Stanisław Pąk na motorze
Zrzutka.pl
Newsy

Gwiazdor „M jak miłość” i „Rancza” walczy o życie. Aktor apeluje o pomoc

Rodzina znanego aktorka apeluje o pomoc. Stan Stanisława Pąka znanego z "Rancza", "Ojca Mateusza", czy "Misia" jest tragiczny. W sieci pojawił się list gwiazdora.

Aktor, którego widzowie poznali dzięki występom w takich filmach jak "Miś", "Supernova", czy "Służby specjalne", a także popularnych serialach jak "M jak miłość", "Ranczo", "Ojciec Mateusz", "Alternatywy 4" czy "Plebania", dziś walczy o życie. Sytuacja jest dramatyczna, a Stanisław Pąk i jego rodzina apelują do internautów o pomoc. Jak się okazuje pięć lat temu gwiazdor usłyszał tragiczną diagnozę. W obecnym momencie jednym ratunkiem jest kosztowna terapia, na którą z powodu trudnej sytuacji finansowej, aktor nie może sobie pozwolić.

Dramatyczny wypadek na planie "Dance Dance Dance"! Co ze zdrowiem uczestniczki?!

Stanisław Pąk walczy o życie i apeluje o pomoc

Stanisław Pąk przez lata występował na deskach teatrów, a jako aktor drugoplanowy zagrał w wielu popularnych produkcjach, które odbiły się szerokim echem. Niestety, w 2016 roku zdiagnozowano u niego raka prostaty, a stan jego zdrowia ulegał coraz większemu pogorszeniu, z czasem nowotwór zaczął rozprzestrzeniać się na układ kostny. Dziś sytuacja Stanisława Pąka jest dramatyczna. Jak się okazuje, rodzina aktora nie ma środków na jego dalsze leczenie, a ostatnie próby ratunku jego zdrowia, jakimi była radioterapia, musiały zostać przerwane przez powikłania i komplikacje. 

W chwili obecnej jedyną szansą dla mojego męża jest specjalne leczenie, które przekracza nasze możliwości finansowe. Krótkie, epizodyczne role w serialach i filmach wystarczały zaledwie na przeżycie, a ostatni stan zdrowia całkowicie wykluczył możliwość zarobku - wyznała żona aktora w swoim wpisie na serwisie Zrzutka.pl, gdzie trwa zbiórka na jego leczenie. 

Stan zdrowia Stanisława Pąka jest bardzo poważny, a sytuacja dramatyczna. Choć przez ostatnie lata to najbliżsi pomagali mu w zakupie kosztownych leków i wizytach u specjalistów, dziś aktor walczy o życie i potrzebuje wsparcia innych. Na serwisie pojawił się poruszający list aktora, w którym zaapelował do internautów: 

Czas działa mocno na moją niekorzyść i dokończenie radioterapii w bliżej nieznanym terminie nie daje większych nadziei na odzyskanie zdrowia. W tym stanie rzeczy jedną z ostatnich szans dla mnie na pokonanie choroby i powrót do wykonywania wspaniałego zawodu jest terapia (…), która jest dość kosztowna – 25 tys. zł. Jest to kwota nieosiągalna dla mnie i mojej rodziny, dlatego zwracam się do wszystkich o wsparcie w miarę możliwości w tych trudnych dla nas czasach. Pozostaję w nadziei, że mi pomożecie. 

Na obecną chwilę aktorowi i jego rodzinie udało uzbierać się 20 763 zł z 25 000 zł, które są niezbędne do jego dalszej walki o zdrowie. Zbiórkę na pomoc aktorowi można znaleźć pod tym linkiem. Do jej końca został już jedynie tydzień. 

Zobacz także: Andrzej Piaseczny walczy z koronawirusem i... oszustami! "Udostępniajcie ku przestrodze" - apeluje artysta!

