Tatiana Okupnik została mamą
East News

"Zazdroszczę jednego i drugiego dziecka" Marcin Gortat pokazał córkę i syna Tatiany Okupnik!

Tatiana Okupnik została mamą
East News

Marcin Gortat pokazał słodkie zdjęcie z córką i synkiem Tatiatny Okupnik! Zaledwie kilka dni temu piosenkarka zaskoczyła swoich fanów, publikując zdjęcie stópek drugiego dziecka- artystka dopiero po porodzie zdradziła, że jej rodzina właśnie się powiększyła. Tatiana Okupnik nigdy nie opowiadała o swoim życiu prywatnym a w sieci nie pokazuje zdjęć swoich bliskich- teraz zrobił to Marcin Gortat! 

Marcin Gortat pokazał słodkie zdjęcie z dziećmi Okupnik

Koszykarz pokazał piękne zdjęcie z córeczką i malutkim synkiem Tatiany Okupnik. Przy okazji pochwalił młodych rodziców za to, że chronią swoją prywatność. Sportowiec nie ukrywa, że zazdrości im takich szkrabów! Widać, że Marcin świetnie sprawdza się w roli kochanego wujka :)

Niesamowite uczucie trzymać to maleństwo na rękach 😍😍 wiedząc że jest cząstką tych ananasków @tatianaokupnik i @miciel7! Zazdroszczę jednego i drugiego dziecka 😍😍. Mama ma teraz dużo obowiązków za co należy się jej duży #respect. Cieszę się także, że jedne z najbliższych mi osób nie mają potrzeby mówienia o wszystkim,
co się u nich dzieje publicznie. Nie robią sobie fame’u sprzedając prywatność, co bardzo szanuję. - napisał na Instagramie.

Zobaczcie słodkie zdjęcie Marcina Gortata z dziećmi Tatiany Okupnik! 

Zobacz także: Marcin Gortat wyznaje: "Chciałabym już mieć rodzinę i dzieci". Jest zachwycony córką Tatiany Okupnik. Co o niej mówi?

Marcn Gortat pokazał dzieci Tatiany Okupnik.

 

 

Niesamowite uczucie trzymać to maleństwo na rękach 😍😍 wiedząc że jest cząstką tych ananasków @tatianaokupnik i @miciel7! Zazdroszczę jednego i drugiego dziecka 😍😍. Mama ma teraz dużo obowiązków za co należy się jej duży #respect. Cieszę się także, że jedne z najbliższych mi osób nie mają potrzeby mówienia o wszystkim, co się u nich dzieje publicznie. Nie robią sobie fame’u sprzedając prywatność, co bardzo szanuję. Brawo Wam i wszystkim tym, którzy udowadniają, że bycie osobą publiczną nie musi wiązać się ze świeceniem wszędzie twarzami swoich dzieci i zapewniania o miłości na łamach kolorowych gazet czy w telewizji 😂😂🙄🙄 dla jasności internetowych debili to jest zdjęcie pamiątkowe👊🏻 #polandFinest #polishmachine #orlando #family #corazdalej #coraztrudniej #matylda #tymon

Post udostępniony przez Marcin Gortat (@mgortat13)

Dzieci piosenkarki są urocze!

Tatiana Okupnik
 

Więcej na temat Tatiana Okupnik Marcin Gortat
Przeładuj

Basia Kurdej-Szatan zdradza, kiedy wróci do "M jak miłość"! "Znam już termin"

zobacz 00:51