East News
Czyżby to był... ciążowy brzuszek?!
1/4
East News

 

Od dłuższego czasu plotkuje się, że Hailey Baldwin i Justin Bieber przymierzają się do powiększenia rodziny. Do tej pory były to tylko spekulacje. Jednak najnowsze zdjęcia pięknej modelki mogą sugerować, że te plotki mają w sobie źdźbło prawdy. Hailey Baldwin od dłuższego czasu stawia na luźne ubrania. Może to wskazywać, że pod nimi kryją się już pierwsze ciążowe krągłości... Zobaczcie naszą galerię i oceńcie sami!

POLECAMY: Żona Justina Biebera zdecydowała się na mocne i szczere wyznanie: "Ja wciąż cierpię"

2/4
East News

 

Hailey Baldwin jest w ciąży?

Ostatnio Hailey Baldwin spacerowała wraz z przyjaciółmi po ulicach Los Angeles. Modelka miała na sobie długi, luźny płaszcz, pod który założyła oversize'owy sweter. Do tej pory żona Justina Biebera lubiła podkreślać swoją zgrabną sylwetkę. Czyżby zmiana jej stylu ubierania faktycznie miała związek z plotkami na temat ciąży? Na razie ani Justin Bieber ani Hailey Baldwin nie odnieśli się do tych rewelacji. Ich fani nie mogą się jednak doczekać, aż prawda ujrzy światło dzienne. Innego zdania jest pewnie Selena Gomez, dla której bez wątpienia byłby to ogromny cios w samo serce... 

Zobacz także: Już wiadomo! Selena Gomez przeszła załamanie psychiczne przez...

3/4
Hailey Bieber, Justin Bieber
East News

 

To nie pierwszy raz, kiedy Hailey Baldwin pojawiła się w wyjątkowo luźnej stylizacji. Ostatnio spacerowała wraz z Justinem Bieberem ubrana w oversize'ową marynarkę, pod którą mogła ukryć wszelkie krągłości. Zaczynamy mieć niemal pewność, że już niedługo ich rodzina się powiększy... Też tak sądzicie? 

4/4
East News

Podoba nam się ten look, a wam? 

Więcej na temat Hailey Baldwin Justin Bieber