Hailey Bieber w paski Justin i Hailey czarno-białe zdjęcie Hailey Bieber i Justin
Justin Bieber, Hailey Bieber pokłócili się w Nowym Jorku
East News

Od kilku miesięcy Hailey Baldwin i Justin Bieber dają wszystkim do zrozumienia, że pragną założyć rodzinę. Kanadyjczyk pisze na swoim Instagramie o randkach z córką, a modelka komentuje zdjęcia pociech celebrytów w sieci. Nic więc dziwnego, że fani i media na całym świecie doszukują się u 22-latki ciążowych krągłości. Niestety Hailey często ucina plotki o swoim błogosławionym stanie, pokazując swój idealnie płaski brzuch podczas treningów czy spacerów, czego nie robiłaby będąc w błogosławionym stanie. 

Ostatnia dyskusja wokół brzuszka modelki wyprowadziła nawet modelkę z równowagi! Hailey w ostry sposób odpowiedziała fanom w sieci, kiedy zamierza mieć dziecko. Niestety chyba nieprędko... 

1/3
Hailey Bieber w paski
EastNews

Co ciekawe, to Hailey Bieber zaczęła dyskusję na temat ciąży w sieci. Modelka skomentowała na Instagramie zdjęcie córki swojej koleżanki, Kylie Jenner. Hailey w żartobliwy sposób poprosiła, aby celebrytka nie wprowadzała ją w "gorączkę macierzyństwa" pokazując tak piękne zdjęcia dziecka. 

Proszę, przestań wpędzań mnie w "baby fever" :) ona jest najsłodsza - napisała Hailey.

Zobacz także: Hailey Bieber nie może doczekać się, aż zostanie matką! Czy jest już w ciąży? 

 

2/3
Justin i Hailey czarno-białe zdjęcie
instagram

Pod wyznaniem Hailey pojawiło się mnóstwo pytających komentarzy, czy gwiazda spodziewa się dziecka. Dyskusja przeniosła się nawet na profil celebrytki. Wtedy modelka nie wytrzymała i dosadnie napisała, co o tym wszystkim myśli! 

Właśnie zachwycam się piękną córką moich przyjaciół. Co wcale nie oznacza, że sama będę mieć w najbliższym czasie dzieci! - napisała pod jednym ze swoich zdjęć Hailey, gdzie fani pytali ją o ciążę. 
 

3/3
Hailey Bieber i Justin
Instagram

Jeszcze niedawno wydawało się, że 25-latek i jego młodsza żona marzą o założeniu rodziny. Czy coś między nimi zmieniło w tym temacie? Co prawda dużo mówi się o kryzysie w związku pary, ale gwiazdy za każdym razem zaprzecza doniesieniom. 

Hailey i Justin już za kilka miesięcy będą świętować pierwszą rocznicę małżeństwa. Może to dobry czas, aby wyjaśnić między sobą kwestie założenia rodziny?

 

Więcej na temat Justin Bieber Hailey Baldwin