ONS

Gwiazdy na konferencji prasowej "You Can Dance"

ONS

Cztery lata temu „You Can Dance” zadebiutował w Polsce. A już teraz możemy podziwiać umiejętności uczestników już 7. edycji.  

Wczoraj odbyła się konferencja prasowa, na której zjawiły się gwiazdy programu, czyli jury i prowadzący. Mimo, że uczestnicy mieli równie ciekawe stylizacje to my skupimy się na wyglądzie Kingi Rusin, Patricii Kazadi, Michała Piróga i Augustina Egurroli.

Kinga Rusin wyglądała świetnie w spódnicy, t-shircie i skórzanej kurtce warszawskiego duetu Bohoboco. To był kolejny raz gdy wybrała kreacje właśnie ich.
Bardzo podobała nam się również stylizacja Patricii Kazadii. Botki z ćwiekami od Jeffrey’a Campbella oraz skórzana kurtka z panterkowymi aplikacjami wyglądały świetnie.

Męska część jury wyglądała bardziej zachowawczo. Mimo, że Augustin Egurrola nie zachwycił nas żadną częścią garderoby, to strój Michała Piróga bardzo nam się podobał. Proste dżinsy, ciężkie buty i biała koszulka – niby nic nadzwyczajnego, ale widać, że słynny choreograf ma swój styl i wie co jest modne.

jm

Przeładuj

"Kogel Mogel 4": To nowa postać zachwyci wszystkich najbardziej! "Rozbije bank"

zobacz 02:41