Sylwia Przybysz jest w ciąży?!
Instagram

Sylwia Przybysz potwierdza ciążę! "Jesteśmy najszczęśliwszymi ludźmi na świecie"

Sylwia Przybysz jest w ciąży?!
Instagram

Sylwia Przybysz jest w ciąży. 21-letnia piosenkarka szczęśliwą nowinę potwierdziła na Instagramie. YouTuberka i jej starszy o dwa lata partner Jaś Dąbrowski już za kilka miesięcy zostaną rodzicami. Czy parze urodzi się chłopiec, a może będzie to dziewczynka?

Przeczytajcie co wiadomo! 

Sylwia Przybysz jest w ciąży

Sylwia Przybysz potwierdziła swoją ciążę w sobotę, wpisem na Instagramie.

Kochani! Przyszedł czas żeby oficjalnie potwierdzić wszelkie doniesienia i ogłosić, że obecnie jesteśmy najszczęśliwszymi ludźmi na świecie oczekującymi przyjścia na świat małej istotki, największego cudu, który dostaliśmy od Boga. Jestem szczęśliwa, że tak długo jak to możliwe mogliśmy cieszyć się tym wyłącznie w gronie najbliższych. Niedługo rozpoczniemy najpiękniejszy etap w naszym życiu! Jesteśmy w pełni świadomi odpowiedzialności i pracy jaka nas czeka, ale jednocześnie gotowi na wszystko! Mamy wspaniale wspierające rodziny! To niesamowity czas w życiu człowieka i największe błogosławieństwo. Chcielibyśmy prosić Was o uszanowanie naszej prywatności w tym niezwykle ważnym dla nas czasie. Oczywiście razem z @jdabrowsky działamy dalej! Przede mną premiera najnowszej płyty przed Jasiem mnóstwo nowych projektów! Także do usłyszenia niebawem ❤️

Zobaczcie cały wpis:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Kochani! Przyszedł czas żeby oficjalnie potwierdzić wszelkie doniesienia i ogłosić, że obecnie jesteśmy najszczęśliwszymi ludźmi na świecie oczekującymi przyjścia na świat małej istotki, największego cudu, który dostaliśmy od Boga. Jestem szczęśliwa, że tak długo jak to możliwe mogliśmy cieszyć się tym wyłącznie w gronie najbliższych. Niedługo rozpoczniemy najpiękniejszy etap w naszym życiu! Jesteśmy w pełni świadomi odpowiedzialności i pracy jaka nas czeka, ale jednocześnie gotowi na wszystko! Mamy wspaniale wspierające rodziny! To niesamowity czas w życiu człowieka i największe błogosławieństwo. Chcielibyśmy prosić Was o uszanowanie naszej prywatności w tym niezwykle ważnym dla nas czasie. Oczywiście razem z @jdabrowsky działamy dalej! Przede mną premiera najnowszej płyty przed Jasiem mnóstwo nowych projektów! Także do usłyszenia niebawem ❤️

Post udostępniony przez Sylwia Przybysz (@sylwiaprzybysz)

Sylwia Przybysz skończyła 21. lat. Z tej okazji w środę wyprawiła huczne przyjęcie w ogrodzie na które zaprosiła rodzinę, znajomych, przyjaciół z pracy, gwiazdy i dziennikarzy. Piosenkarka i jej partner Jaś Dąbrowski wyznali gościom, że już za kilka miesięcy po raz pierwszy zostaną rodzicami. Radosną nowinę w sieci ogłosili dopiero w sobotę rano na Instagramie. 

Sylwia i Jan poznali już płeć dziecka, jednak nie chcą jeszcze tej informacji podawać fanom. 

Zobacz także: Sylwia Przybysz w wyjątkowy sposób uczci swoje 21. urodziny. Będzie się działo!

Pierwsze plotki o ciąży Sylwii Przybysz pojawiły się blisko dwa miesiące temu. Najpierw portal Pudelek informował, że piosenkarka nie przyjęła propozycji "Tańca z Gwiazdami", a kilka dni później zdradził powód odmowy. Youtuberka i jej chłopak nie odnosili się do plotek. Ciąża nie była dla pary zaskoczeniem. Sylwia i Jaś marzyli o powiększeniu rodziny. Obojgu bardzo gratulujemy.

Sylwia Przybysz i Jaś Dąbrowski zostaną rodzicami 

Sylwia Przybysz o luźnych kreacjach. Czy jest w ciąży?

Para już nie może doczekać się pociechy 

Jan Dąbrowski potwierdza ciążę Sylwii Przybysz

 

Więcej na temat Sylwia Przybysz Jan Dąbrowski
Przeładuj

"Dziewczyny z Dubaju" przebiją pod względem popularności "365 dni"? Doda już to wyliczyła!

zobacz 01:59