Biebery się przytulają

Kiedy odbędzie się ślub kościelny Justina Bibera i Hailey Baldwin? Małżeństwo przekłada datę ślubu od roku, dokładnie od momentu, kiedy jesienią przysięgli sobie miłość przed urzędnikiem stanu cywilnego. Para często podkreśla, że Bóg jest dla nich ważny, stąd ślub kościelny na pewno musi się odbyć. Jednak gwiazdy chcą, aby uroczystość była perfekcyjna a wesele huczne, stąd ciągłe zmiany daty uroczystości.

Ale jak informuje "TMZ" para jest gotowa na zrobienie kolejnego kroku naprzód. Podobno Justin i Hailey ustalili już datę ślubu i do wielkiej uroczystości zostały tygodnie! Kiedy modelka i wokalista powiedzą sobie ponownie "tak"? Zobaczcie. 

1/4
Hailey Bieber, Justin Bieber obejmują się na ulicy
East News

Ślub Justina i Hailey już we wrześniu 

Jak informuje "TMZ" ślub gwiazdorskiej pary ma odbyć się już we wrześniu, dokładnie rok po uroczystości cywilnej. Para na ślubnym kobiercu stanęła 13 września 2018 roku. Najprawdopodobniej tego samego dnia ponownie powie sobie "tak". Gdyby tak się stało, to Justin i Hailey mogliby celebrować dwie rocznice jednego dnia, choć informator portalu twierdzi, że dokładna data nie jest jeszcze znana i 13 września nie powinniśmy brać za pewniak. 

Zobacz także: Druzgocące zdjęcia Justina Biebera! Czy to dowód na to, że jego małżeństwo jest już fikcją?

 

2/4
Justin Bieber, Hailey Bieber
Instagram

Justin jest w świetnym miejscu i kondycji i nie mógłby być teraz szczęśliwszy - informuje źródło magazynu.

Czy para potwierdzi plotki o nadchodzącym ślubie kościelnym? Niestety najprawdopodobniej tak jak i za pierwszym razem wszystko utrzyma w tajemnicy.

3/4
Hailey Bieber i Justin
Instagram

Podobno Bieber i Baldwin wypisują teraz zaproszenia dla przyjaciół i rodziny. Ile gości będzie na weselu? Po skromnej ceremonii ta może okazać się bardzo huczna! 

Nasze źródła mówią, że dokładny dzień nie został zaklepany... ale Justin i Hailey planują wysłać zaproszenia w ciągu tygodnia - dodaje "TMZ".

4/4
East News

Jeszcze w marcu tego roku magazyn "People" informował, że Justin Bieber i Hailey Baldwin nie są obecnie skupieni na organizacji ślubu i wesela. Przypomnijmy, że para pół roku temu przechodziła poważny kryzys. Podobno Kanadyjczyk bał się, że może zdradzić żonę ze swoją byłą dziewczyną, Seleną Gomez. Piosenkarz odnowił z nią kontakty, jednak podobno chwilę później postanowił całkowicie odciąć się od niej. Najwidoczniej zerwanie relacji z ex partnerką pomogło nie tylko Bieberowi, ale i Gomez, która świetnie sobie radzi! 

Czy Justin Bieber wróci do Seleny? A może już za miesiąc drugi raz ożeni się z Hailey Baldwin? Jak myślicie?

 

Więcej na temat Hailey Baldwin Justin Bieber