Hailey Baldwin Bieber, Selena Gomez
East News

Hailey Bieber chce zniszczyć Selenę Gomez?! Nie daje jej spokoju!

Hailey Baldwin Bieber, Selena Gomez
East News

Hailey Bieber została żoną Justina Biebera 13 września po zaledwie 2 miesiącach związku. Para bardzo szybko zaręczyła się i jeszcze szybciej powiedziała sobie "tak". Nic więc dziwnego, że wszyscy podejrzewają, że Hailey jest w ciąży, choć na razie para nie potwierdziła tych informacji. Nie jest natomiast tajemnicą, że zaręczyny i ślub Justina doprowadziły jego byłą dziewczynę, Selenę Gomez do rozpaczy. Selena przeszła nawet załamanie nerwowe i trafiła do szpitala psychiatrycznego. Niestety, wygląda na to, że to nie koniec jej ciężkich przejść. Hailey robi bowiem wszystko, żeby ją zniszczyć!

 

Zobacz: Matka Justina Biebiera napisała to o Baldwin... Nie uwierzycie, jak ją nazwała!

 

Hailey Bieber chce zniszczyć Selenę?!

 

Ostatnio Hailey Bieber została przyłapana w... studiu jogi i pilates, do którego chodzi również Selena! Roześmiana żona Biebera opuszczała studio w towarzystwie koleżanek. Miała na sobie krótką koszulkę, która odsłaniała jej brzuch i obcisłe legginsy. Dla wielu fanów jest to szok, że Hailey nie odpuszcza Selenie i mimo że doskonale zdaje sobie sprawę ze stanu jej zdrowia, to pojawia się w miejscach, w których może ją spotkać. A nie jest tajemnicą, że Selena nie zagląda na Instagram, żeby nie szargać nerwów. Można więc podejrzewać, że spotkanie twarzą w twarz z żoną byłego ukochanego mogłoby się skończyć dla niej tragicznie!

 

Hailey jednak nie ma serca i bez żadnych wyrzutów sumienia chodzi na ćwiczenia w to samo miejsce. Nie sądzicie, że to spora podłość z jej strony?

 

Przeczytaj też: Mamy aż 4 dowody na to, że Hailey Bieber jest w ciąży! Czy Justin niedługo zostanie ojcem?! Oby Selena Gomez tego nie czytała!

 

Zobacz: Wielkie zmiany u Justina Biebera i Hailey Baldwin. Dla Seleny Gomez to będzie cios w serce!

 

Hailey przyszła na zajęcia pilates z koleżankami

Hailey Baldwin Bieber, Selena Gomez
East News

Zajęcia musiały się Hailey bardzo spodobać - wychodziła z nich bardzo szczęśliwa i roześmiana

Hailey Baldwin Bieber, Selena Gomez
East News

Hailey robi Selenie na złość?

Hailey Baldwin Bieber, Selena Gomez
East News

Więcej na temat Selena Gomez Hailey Baldwin
Przeładuj

Wojewódzki w "Idolu" nazwał ją "Pączkiem". Dziś Nina Cieślińska pracuje w telewizji i wygląda jak zupełnie inna osoba

zobacz 00:48