Stanisław Pąk na motorze
Zrzutka.pl

Zobacz także
Krzysztof Krawczyk i jego żona

Krzysztof Krawczyk skończyłby 75 lat. Jego życie było pełne dramatów

Marianna Gierszewska i Agata Kulesza uśmiechają się

Ciężarna Marianna Gierszewska pokazała, jak zmieniło się jej ciało przez chorobę i operacje: "Blizna na 20 cm, nierówna skóra" 

 

Stanisław Pąk na planie serialu TVP
AKPA
Seriale
Gwiazdor "Rancza" i "Plebanii" walczy z nowotworem i apeluje do fanów o pomoc! Ruszyła zbiórka na leczenie aktora
Stanisław Pąk walczy o zdrowie i prosi swoich fanów o pomoc! Okazuje się, że serialowy Roman Więcek z "Rancza" zmaga się z nowotworem i potrzebuje kosztownego leczenia.

Stanisław Pąk walczy o zdrowie i prosi fanów o pomoc! Okazuje się, że serialowy Roman Więcek z  "Rancza" zmaga się z nowotworem i potrzebuje kosztownego leczenia. Żona opublikowała w sieci informację o stanie zdrowia aktora i rozpoczęła zbiórkę pieniędzy. Stanisław Pąk potrzebuje 25 tysięcy złotych, na szczęście fani już ruszyli z pomocą! Gwiazdor "Rancza" walczy o zdrowie Stanisław Pąk wystąpił w wielu hitowych serialach takich jak "Plebania", "M jak miłość" czy "Ojciec Mateusz".  Aktor zagrał również w "Ranczu" i chociaż nie była to postać pierwszoplanowa, to chyba wszyscy fani doskonale znają serialowego Więcka - to właśnie koń Więcka zawsze biegnie pod kościół kiedy usłyszy kościelne dzwony.  Niestety, okazuje się, że Stanisław Pąk potrzebuje pomocy. Aktor od kilku lat zmaga się z nowotworem, a teraz nie ma pieniędzy na kosztowne leczenie!  M jak miłość, Ranczo, Ojciec Mateusz, Alternatywy 4 czy Plebania to jedne z najbardziej rozpoznawalnych seriali w Polsce. W każdym z nich, jak i wielu innych, mozna było oglądać mojego męża - Stanisława Pąka - napisała żona aktora. (...) - Od dłuższego czasu mąż zmaga się z nowotworem. W 2016 roku zdiagnozowano u niego raka prostaty, który z czasem rozprzestrzenił się na układ kostny. Kilka tygodni temu przechodził radioterapię, która w wyniku powikłań i komplikacji musiała zostać przerwana. W chwili obecnej jedyną szansą dla mojego męża jest specjalne leczenie, które przekracza nasze możliwości finansowe. Krótkie, epizodyczne role w serialach i filmach wystarczały zaledwie na przeżycie, a ostatni stan zdrowia całkowicie wykluczył możliwość zarobku - dodała.  W sieci rozpoczęła się zbiórka pieniędzy na pomoc dla Stanisława Pąka....

Jan Janga-Tomaszewski z "M jak miłość" choruje na raka płuc
Agnieszka K. Jurek/East News
Seriale
Aktor "M jak miłość" walczy z rakiem. Jan Janga-Tomaszewski jest w dramatycznej sytuacji
Jan Janga-Tomaszewski zmaga się z poważną chorobą. Gwiazdor "M jak miłość" prosi o pomoc na leczenie!

