Adam Zdrójkowski, Maciej Musiał oraz Mateusz Pawłowski opublikowali zdjęcia ze spotkania z Tomaszem Karolakiem. Aktorzy serialu "Rodzinka.pl" po latach od zakończenia produkcji znów pokazali się razem. Serialowi synowie wspierali Tomasza Karolaka podczas ważnego dla niego wydarzenia. Tylko spójrzcie, jak gwiazdy "Rodzinki.pl" wyglądają po latach.

Reklama

Aktorzy "Rodzinki.pl" spotkali się po latach

Serial "Rodzinka.pl" przez wiele lat był jednym z największych hitów TVP. Produkcja miała swoją premierę w 2011 roku, a ostatni odcinek został wyemitowany w 2020 roku. Decyzja o zdjęciu "Rodzinki.pl" z anteny była wówczas szokiem dla gwiazd, które w nim występowały.

Nie sądziłem, że przyjdzie mi kiedykolwiek nagrać takie wideo, ale przyszło. Jak już wiecie, a może nie, spadła na nas informacja, trochę jak grom z jasnego nieba, o zakończeniu produkcji serialu "Rodzinka.pl"- w 2020 roku mówił podczas relacji na InstaStories wzruszony Adam Zdrójkowski.

Adam Zdrójkowski, Maciej Musiał oraz Mateusz Pawłowski zagrali braci Boskich, którzy dorastali na oczach widzów. Teraz wszyscy aktorzy są już dorośli i właśnie spotkali się po latach.

Zobacz także: Emilia Dankwa na premierze filmu "Tata". Tak dziś wygląda Zosia z "Rodzinki.pl"

Instagram @adam_zdrojkowski

Aktorzy z serialu "Rodzinka.pl" spotkali się z okazji ważnego wydarzenia dla ich serialowego ojca, Tomasza Karolaka. W minioną środę w Warszawie odbył się bowiem stand-up aktora. Show Tomasza Karolaka obejrzeli Adam Zdrójkowski, Maciej Musiał i Mateusz Pawłowski.

Zobacz także

Było bardzo, bardzo fajnie! Polecamy- napisał Adam Zdrójkowski i pokazał zdjęcie ze swoją serialową rodzinką.

Tylko spójrzcie, jak po latach wyglądają gwiazdy serialu "Rodzinka.pl"! Przypominamy, że rok blisko rok temu odbyły się huczne 18. urodziny Kacperka z "Rodzinki.pl", a serialowa Zosia pokazała zdjęcia z tego wydarzenia.

Zobacz także: "Rodzinka.pl": Mateusz Pawłowski podzielił się nowiną. Nie kryje emocji

Instagram @adam_zdrojkowski

Oglądaliście "Rodzinkę.pl" i żałujecie, że serial zniknął z anteny? Chcielibyście, żeby powstały kolejne odcinki produkcji o perypetiach rodziny Boskich?

Reklama

Zobacz także: "Rodzinka.pl": Mateusz Pawłowski całuje się z piękną blondynką. To jego dziewczyna?

AKPA Gałązka
Reklama
Reklama
Reklama