Andrzej Piaseczny w czarnej koszuli
EastNews
Newsy

Andrzej Piaseczny walczy z koronawirusem i... oszustami! "Udostępniajcie ku przestrodze" - apeluje artysta!

Co się stało? Jak oszuści chcieli wykorzystać chorobę Piaska?

Kilka dni temu Andrzej Piaseczny poinformował fanów, że walczy z koronawirusem. Stan artysty był na tyle ciężki, że trafił do szpitala i został podłączony do specjalnej aparatury, pomagającej mu oddychać. Okazuje się, że Piasek walczy nie tylko z chorobą, ale i oszustami, którzy chcą na niej zarobić...

Małgorzata Rozenek mocno komentuje coming out Andrzeja Piasecznego! Czy dobrze zrobił?

Andrzej Piaseczny walczy z chorobą i oszustami!

Wstrząsające nagranie Andrzeja Piasecznego ze szpitala poruszyło dziesiątki tysięcy internautów. Artysta zaapelował do swoich fanów, by uważali na siebie i nie lekceważyli wszelkich objawów choroby. Piasek, po 10 dniach walki z covidem w domu, trafił do szpitala. Kilka dni później jego management napisał w sieci:

Stan zdrowia Andrzeja jest stabilny. Nadal jest pod opieką lekarzy . Jesteśmy dobrej myśli ! Dziękujemy też , za wszystkie słowa wsparcia i tysiàce życzeń powrotu do zdrowia ! Wszystkie niech się spełnią . Z całego serca , pięknie dziekujeMY  - czytamy.

Ale to nie koniec problemów artysty. Okazuje się, że jego chorobę chcieli wykorzystać internetowi oszuści. Podszywając się pod piosenkarza, zaproponowali "fanom" konkurs, w którym Piasek miałby oferować swoje pieniądze. Andrzej zaapelował, aby nikt nie dał się nabrać na to oszustwo:

Kolejny Fejk ! Proszę nie dajcie się nabrać ! Udostępniajcie ku przestrodze ! I zgłaszajcie ..

Ofiarami podobnej nieuczciwości padli również m.in. Agnieszka Chylińska czy Robert Lewandowski. 

Andrzej Piaseczny choruje na koronawirusa. Walczy również z oszustami w sieci!

Managerka Andrzeja Piasecznego odpowiada na hejt Violi Kołakowskiej
East News

Zobacz także
Dorota Gardias i Viola Kołakoska

Dorota Gardias uderza w Violę Kołakowską za słowa o Andrzeju Piasecznym: "Jak można atakować człowieka, który z trudem oddycha!"

Nergal, Andrzej Piaseczny i Bolesław Piecha

Najpierw Viola Kołakowska a teraz Bolesław Piecha. Andrzej Piaseczny posądzony o "kozaczenie". W obronie przyjaciela stanął Nergal!

 

Andrzej Piaseczny w czarnej koszuli
EastNews
Newsy
Andrzej Piaseczny zbyt późno zgłosił się do szpitala? "Nie róbcie tego!"
Andrzej Piaseczny zbyt późno zgłosił się do szpitala? "Nie róbcie tego!"

Andrzej Piaseczny zmaga się z koronawirusem już od kilkunastu dni. Przez pierwsze 10 dni leczył się w domu, ale jego stan zdrowia niestety pogorszył się na tyle, że muzyk trafił do szpitala. Profesor Andrzej Fal w rozmowie z WP skomentował stan zdrowia artysty i przyznał, że jego zdaniem wokalista zbyt późno zgłosił się do szpitala, a to pogarsza rokowania. Zobaczcie, dlaczego specjalista tak uważa. Zobacz także:  Dorota Gardias uderza w Violę Kołakowską za słowa o Andrzeju Piasecznym: "Jak można atakować człowieka, który z trudem oddycha!" Andrzej Piaseczny powinien wcześniej zgłosić się do szpitala? Andrzej Piaseczny zamieścił w swoich mediach społecznościowych wstrząsające nagranie , z którego dowiedzieliśmy się, że przebywa w szpitalu. Na wideo widzimy, jak z trudem łapie każdy oddech, choć jest podłączony do aparatury tlenowej. Muzyk jest zakażony koronawirusem i zdecydował pokazać się w takim stanie internautom, by w ten sposób przekonać niedowiarków, że COVID-19 naprawdę istnieje i powoduje ogromne problemy zdrowotne. Artysta zaapelował też do wszystkich, by przestrzegali zasad bezpieczeństwa i higieny.  Ostatnio menadżerka Andrzeja Piasecznego, Julita Janicka, w rozmowie z o2.pl powiedziała, że na szczęście muzyk czuje się już trochę lepiej. Stan zdrowia artysty postanowił skomentować w rozmowie z WP.pl kierownik Kliniki Chorób Płuc Szpitala MSWiA prof. Andrzej Fal. Zdaniem eksperta, Andrzej Piaseczny zbyt długo zwlekał z wizytą u specjalisty. Profesor zaapelował również do wszystkich, aby nie popełniali tego błędu. "Piasek" powiedział, że przez 10 dni chorował w domu. Młodzi, nie róbcie tego! Jeśli czujecie się źle, jesteście chorzy, nie trzeba udowadniać innym ani sobie, że dacie radę, że jesteście silni i...

