Hailey Bieber, Justin Bieber obejmują się na ulicy Hailey Bieber, Justin Bieber razem na ulicy w Los Angeles Hailey Bieber w obcisłej sukience w wisienki Hailey Bieber, Justin Bieber w Los Angeles
Justin Bieber, Hailey Baldwin, Hailey Bieber
instagram

Niedługo minie rok od kiedy Justin Bieber wziął ślub z modelką Hailey Baldwin, co zaskoczyło wszystkich. Nikt się nie spodziewał, że po kilku latach burzliwego związku z Seleną Gomez Justin nagle zdecyduje się zaręczyć i ożenić z Hailey po zaledwie trzech miesiącach związku. Nikt również nie wróżył temu związkowi przyszłości. Spodziewano się bowiem, że relacja Justina i Hailey rozpadnie się tak samo szybko, jak się zaczęła. Okazuje się, że jest jednak inaczej. Mimo nieustannych plotek o kolejnych kryzysach w związku pary, Justin i Hailey mają się świetnie, a do tego coraz częściej mówi się, że niedługo zdecydują się na dziecko! Czy para już spodziewa się narodzin swojej pierwszej pociechy? Zobaczcie najnowsze zdjęcia Hailey i Justina poniżej!

1/4
Hailey Bieber, Justin Bieber obejmują się na ulicy
East News

Ostatnio Justin i Hailey Bieber zostali przyłapani w Los Angeles. Para jak zwykle nie przejmowała się gapiami i fotoreporterami, i chętnie przytulała się do siebie na ulicy. Zachowanie Justina i Hailey zdecydowanie zdementowało plotki o kryzysie w ich związku. Uwagę zwracała także stylizacja Hailey, która podkreślała jej brzuszek! 

2/4
Hailey Bieber, Justin Bieber razem na ulicy w Los Angeles
East News

Hailey zaprezentowała się na ulicach Los Angeles w krótkiej sukience we wzór wisienek (nasze polskie gwiazdy również pokochały podobne kreacje. Na wisienki zdecydowały się już Małgorzata Rozenek i Anna Lewandowska). Sukienka była bardzo obcisła i mocno podkreślała figurę Hailey, a wszyscy i tak patrzyli tylko na brzuszek!

 

3/4
Hailey Bieber w obcisłej sukience w wisienki
East News

Niestety, fanów Bieberów musimy zmartwić - na razie rodzina Justina i Hailey nie powiększy się. Wystarczy tylko spojrzeć na figurę modelk - idealnie płaski brzuch i mocne wcięcie w talii świadczy tylko o jednym - Hailey w najbliższym czasie nie zostanie mamą. 

 

4/4
Hailey Bieber, Justin Bieber w Los Angeles
East News

Kto wie, być może Justin i Hailey na razie chcą nacieszyć się tylko sobą. Do tego warto przypomnieć, że zaledwie pół roku temu Justin przyznał się do uzależnienia od leków i seksu. Wokalista na razie musi więc skupić się na swoim zdrowiu i dopiero potem myśleć o potomstwie. Jak myślicie, kiedy para zdecyduje się na dziecko? 

Więcej na temat Hailey Baldwin Justin Bieber