Justin Bieber i Hailey Baldwin na okładce Vogue
East News
Zobaczcie sami!
1/4
East News

 

Hailey Bieber od kilku miesięcy jest żoną Justina Biebera. Modelka nie spodziewała się nawet, jak wielkim będzie to dla niej obciążeniem. Ich każdy krok śledzą bowiem media na całym świecie. Początkowo Hailey Baldwin nie mogła się odnaleźć w tej nowej rzeczywistości. Jednak teraz wygląda na to, że oswoiła się z faktem, że jest znaną osobą. Świadczyć może o tym między innymi to, że Justin i Hailey zdecydowali się udzielić pierwszego bardzo obszernego wywiadu dla magazynu "Vogue". Oprócz tego modelka przestała się już ukrywać przed paparazzi. Teraz zdarza jej się nawet uśmiechnąć wprost do obiektywu.

Ostatnio jeden z fotoreporterów zdołał zrobić zdjęcie, na którym widać, co skrywa jej telefon. Jesteście ciekawi? Zobaczcie naszą galerię i dowiedzcie się więcej!

 

POLECAMY: Szokujące wyznanie Justina Biebera! Opowiedział o uzależnieniu od seksu

2/4
Justin Bieber i Hailey Baldwin na okładce Vogue
Instagram

 

Justin Bieber i Hailey Baldwin na okładce "Vogue'a"

 

Justin Bieber i Hailey Baldwin zdecydowali się udzielić bardzo szczerego wywiadu dla amerykańskiego wydania magazynu "Vogue". Para wzięła także udział w pięknej sesji zdjęciowej. Justin i Hailey zdradzili, jak doszło do ich pierwszego spotkania. Zdecydowali się także wyjawić bolesne momenty z ich wspólnego życia. Okazuje się, że pierwsze tygodnie małżeństwa wcale nie były usłane różami. Justin Bieber próbował bowiem zapanować nad demonami przeszłości, które nie pozwalały mu w pełni cieszyć się nowym życiem. Na szczęście udało im się wszystko poukładać. Justin i Hailey nie widzą poza sobą świata. Modelka na każdym kroku okazuje miłość swojemu ukochanemu. Przykłady znajdziecie na kolejnej stronie...

 

Zobacz także: Pielęgnowanie wdzięczności ulepsza związek

3/4
East News

 

Hailey Baldwin ostatnio została przyłapana podczas spaceru po Nowym Jorku. Fotoreporterzy podeszli tak blisko, że udało im się uwiecznić ekran telefonu modelki. Okazuje się, że Hailey Bieber ustawiła jako tapetę... zdjęcie Justina Biebera z dzieciństwa. To naprawdę uroczy gest, nie sądzicie? 

 

Zobacz także: Skąd mam wiedzieć, czy mój partner ma dobre intencje?

4/4
East News

 

Czy ta para pasuje do siebie? Zagłosujcie w naszej sondzie i dajcie nam znać!

Więcej na temat Hailey Baldwin