East News
1/4
East News

 

Związek Justina Biebera i Hailey Baldwin wciąż nie schodzi z pierwszych stron gazet. Odkąd wyszło na jaw, że para wzięła ślub w tajemnicy, wszyscy czekają na kolejne rewolucje. Jeszcze niedawno plotkowano, że Hailey Bieber spodziewa się dziecka. Modelka była chyba znudzona tymi rewelacjami, ponieważ postanowiła skomentować je w bardzo wymowny sposób.

 

Zobacz także: Mamy już pewność co do ciąży Hailey Bieber! Te ZDJĘCIA rozwiały wszelkie wątpliwości

 

Niedawno para była widziana w Nowym Jorku. Ich wygląd wzbudził jednak niemałe kontrowersje. Hailey i Justin wyglądali bowiem.... bardzo pospolicie! Czy dzieje się z nimi coś złego? Zobaczcie naszą galerię i dowiedzcie się więcej!

 

POLECAMY: Hailey i Justin Bieber planują kupić dom. Co na to Selena?

2/4
East News

 

Justin Bieber i Hailey Baldwin wybrali się na spacer po Nowym Jorku. Para wpadła między innymi do ich ulubionego lokalu na kawę. Co ciekawe, paparazzi niemal ominęli ich bez grama zainteresowania. Wszystko przez nietypowy ubiór młodej pary. Zarówno Hailey jak i Justin postawili bowiem na bardzo luźne, puchowe kurtki, dresy oraz bawełniane czapki typu beany. Do tego doprali sportowe buty. Fotoreporterzy nie byli do końca pewni, czy to ktoś znany... Zagraniczne media były bezlitosne - Justina i Hailey porównały do pary bezdomnych. Nie za ostro?

 

Zobacz także: Co Hailey Baldwin chce ukryć pod tym płaszczem?

3/4
Instagram

 

Hailey Bieber jest w ciąży?

 

Ostatnio Hailey Bieber coraz częściej stawia na luźne stylizacje. Oversize'owe płaszcze, bluzy czy też marynarki... To właśnie zapoczątkowało lawinę plotek na temat jej rzekomej ciąży. Choć żona Justina Biebera starała się tego nie komentować, w końcu nie wytrzymała i dodała bardzo wymowne zdjęcia na Instagramie. Widać na nich, jak pozuje w bikini i chwali się swoim idealnie płaskim brzuchem. Wygląda na to, że na dziecko Justina Biebera i Hailey Baldwin przyjdzie nam jeszcze poczekać...  

4/4
East News

 

Podoba wam się ich luźny styl?

Więcej na temat Hailey Baldwin Justin Bieber