Emilia Dankwa dorastała na oczach widzów serialu "Rodzinka.pl", w którym wcielała się w postać sympatycznej Zosi. Ostatnio aktorka skończyła 17 lat i w niczym nie przypomina już tamtej słodkiej dziewczynki z niesfornymi loczkami. Gwiazda "Rodzinki.pl" zjawiła się na premierze filmu "Tata", gdzie przykuła uwagę reporterów. Jak wygląda dziś odtwórczyni roli Zosi?

Reklama

Emilia Dankwa na premierze filmu "Tata". Ma już 18 lat

Dziecięce gwiazdy serialu "Rodzinka.pl" mocno się zmieniły. 17-letnia dziś Emilia Dankwa dołączyła do obsady serialu "Rodzinka.pl" gdy miała zaledwie 7 lat. Grana przez nią postać początkowo sporadycznie pojawiała się w produkcji, a potem, kiedy okazało się, że mała aktorka świetnie sobie radzi, a widzowie uwielbiają jej bohaterkę, na stałe zagościła w produkcji. Emilia Dankwa od początku zwracała uwagę swoją egzotyczną urodą, śniadą cerą oraz przepięknymi, gęstymi loczkami. Dziś nie jest tą samą dziewczynką z serialu, a to, jak wygląda, uwiecznili reporterzy na premierowym pokazie filmu "Tata", który odbył się 23 lutego w Warszawie.

VIPHOTO/East News

Zobacz także: Emilia Dankwa w odważnej stylizacji na pokazie Mariusza Przybylskiego!

Tego wieczoru Emilia Dankwa postawiła na czerń od stóp do głów. Górę stylizacji stanowiła długa tunika, założona do połyskujących legginsów. Na nią młoda aktorka założyła krótki żakiet z szerokimi ramionami i ozdobnymi guziczkami. Do tego dobrała długie kozaki oraz pikowaną torebkę z grubym, złotym łańcuchem.

Zobacz także: Mateusz Pawłowski o "Rodzince.pl": "Dużo potraciłem. Z opóźnieniem uczyłem się relacji międzyludzkich"

Zobacz także
VIPHOTO/East News

Zobacz także: "Rodzinka.pl": Mateusz Pawłowski całuje się z piękną blondynką. To jego dziewczyna?

Reklama

Jeśli chodzi o makijaż i włosy, aktorka "Rodzinki.pl" wybrała naturalność - pozowała w delikatnym makijażu i z włosami spiętymi lekko z tyłu głowy. Całość prezentowała się dość skromnie, ale elegancko. Aktorka stawia raczej na naturalny wygląd i jeśli decyduje się na makijaż, jest on bardzo dyskretny. Zdarzają się również wyjątki, kiedy Emilia Dankwa zaskakuje odważnymi stylizacjami, zawsze jednak dba, by były zachowane w granicach dobrego smaku.

VIPHOTO/East News
VIPHOTO/East News
VIPHOTO/East News
Reklama
Reklama
Reklama