Zdjęcia TVP
1/15
Zdjęcia TVP

 

Telewizja Polska dba o to, aby jej szeregi zasilali sami specjaliści. To dzięki temu nasze ulubione programy prowadzą osoby, które nie tylko zarażają optymizmem, ale również znają się na swojej pracy jak mało kto. Od lat możemy oglądać ich na ekranie. Niektóre gwiazdy TVP przeszły ogromną metamorfozę. Patrząc na ich stare zdjęcia aż trudno uwierzyć, że to te same osoby. Jesteście ciekawi, kto przeszedł największą zmianę? Zobaczcie naszą galerię i przekonajcie się sami!

 

POLECAMY: Serialowy quiz dla prawdziwych fanów! Rozpoznaj serial po... jego bohaterze!

 

Materiał powstał we współpracy z TVP.

 

100 imiona niepodległości nowe
Party.pl
Party.pl

2/15
East News

 

Beata Chmielowska-Olech

 

Beata Chmielowska-Olech dołączyła do zespołu TVP w 1998 roku. Dziennikarka prowadziła wtedy młodzieżowe wydanie "Teleexpressu Junior". Później mogliśmy ją także zobaczyć w roli prowadzącej "Kawę czy herbatę" oraz "Popołudnie z Jedynką". Od marca 2014 roku prowadzi "Teleexpress Extra" w TVP Info. Od zawsze jej znakiem rozpoznawczym był szeroki uśmiech oraz ciepły, kobiecy głos. 

3/15
Beata Tadla w klasycznej białej sukience z czarną wstawką na Balu Charytatywnym Dziennikarzy w auli Politechniki Warszawskiej pozuje fotoreporterom
EAST NEWS

 

Lata mijają, a ona wciąż jest czarująca i piękna :) 

4/15
Monika Zamachowska

 

Monika Zamachowska

 

Monika Zamachowska dołączyła do TVP w 1995 roku. Prezenterka ma na swoim koncie pracę przy takich kultowych programach TVP, jak choćby "Europa da się lubić". W 2013 roku została jedną z prowadzących "Pytanie na śniadanie". Monika Zamachowska występowała w duecie między innymi ze swoim mężem, Zbigniewem Zamachowskim, jak również z Tomaszem Wolnym, Łukaszem Nowickim i Michałem Olszańskim. 

5/15
Monika Zamachowska na prezentacji wiosennej ramówki TVP
East News

 

Monika Zamachowska przez lata przeszła ogromną metamorfozę. Patrząc na jej stare zdjęcia aż trudno uwierzyć, że to ta sama osoba! Zgadzacie się z nami?

6/15
East News

 

Maciej Kurzajewski

 

Maciej Kurzajewski od lat jest specjalistą od sportu w TVP. Jego konikiem są między innymi skoki narciarskie oraz kolarstwo. Maciej Kurzajewski związany jest z Telewizją Polską od 1993 roku. Dziennikarz ma na swoim koncie również przygodę z programami rozrywkowymi. W latach 2007-2008 był współprowadzącym program "Gwiazdy tańczą na lodzie". Później występował także jako gospodarz teleturnieju "Kocham Cię, Polsko". Co więcej, współprowadził również program "Pytanie na śniadanie". Jak widać, Maciej Kurzajewski to prawdziwy człowiek-orkiestra! 

7/15
Maciej Kurzajewski, Paulina Smaszcz-Kurzajewska
ONS

 

Czas mu służy - Maciej Kurzajewski z każdym rokiem staje się coraz bardziej przystojny :) 

8/15
East News

 

Marzena Rogalska 

 

Marzena Rogalska swoją karierę dziennikarską rozpoczynała od pracy w radiu. Jednak później wciągnęła ją telewizja. Marzena Rogalska dołączyła do TVP w 1995 roku. Dziennikarka dostała wtedy pracę w krakowskim oddziale. Teraz z kolei Marzena Rogalska jest jedną z największych gwiazd porannego pasma TVP2. Dziennikarka prowadzi bowiem program "Pytanie na śniadanie". 

9/15
Marzena Rogalska i Tomasz Kammel na wiosennej ramówce TVP
Piotr Podlewski/AKPA

 

Poznajecie? To ta sama osoba, co na poprzednim zdjęciu :) Marzena Rogalska jest jak wino - im starsza, tym lepsze! Zgadzacie się z nami?

10/15
East News

 

Tomasz Kammel

 

Tomasz Kammel to cudowne dziecko TVP. Aż trudno połapać się w programach, które miał przyjemność poprowadzić od 1997 roku, kiedy to dołączył do zespołu gwiazd z Woronicza. Najpopularniejsze z nich to między innymi "Randka w ciemno", gdzie zastąpił Jacka Kawalca oraz "Teleexpress". Tomasz Kammel prowadził też festiwale muzyczne, w tym również Sopot Festival i festiwal w Opolu. Obecnie możemy go oglądać między innymi w show "Kocham Cię, Polsko" oraz w "The Voice of Poland"

11/15
Tomasz Kammel na premierze w Teatrze Capitol
ONS.pl

 

Czas działa na jego korzyść! Tomasz Kammel młodnieje w oczach!

12/15
East News

 

Danuta Holecka

 

Danuta Holecka dołączyła do TVP w 1993 roku, ponieważ wygrała konkurs na prezenterkę. Dzięki swojemu talentowi bardzo szybko zaczęła prowadzić poranne i popołudniowe wydanie "Wiadomości" w TVP1. Obecnie jest jedną z najbardziej rozpoznawanych twarzy, jeśli chodzi o publicystykę w Telewizji Polskiej.  

13/15
Danuta Holecka
ONS.pl

 

Ciepły uśmiech i błysk w oku - to wciąż jest znak rozpoznawczy Danuty Holeckiej! 

14/15
East News

 

Anna Popek

 

Anna Popek w 1999 roku została prezenterką TVP1. Wcześniej pracowała w lokalnych oddziałach Telewizji Polskiej. Anna Popek prowadziła takie programy, jak choćby "Kawa czy herbata?" czy też "Pytanie na śniadanie". Obecnie jest gospodarzem "Wstaje Dzień" w TVP Info. 

15/15
Anna Popek na prezentacji wiosennej ramówki TVP
East News

 

W przypadku Anny Popek czas również działa na jej korzyść :) Zgadzacie się z nami?

 

100_lat_niepodleglosci_party
Mat. promocyjne
Mat. promocyjne