Jan Janga-Tomaszewski z "M jak miłość" zmaga się z nowotworem. Okazuje się, że koszty leczenia aktora " M jak miłość " są bardzo wysokie i znajomi apelują o pomoc i wsparcie. W serwisie pomagam.pl została specjalnie w tym celu utworzona zbiórka, którą założył Jacek Bończyk. Aktor apeluje: Zwracam się do Państwa o pomoc i wsparcie dla Jana Jangi-Tomaszewskiego – mojego wspaniałego kolegi aktora, którego mogliście przez lata oglądać na deskach stołecznych teatrów, w wielu filmach i produkcjach dubbingowych – pisze w opisie zbiórki Jacek Bończyk, jej założyciel. Poznajcie szczegóły. Zobacz także:  Wnuk zmarłego Mariusza Sabiniewicza z "M jak miłość" jest ciężko chory! Ilona łepkowska opublikowała poruszający apel Jan Janga-Tomaszewski z "M jak miłość" choruje na raka  Jan Janga-Tomaszewski z "M jak miłość" walczy o zdrowie. Aktor zmaga się z rakiem płuc, niestety nastąpiły także przerzuty do mózgu. W opisie zbiórki można przeczytać poruszający opis o aktualnym stanie zdrowia aktora, który usłyszał dramatyczną diagnozę. Link do zbiórki znajdziecie tutaj . Od jesieni ubiegłego roku Jan zmagał się przez kilka miesięcy z półpaścem, który znacznie go osłabił oraz doprowadził do sporej utraty wagi. Ze względu na pandemię kontakt z lekarzami był mocno utrudniony, więc dopiero w maju b.r. można było zacząć kompleksowe badania. Niestety, po wielu korowodach związanych z rejestracją i odsyłaniem z placówki do placówki, okazało się, że u naszego kolegi zdiagnozowano raka płuca, który ma już teraz przerzuty do mózgu Zobacz także:   Jakub Strzelecki z "M jak miłość" rzucił aktorstwo i został księdzem!  Jan...

Sebastian Tokarski z "Hotelu Paradise 3"
Mat. prasowe
TV-Show
"Hotel Paradise 3": Basia zorganizowała zbiórkę pieniędzy na rzecz Sebastiana! "Sytuacja jest bardzo ciężka"
Jaki jest stan zdrowia Sebastiana z Hotelu Paradise 3?

Basia z "Hotelu Paradise 3" zorganizowała zbiórkę pieniędzy na rzecz Sebastiana Tokarskiego, który w show doznał poważnej kontuzji barku. Po powrocie do Polski mężczyzna przeszedł poważną operację - niestety, nie przebiegła ona tak jak powinna i potrzebny jest kosztowna rehabilitacja. Jaki jest stan zdrowia Sebastiana? Poznajcie szczegóły! Basia z "Hotelu Paradise 3" zbiera pieniądze na operację Sebastiana! Z pozoru łagodny wypadek Sebastiana w jednym z odcinków "Hotelu Paradise 3" okazał się bardzo dramatyczny w skutkach. Mężczyzna musiał zrezygnować z udziału w programie, w Polsce przeszedł skomplikowaną operację barku: Okazał się prawie najgorszy scenariusz - wycięto 1 cm obojczyka, przewiercono go wraz ze stawem kruczkowym i wpuszczono przez niego metalowy drut z 2 blachami - relacjonował Sebastian na swoim Instagramie jakiś czas temu. Ten zabieg okazał się jednak niewystarczający - Basia, na stronie pomagam.pl, gdzie zbierane są pieniądze na rzecz Sebastiana, informuje: Kochani, robię zbiórkę dla mojego przyjaciela, który niestety przez niefortunny wypadek w programie stracił swoje zdrowie, prace, pasję oraz możliwość dalszego rozwoju. Jest to młody mężczyzna, który ma całe życie przed sobą i wiele dobrego może jeszcze zrobić na tym świecie. Sytuacja Sebastiana jest bardzo ciężka w tym momencie, dlatego też proszę Was o pomoc. - czytamy Basia apeluje o pomoc do swoich fanów, ale również pozostałych uczestników show. Potrzebne jest 25 tysięcy złotych. Link do zbiórki - tutaj.   Sebastian z "Hotelu Paradise" podczas jednej z transmisji na żywo opowiedział dokładnie o swojej sytuacji zdrowotnej.          Wyświetl ten post na...

Nasze akcje

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner