Gigi Hadid
East News

W nadchodzącym wielkimi krokami sezonie wiosenno-letnim możesz zapomnieć o wszystkich fryzjerskich trendach, modnych kolorach włosów czy wymyślnych upięciach. To wszystko przestaje być ważne, bo na scenę wkraczają... spinki! To właśnie one mają grać główne role i zdobić nasze włosy przez najbliższych kilka tygodni (a kto wie, czy nie dłużej!).

W latach 90. były noszone głównie przez małe dziewczynki, a teraz przez wszystkie kobiety bez względy na wiek. Mogą być duże lub małe, bogato zdobione lub minimalistyczne. Odpowiednie będą także skromne wsuwki. Nosimy je pojedynczo lub grupowo, a wtedy najlepiej każdą w innym wydaniu. Tym razem spinki mają nie tylko praktyczne zastosowanie podtrzymywania niesfornych kosmyków włosów, ale także dekoracyjne. Mogą zastępować biżuterię! 

Spinki we włosach pokochały już gwiazdy, więc możecie zobaczyć, jak one je noszą. Zainspirujcie się śmiało stylem Julii Wieniawy, Dody, Joanny Horodyńskiej czy Hailey Bieber i Gigi Hadid.

Zobacz także: Kiedyś do szkoły, dziś na imprezę! Warkocze wracają w wielkim stylu. Zobacz, jak noszą je gwiazdy

1/7
Julia Wieniawa
East News

Jak widziecie, Julia Wieniawa już pokochała spinki we włosch, bo nosi je zarówno na imprezy, jak i na wizyty w telewizyjnym studio. Nie macie pomysłów na fryzury ze spinkami? Możecie zainpirować się stylem Julii, która stawia na gładko zaczesane włosy i z boku wpina spinki. Jeśli podoba ci się ten trend, ale nie masz za dużo odwagi - wybierz jedną spinkę. Jeśli jednak lubisz poszaleć z modą, wybierz kilka różnych spinek i noś je razem! 

2/7
Gigi Hadid
East News

Gigi Hadid prezentowała spinki na wybiegu, a to oznacza tylko jedno - jeśli coś znalazło się na pokazach u czołowych projektantów mody, to natychmiast trafi do sieciówek. Tak właśnie się stało i dzięki temu teraz my możemy wybierać i przebierać wśród różnych spinek. Ciekawy sposób na spinki? Dobierz je do kolczyków jak Gigi. 

3/7
Gigi Hadid
East News

Gigi Hadid wybrała spinki także na Met Galę. Ten element świetnie nadaje się więc na większą imprezę, np. na wesele. 

 

4/7
Hailey Bieber
East News

Hailey Bieber też pokochała spinki i nosi ich naprawdę dużo! Jak widzicie, nawet taki sposób na spinki wygląda świetnie. W tym wydaniu spinki mogą zastąpić biżuterię. 

5/7
Doda
East News

Na rozdaniu Telekamer Doda również miała wpiętą spinkę. W jej przypadku to nie tylko modny gadżet, a i praktyczny - spinka podtrzymuje fryzurę (spełnia się więc jej przeznaczenie! ;).

6/7
Joanna Horodyńska
East News

Nikogo nie powinien również dziwić fakt, że Joanna Horodyńska, która od lat jest jedną z największych trendsetterek w polskim show-biznesie również nosi spinki we włosach. Gwiazda postawiła na dekoracyjny model, który spełnia się w roli biżuterii.

7/7
Katarzyna Glinka
East News

Na rozdaniu Telekamer również Katarzyna Glinka miała wpiętą spinkę we włosy. To już kolejna gwiazda, która pokochała ten trend i udowodniła, że nadaje się nie tylko na co dzień, ale i "od święta". 

A wam się podoba moda na spinki?  

Zobacz także: Włosy bez objętości? Z tymi fryzurami to niemożliwe! Weź przykład z gwiazd

Więcej na temat fryzury gwiazd