Bizneswoman Roku
ONS.pl

Pomysł na piątkowy wieczór? Gala Bizneswoman Roku! Ta impreza przyciągnęła sporo gwiazd, które chętnie pozowały do zdjęć i prezentowały swoje stylizacje. Na gali nie zabrakło Zosi Ślotały, Małgorzaty Kożuchowskiej i Omeny Mensah, a także... Anny Lewandowskiej! Trzeba przyznać, że to właśnie trenerka przyciągała wzrok wszystkich i zwracała na siebie uwagę. Nic dziwnego, jako jedyna zrezygnowała z klasycznej czerni. Jak wyglądały wszystkie gwiazdy na gali Bizneswoman Roku? Zobaczcie zdjęcia poniżej. Zdradzimy wam tylko teraz, że wszystkie postawiły na najgorętsze trendy sezonu! 

Zobacz także: Najgorętszy trend tej wiosny? Spinki we włosach! Zobacz, jak noszą je gwiazdy

1/4
Anna Lewandowska
ONS.pl

Anna Lewandowska jako jedyna postawiła na wyróżniający jej stylizację kolor zielony. Trenerka połączyła wszystkie trendy wiosenno-letniego sezonu - wybrała bowiem sukienkę z bufkami, która podkreśla ramiona. Takie fasony to hit! Do tego sukienka miała wzór kwiatów, co oczywiście wiosną i latem także będzie królować. Nie zapominajmy jednak o zwierzęcych wzorach - Anna Lewandowska również wiedziała, że z nich nie rezygnujemy i wybrała odpowiednie buty. Jakby tego wszystkiego było mało, sukienka gwiazdy miała długość midi. Tak! To również najgorętsza długość najbliższych miesięcy. 

2/4
Małgorzata Kożuchowska
ONS.pl

Tymczasem Małgorzata Kożuchowska wybrała bezpieczną czerń. Gwiazda wybrała długą tiulową kreację i marynarkę. Jej look ożywiają mocne czerwone usta. Ten makijaż to strzał w dziesiątkę.

 

3/4
Zosia Ślotała
ONS.pl

Czerń to również wybór Zosi Ślotały. Celebrytka przemyciła jednak sporo trendów - mamy tu kwiatowy wzór, długość midi, a do tego opaskę na głowie i rzucające się w oczy kolczyki. 

4/4
Omenaa Mensah
ONS.pl

Omena Mensah wybrała natomiast czarny garnitur. Gwiazda wyglądała bardzo elegancko i stylowo, dobierając lekko oversize'owe fasony.

Zobacz także: Futro, pantera, kowbojki - Justyna Steczkowska połączyła na sobie wszystkie trendy sezonu!