Hailey Bieber
East News

Hailey Bieber nie może zajść w ciążę?! Opublikowała niepokojący post

Hailey Bieber
East News

 

Nie jest żadną tajemnicą, że od kiedy Hailey Baldwin i Justin Bieber związali się ze sobą, szybko = zaręczyli, a potem jeszcze szybciej wzięli ślub (który odbył się 13 września w Nowym Jorku), to cały czas podejrzewa się, że para spodziewa się dziecka. Patrząc jednak na zdjęcia modelki, ciężko doszukać się na nich ciążowych krągłości. Do tego teraz okazuje się, że Hailey prawdopodobnie ma problemy z zajściem w ciążę!

 

Zobacz: O TYM SIĘ MÓWI Pierwszy poważny kryzys w małżeństwieJustina Biebera i Hailey Baldwin!

 

Hailey Bieber nie może zajść w ciążę?

 

Ostatnio Hailey Bieber publikuje niepokojące posty na Instagramie i InstasStories. Z niektórych jej słów można wywnioskować, że żona Justina, zamiast cieszyć się szczęściem u boku ukochanego, popada w depresję. Do tego teraz opublikowała post, który dotyczy świadczy o tym, że jest w trudnym momencie życia i niecierpliwie czegoś oczekuje. 

 

Więcej: Depresja lekooporna - na czym polega i czym jest spowodowana? Postępowanie lecznicze

 

Hailey Bieber
Instagram

 

Czasami zadajemy sobie pytanie, dlaczego przechodzimy przez tak wiele trudnych sytuacji, zanim wypełni się plan Boży w naszym życiu. Na początku powiedziałem wam, że Bóg jest Bogiem procesu. Właśnie podczas naszych procesów Bóg szlifuje szorstkie krawędzie naszego charakteru i obrzezuje nasze serca - czytamy na InstaStories Hailey.

 

 

Słowa te pojawiły się na stronie książki opatrzonej biblijnym cytatem i tytułem "Powód długiego oczekiwania". Hailey dodała swój komentarz:

 

- Takie prawdziwe!

 

Nie sposób więc nie wysnuć wniosku, że Hailey zgadza się z cytatem i sama najwyraźniej doświadcza długiego oczekiwania i szuka powodów. Patrząc z boku, można mieć wrażenie, że obecnie Hailey ma wszystko, co potrzebne do szczęścia. Może więc chodzić o ciążę, bo nie jest żadną tajemnicą, że modelka i Justin marzą o powiększeniu rodziny.

 

Zobacz: Monitorowanie cyklu menstruacyjnego: kiedy są największe szanse na ciążę?

 

Przeczytaj też: Test ciążowy, aby był wiarygodny, należy zrobić po minimum 10 dniach od współżycia

 

Justin i Hailey marzą o dziecku!

Hailey Bieber
East News

Hailey ma problemy z zajściem w ciążę?

Hailey Baldwin Bieber, Selena Gomez
East News

Więcej na temat Justin Bieber Hailey Baldwin
Przeładuj

Najmodniejsze fryzury na rok 2021. Hitem jest "syrenka", ale zobaczcie modern mullet. To dopiero odjazd

zobacz 02:09