Przyszłe mamy na Flesz Fashion Night 2019
East News

Flesz Fahion Night 2019 już za nami! Najważniejsza modowa impreza w Polsce przyciągnęła plejadę największych gwiazd polskiego show-binesu. Na czerwonym dywanie nie zabrakło m.in. Julii Wieniawy, Dody, Agnieszki Hyży, Pauliny Sykut czy Olgi Kalickiej.

Na modowej imprezie błyszczały również przyszłe mamy! Sylwia Przybysz, Paula Tumala oraz Joanna Moro podkreśliły ciążowe krągłości w bardzo kobiecych stylizacjach. Piosenkarka, modelka i aktorka już nie ukrywają rosnących brzuszków!

Zobaczcie, jak na Flesz Fashion Night 2019 prezentowały się przyszłe mamy! Która wybrała fajniejszy look? Głosujcie w naszej sondzie!

Zobacz także: Julia Wieniawa zachwyca w czerwonej sukni od MMC podczas Flesz Fashion Night 2019

1/3
Joanna Moro na Flesz Fashion Night 2019
East News

Na początku sierpnia Joanna Moro przestała ukrywać rosnący brzuszek i potwierdziła, że spodziewa się trzeciego dziecka. 

Czuje sie doskonale, jestesmy zdrowi, cieszymy sie, ze rodzina wkrotce sie powiekszy - napisała wówczas na Instagramie. 

Aktorka jest już mamą dwóch chłopców - 9 letniego Jeremiego i 6-letniego Mikołaja. Joanna Moro do tej pory nie zdradziła, jakiej płci będzie jej trzecie dziecko. Jak myślicie, będzie syn czy córka?

2/3
Sylwia Przybysz na Flesz Fashion Night 2019
East News

O ciąży Sylwii Przybysz media plotkowały już od kilku tygodni. Piosenkarka jednak konsekwentnie milczała i nie komentowała doniesień na swój temat. Dopiero w miniony weekend Sylwia potwierdziła, że spodziewa się dziecka i pokazała widoczny już ciążowy brzuszek. Teraz artystka pojawiła się na Flesz Fashion Night 2019 i podkreśliła ciążowe krągłości w długiej sukni z głębokim dekoltem. 

3/3
Paula Tumala na Flesz Fashion Night 2019
East News

Paula Tumala o swojej ciąży poinformowała zaledwie kilka dni temu! Modelka pokazała wówczas na Instagramie piękne zdjęcia, na których pochwaliła się naprawdę dużym brzuszkiem. 

Kochani, właśnie znalazłam się w takim momencie mojego życia, że spełniły się wszystkie moje najskrytsze marzenia..
A o to dowód Naszej miłości ❤️- napisała przyszła mama. 

Wszystkie przyszłe mamy błyszczały na Flesz Fashion Night 2019, ale która wybrała fajniejszą stylizację? Joanna Moro, Sylwia Przybysz czy Paula Tumala? To będzie naprawdę trudny wybór!