zdjęcia!
Prosto ze szpitala psychiatrycznego udała się w góry! Selena Gomez zapomniała o Justinie? Nowe zdjęcia!
Justin Bieber, Hailey Baldwin, Selena Gomez
East News/Instagram
Newsy
Justin Bieber pokłócił się z Hailey o... Selenę Gomez! Nigdy nie zgadniesz, o co poszło!
Dojdzie do spotkania Hailey i Seleny?!

  Dwa miesiące temu Justin Bieber i Hailey Baldwin wzięli ślub, a już przechodzą kolejny kryzys! Najpierw głośno mówiło się o problemach w ich związku, gdy Justin mocno przeżył załamanie nerwowe byłej dziewczyny Seleny Gomez . Ponoć płakał i był zrozpaczony jej stanem i nawet płakał, co nie spodobało się Hailey. Teraz z kolei między małżonkami wybuchła ostra awantura i znów poszło o znaną piosenkarkę.    Zobacz:  Wielkie zmiany u Justina Biebera i Hailey Baldwin. Dla Seleny Gomez to będzie cios w serce!   Justin Bieber pokłócił się z Hailey o Selenę!   Okazuje się, że Justin Bieber wciąż bardzo martwi się o byłą ukochaną i to do tego stopnia, że dla jej dobra nadwyrężył swoją relację z żoną i... zrobił jej awanturę! O co poszło? Justinowi nie spodobało się, że jego żona chodzi do tego samego studia jogi i pilates, co Selena . Wokalista nie chce, by doszło do spotkania obu kobiet, co dla Seleny mogłoby być zbyt traumatyczne i zaszkodzić jej w dochodzeniu do zdrowia.    Wszystko wskazuje więc na to, że Justin ciągle coś czuje do Seleny, nie sądzicie? Na razie nie wiadomo, co zrobi Hailey, bo zajęcia odbywają się w jej ulubionej dzielnicy.    Przeczytaj:  Justin Bieber jeszcze nigdy tak wiele nie mówił o małżeństwie z Hailey Baldwin! Przy okazji po raz kolejny zranił Selenę Gomez...   Zobacz:  Hailey Bieber zrobiła Selenie Gomez coś obrzydliwego! Musiała za to przeprosić   Justin Bieber zrobił Hailei potężną awanturę! Justin cały czas martwi się o Selenę Gomez

Hailey Baldwin, Hailey Bieber, Selena Gomez
Instagram
Newsy
Hailey Bieber zrobiła Selenie Gomez coś obrzydliwego! Musiała za to przeprosić
Hailey Bieber zrobiła Selenie Gomez coś obrzydliwego! Musiała za to przeprosić

Nie jest tajemnicą, że Hailey Biebe r i Selena Gomez nigdy nie zostaną przyjaciółkami. W końcu to właśnie Hailey została wybranką Justina Biebera , a Selena, która była z nim związana przez lata poszła w odstawkę, co doprowadziło ją do załamania nerwowego. Mogło się jednak wydawać, że skoro Hailey została żoną Justina i wygrała w tej nierównej walce o serce muzyka, to nie będzie próbowała uprzykrzać życia Selenie. A jednak nic bardziej mylnego! Hailey zrobiła coś obrzydliwego i musiała za to przeprosić...   Zobacz:  Hailey... już nie Baldwin! Właśnie zmieniła nazwisko na Instagramie   Co Hailey zrobiła Selenie?   W sieci, w którym dominują media społecznościowe, życie większości rozgrywa się na tym polu. To właśnie tu informuje się o swoich związkach, wydarzeniach z życia, to tu niestety również leje się hejt. Nie jest tajemnicą, że wystarczy polubić czyjeś zdjęcie lub zaobserwować profil, żeby wyrazić swoją sympatię, natomiast zablokowanie świadczy o całkowitej nienawiści.    Ostatnio Hailey udowodniła, że za Seleną nie przepada... Przeglądała bowiem jedno z fanowskich kont Seleny i... kliknęła "obserwuj". W sieci oczywiście zawrzało, wszyscy zaczęli zastanawiać się, dlaczego Hailey tak postąpiła.   O Boże, Hailey właśnie zaczęła obserwować mnie i przestała. Co się dzieje? - napisała osoba prowadząca profil.     Prawdziwa bomba jednak wybuchła, gdy żona Biebera... "odlajkowała" profil! Chwilę później napisała wiadomość prywatną do osoby, która prowadzi konto i wytłumaczyła się ze swojego zachowania.   Cześć, zaczęłam obserwować cię przez przypadek. Bardzo przepraszam!   Nie sądzicie, że to dziwne zachowanie? Dlaczego Hailey chciała oglądać zdjęcia Seleny? I co może poczuć biedna Selena, gdy dowie się o zachowaniu...

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner