Hailey Bieber w skórzanej ramonesce
East News

Hailey Bieber jest w ciąży?! Po tych zdjęciach nikt już nie będzie miał wątpliwości

Hailey Bieber w skórzanej ramonesce
East News

Hailey Bieber i Justin Bieber już niedługo będą świętowali pierwszą rocznicę ślubu. Plotkuje się, że para chce urządzić drugą uroczystość. Tym razem Justin i Hailey mają ślubować miłość przed Bogiem. Od dawna najwięcej emocji budzi także rzekoma ciąża modelki. Czy Hailey Bieber faktycznie spodziewa się dziecka? Zobaczcie najnowsze zdjęcia, na których widać brzuszek gwiazdy!

Hailey Bieber jest w ciąży?

Justin Bieber nie jest najłatwiejszym partnerem. Muzyk wciąż leczy się bowiem na depresję. Oprócz tego przez długi czas nie potrafił zakończyć skomplikowanej relacji z Seleną Gomez. Media rozpisywały się na temat ich potajemnych schadzek. Hailey Bieber znosiła wszystko z godnością, ponieważ bardzo kocha swojego męża. Wspierała go również w walce z jego demonami z przeszłości.

Zobacz także: Justin Bieber i Hailey Baldwin wyznaczyli datę ślubu! Już szykują zaproszenia

Nic dziwnego, że ich fani z niecierpliwością czekają na moment, aż para ogłosi, że spodziewa się dziecka. Każde wyjście Hailey Bieber jest skrupulatnie analizowane. Fani próbują wypatrzeć u modelki pierwsze ciążowe krągłości. Nie jest to łatwe, ponieważ Hailey uwielbia oversize'owe stylizacje: za duże bluzy, spodnie boyfriendy. Jednak tym razem modelka zrobiła wyjątek!

Zobacz także: Hailey Bieber jednak jest w ciąży?! Założyła sukienkę, która podkreśliła jej brzuszek!

Na najnowszych zdjęciach Hailey Bieber pozuje w bluzce, która sięga jej do pępka. Dzięki temu modelka rozwiała wszelkie wątpliwości co do swojego błogosławionego stanu. Wygląda na to, że żona Justina Biebera na razie nie zostanie mamą. Żałujecie?

Hailey Bieber odsłoniła idealnie płaski brzuszek

Hailey Bieber odsłoniła brzuch
East News

Wygląda na to, że na razie Bieberowie nie zostaną rodzicami

Justin Bieber i Hailey Bieber w drodze na lekcję tańca
East News

 

Więcej na temat Justin Bieber Hailey Baldwin
Przeładuj

Czy Marlena i Seweryn z "Rolnik szuka żony" naprawdę się rozstali? Zobacz ich historię miłości

zobacz 02:12