Kto jeszcze pojechał na urlop?
WIDEO…
Celebrytki na darmowych wakacjach w Maroku. Włodarczyk odstawała do reszty [FOTO]

Akpa
Kto jeszcze pojechał na urlop?
WIDEO…

Akpa
Katarzyna Kwiatkowska, Agnieszka Włodarczyk, Izabela Zwierzyńska, Paulina Drażba i Marta Manowska, w towarzystwie polskich mediów, udały się w podróż do Maroka. Okazało się, że ten arabski kraj to wyjątkowe miejsce do nauki surfowania. Słońce, wysokie fale, wielbłądy leniwie spacerujące po plaży - w takich okolicznościach polskie gwiazdy odbyły swoje lekcje nauki surfowania na plaży w okolicach Agadiru.
Bakcyla połknęły wszystkie, oprócz Agnieszki Włodarczyk, która zamiast sportowych zmagań wolała kąpiele słoneczne. Najlepszymi surferkami okazały się Marta Manowska i Izabela Zwierzyńska.
Zobacz: Włodarczyk wydała na SZEŚĆ stylizacji 200 złotych! Ceny są wręcz szokujące
Tak gwiazdy bawiły się w Maroku:

Akpa

Akpa

Akpa

Akpa

Akpa

Akpa

Akpa

Akpa

Akpa

Akpa

Akpa

Akpa

Akpa

Akpa

Akpa

Akpa

Akpa
Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Google.