Andrzej Piaseczny
East News
Newsy
Gwiazdy wspierają chorego Andrzeja Piasecznego. "Zdrowia Bracie"
Wstrząsające nagranie Andrzeja Piasecznego, który choruje na koronawirusa zszokowało jego fanów. celebryci postanowili go wesprzeć. Ich słowa wyciskają łzy.

Wstrząsające nagranie Andrzeja Piasecznego , który choruje na koronawirusa zszokowało jego fanów oraz znajomych. Artysta nagrał apel ze szpitala, na którym widać, że ciężko przechodzi zakażenie, a trudność sprawia mu nawet mówienie. Andrzej Piaseczny wyznał, że z koronawirusem zmaga się już 10 dzień, jednak jego stan jest na tyle poważny, że musiał poddać się hospitalizacji. Pod jego nagraniem pojawiło się mnóstwo komentarzy. Komentują je również jego przyjaciele z branży.  Zobacz także:  Wstrząsające nagranie Andrzeja Piasecznego ze szpitala! Artysta ledwo mówi Gwiazdy martwią się o stan zdrowia Andrzeja Piasecznego. Artysta ma koronawirusa  Andrzej Piaseczny z powodu koronawirusa trafił do szpitala. Niestety na nagraniu, które opublikował w swoich mediach społecznościowych widać, że jego stan jest naprawdę poważny. Juror "The Voice Senior" jest podłączony do aparatury, jednak wciąż trudno mu złapać oddech. Ma również ogromne trudności z mówieniem. Po 10 dniach zmagania się z koronawirusem musiał poddać się hospitalizacji. Na Instagramie zaapelował do internautów o to, aby nie lekceważyli niebezpieczeństwa i stosowali się do obostrzeń:  Wolałbym się w tym stanie w ogóle nie pokazywać.  Wiem, że jest jeszcze wielu ludzi, którzy dosłownie mają w nosie to co z nami może się wydarzyć.  Też myślałem, że przejdę to wszystko spacerkiem, ale po 10 dniach chorowania, musiałem się znaleźć tutaj - mówił.  Poważny stan zdrowia Andrzeja Piasecznego zmartwił nie tylko jego fanów ale również znajomych z branży, którzy pod szokującym nagraniem zostawili słowa wsparcia i życzenia szybkiego powrotu do zdrowia:  - Andrzeju Dziękuję, że nagrałeś to wideo. Dużo siły, zdrowiej i...

Andrzej Piaseczny ma koronawirusa
East News
Newsy
Lekarz Andrzeja Piasecznego o jego stanie zdrowia: "Robimy wszystko, co w naszej mocy"
Lekarz Andrzeja Piasecznego o jego stanie zdrowia: "Robimy wszystko, co w naszej mocy"

W zeszłym tygodniu Andrzej Piaseczny trafił do szpitala z powodu zakażenia koronawirusem. Zdecydował się na opublikowanie w swoich mediach społecznościowych szokującego nagrania, w którym zaapelował do fanów, aby nie lekceważyli swojego zdrowia. Na opublikowanym nagranie widać było, że artysta nie czuje się dobrze, a trudności sprawiało mu nawet mówienie.  Dwa dni temu wydał pierwsze dłuższe oświadczenie po odłączeniu go od aparatury wspierającej oddychanie. Dziś w "Newsroom WP" stan zdrowia Andrzeja Piasecznego skomentował lekarz  Marek Posobkiewicz.  Zobacz także:  Andrzej Piaseczny o objawach COVID-19. "Ataki kaszlu doprowadzały do utraty przytomności". Kiedy przyszedł kryzys? Nowe informacje o stanie zdrowia Andrzeja Piasecznego Andrzej Piaseczny jest aktualnie hospitalizowany z powodu koronawirusa, którym jak się okazało zaraził się od bliskich. Stan jego zdrowia, który można było zaobserwować na nagraniu bardzo zmartwił wszystkich jego fanów. Kilka dni temu aktor wydał pierwsze oświadczenie, w którym zapewnił, że jego stan zdrowia się poprawia:  Dziś jest pierwszy dzień wiosny, pierwszy dzień nadziei. Właśnie przed chwilą odłączono mnie od wspomagania w oddychaniu. Tlen przyjmuję już tylko jak wszyscy lżej chorzy pacjenci. Wszedłem na ostatnią prostą do wyzdrowienia. Może będzie to nawet bardzo długa prosta, a jej przejście zajmie jeszcze kilka miesięcy, ale na końcu jest coś absolutnie najcenniejszego - zdrowie - napisał na Facebooku  Dzisiaj stan zdrowia Andrzeja Piasecznego skomentował lekarz Marek Posobkiewicz w programie "Newsroom WP": Byłem u Andrzeja Piasecznego w szpitalu, jest rzeczywiście chory i jest podłączony do tlenu. Nie powiedział ani nie zaśpiewał jeszcze ostatniego słowa, więc wróci do nas i...

Nasze akcje

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner