Hailey Bieber
East News

Hailey Bieber w ciąży? Nowe zdjęcia pokazały, jaka jest prawda

Hailey Bieber
East News

Po ślubie Justina Biebera i Hailey Baldwin (obecnie Bieber) wszyscy z niecierpliwością czekają na informacje dotyczą ciąży. O tym, że rodzina Bieberów ma się powiększyć słyszymy już od jakiegoś czasu. Sam Justin Bieber jednym ze swoich wpisów podgrzał atmosferę - kilka miesięcy temu wokalista wyznał, że marzy o córeczce! Kilka tygodni temu, po raz kolejny przypomniał o tym, publikując wideo słodkiego dziecka na Instagramie.

Zobacz także: Justin Bieber pisze o randkach z... córeczką! Czy niedługo zostanie ojcem?

Hailey Bieber jest w ciąży? Wiemy, ile prawdy jest w plotkach

Nic dziwnego, że plotki o tym że Bieberowie zostaną rodzicami, pojawiają się coraz częściej. My postanowiliśmy przyjrzeć się tematowi bliżej i znaleźliśmy nowe zdjęcia Hailey Bieber, na których widać... jej idealnie płaski brzuszek!

Zobacz także: Minimalistyczna i piękna! Wszystkie panny młode w 2020 roku będą chciały mieć taką suknię ślubną jak Hailey Baldwin

Hailey Bieber na razie nie spodziewa się dziecka. Dowodem na to są jej najnowsze zdjęcia, na których widać Hailey w białym crop topie, który odsłania jej brzuszek. Jest idealnie płaski, dlatego polecamy na jakiś czas zapomnieć o plotkach o jej ciąży. Chyba że państwo Bieberowie nagle zmienią plany ;)

Hailey Bieber
East News

Justin Bieber i Hailey Bieber są małżeństwem idealnym. Oboje mają podobne pasje - m.in. kochają sport. Nic więc dziwnego, że paparazzi co chwilę przyłapują ich razem na wychodzeniu z siłowni.

Hailey Bieber
East News

Justin i Hailey powiedzieli sobie "tak" po raz drugi jesienią 2019 roku. Para swój pierwszy ślub wzięła dokładnie 13 września 2018 roku w Nowym Jorku. Wtedy jednak była to ceremonia cywilna.

Hailey i Jistin Bieber na ślubie
Instagram

 

Więcej na temat Justin Bieber Hailey Baldwin
Przeładuj

Doda zdradziła nam, gdzie odbędzie się druga edycja koncertu "Artyści przeciw nienawiści"

zobacz 00:49