Party Stories
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Luiza "Hotel Paradise 3"
Małgorzata Rozenek w białym garniturze
ONS
Newsy

Gwiazdy na konferencji prasowej "You Can Dance"

Kazadi, Rusin, Egurrola, Piróg...

Cztery lata temu „You Can Dance” zadebiutował w Polsce. A już teraz możemy podziwiać umiejętności uczestników już 7. edycji.  

Wczoraj odbyła się konferencja prasowa, na której zjawiły się gwiazdy programu, czyli jury i prowadzący. Mimo, że uczestnicy mieli równie ciekawe stylizacje to my skupimy się na wyglądzie Kingi Rusin, Patricii Kazadi, Michała Piróga i Augustina Egurroli.

Kinga Rusin wyglądała świetnie w spódnicy, t-shircie i skórzanej kurtce warszawskiego duetu Bohoboco. To był kolejny raz gdy wybrała kreacje właśnie ich.
Bardzo podobała nam się również stylizacja Patricii Kazadii. Botki z ćwiekami od Jeffrey’a Campbella oraz skórzana kurtka z panterkowymi aplikacjami wyglądały świetnie.

Męska część jury wyglądała bardziej zachowawczo. Mimo, że Augustin Egurrola nie zachwycił nas żadną częścią garderoby, to strój Michała Piróga bardzo nam się podobał. Proste dżinsy, ciężkie buty i biała koszulka – niby nic nadzwyczajnego, ale widać, że słynny choreograf ma swój styl i wie co jest modne.

jm
Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
AKPA
Newsy
WPADKA w You Can Dance: Egurrola się pomylił
Co się stało w pierwszym odcinku?

Wczoraj stacja TVN wyemitowała pierwszy odcinek 7.edycji tanecznego programu "You Can Dance". Oprócz świetnych wykonań młodych talentów mogliśmy zobaczyć małą wpadkę jednego z jurorów. Okazuje się bowiem, że Agustin Egurrola pomylił Kingę Rusin z Weroniką Marczuk, która już od kilu lat nie zasiada w jury show. Po tym jak jeden z uczestników zaprezentował się na scenie, Agustin Egurrola zwrócił się do Kingi Rusin słowami: Weronika, co o tym sądzisz? Słowa choreografa wyraźnie zaskoczyły jurorkę, która próbowała wybrnąć z sytuacji żartując ze swojego kolegi. - Znamy się z kolegą 10 lat, ale nadal nie jest on w stanie zapamiętać mojego imienia- odpowiedziała Rusin do zmieszanego Egurroli. Pomyłka Agustina Egurroli rozbawiła publiczność i Michała Piróga. Czyżby przewodniczący jury tęsknił za Weroniką Marczuk? kb

Newsy
Kazadi gwiazdą „You Can Dance“
Dała programowi nową jakość

Kiedy Kinga Rusin została jurorką programu“ You Can Dance", na swoje miejsce- prowadzącej program, zaproponowała kandydayturę Partrycji Kazadi . Jak się okazało 23-latka w nowej roli wypadła doskonale. Takiego obrotu spraw Rusin nie przewidziała. A jednak. - Dzięki niej taneczny show TVN zyskał nową jakość- powiedział w tygodniku "Na żywo“ jeden z informatorów. Skąd ta nowa jakość? Bez wątpienia nowa prowadząca ma lepszy kontakt z uczestnikami show, nie ma tremy, świetnie improwizuje i umie dopiekać jury. Kinga Rusin myślała, że będzie miała komu dawać rady, a okazało się, że Kazadi świetnie poradziła sobie z wyzwaniem. - Rusin miała nadzieję, że będzie dla Patricii kimś w rodzaju guru, że nowicjuszka będzie potrzebowała jej rad – powiedziała w „Na żywo“ osoba pracująca przy produkcji programu. Tymczasem obserwując Kazadi ma się wrażenie, że do roli prowadzącej "You Can Dance“ została po prostu urodzona. daks

Kinga Rusin lubi patrzeć na piękne kobiety
ONS
Newsy
Kinga Rusin w "YCD" nie skupia swojej uwagi tylko na tańcu. Ważniejsze jest dla niej coś innego
Kinga o roli jurorki w tanecznym show

Kinga Rusin wciąż spełnia się jako dziennikarka. Niedawno gwiazda TVN pochwaliła się wywiadem z ikoną amerykańskiej telewizji - Marthą Stewart. Dla prezenterki było to ogromne przeżycie, którym pochwaliła się całemu światu. Przypomnijmy: Rusin dostała prywatną wiadomość od Marthy Stewart: Coś takiego jeszcze mi się nie zdarzyło Kinga pracuje również na planie You Can Dance , które po kilku latach przerwy wraca do telewizji. Obok Michała Piróga i Agustina Egurolli jest jurorką, która jako jedynie nie skupia się na technice, a walorach estetycznych i emocjonalnych. W rozmowie z tvn.pl na temat pole dance, czyli coraz popularniejszego w Polsce tańca na rurze, przekonywała, że lubi patrzeć na piękne kobiecie i męskie ciała: Nawet są już mistrzostwa w tej chwili, nie wiadomo, czy to nie będzie dyscyplina olimpijska. Jest to coś na pograniczu akrobatyki, gimnastyki artystycznej i tańca, ale ja nie jestem od techniki tanecznej, mi się to podoba, bo dziewczyny mają ładne ciała, chłopaki zresztą też, to jest po prostu gimnastyka - mówi Czekacie na nowe odcinki You Can Dance? Zobacz: Wielki pech Trelińskiego i Herbuś w USA. Ubolewa nad tym sama Rusin Kinga Rusin jak Rozenek na planie You Can Dance:

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner