Właśnie dotarła do nas radosna nowina! Uczestniczka pierwszej edycji programu "Top Model", Emilia Pietras wyszła z mąż! Zdjęciami z uroczystości podzielili się jej znajomi. Musimy przyznać, że modelka wybrała na tę okazję bardzo oryginalną i dość nietypową suknię ślubną. Zobaczcie jak wyglądała!

Reklama

Zobacz także: Daria z "Top Model" wzięła ślub! Modelka pokazała zdjęcie z uroczystości. Spójrzcie na jej suknię!

Emilia Pietras z "Top Model" wzięła ślub! Zdecydowała się na bardzo oryginalną suknię ślubną

Emilia Pietras wystąpiła w pierwszej edycji "Top model", która została wyemitowana już dekadę temu. W programie poznaliśmy ją jako szczuplutką brunetkę, która była stawiana w gronie faworytek do zwycięstwa w show. Ostatecznie modelka odpadła w 9. odcinku. Wtedy jako 23-letnia dziewczyna była także młodą mamą, która samotnie wychowywała dziecko. Udowodniła jednak, że jest świetnie zorganizowana i udało jej się spełnić marzenia o karierze modelki.

Po udziale w programie bardzo dobrze zaczęła sobie radzić zarówno w show biznesie jak i modelingu. Podpisała kilka kontraktów, w tym nawet zagranicznych. Udało jej się spełnić marzenia, a teraz wygląda na to, że również jej życie prywatne wspaniale się ułożyło. Emilia Pietras właśnie wyszła za mąż!

Jej wybrankiem został Piotr, z którym modelka zdecydowała się wziąć ślub w minioną sobotę, 15. sierpnia. Zdjęciami z uroczystości podzielili się znajomi modelki. Na fotografiach możemy zauważyć jak bardzo zmieniła się Emilia! Zapuściła włosy i zmieniła ich kolor - teraz jest uroczą blondynką. Ponadto na fotografiach ze ślubu możemy zobaczyć jak wyglądała suknia panny młodej. Gwiazda "Top model" postawiła na dość oryginalną kreację. Nie jest to klasyczna suknia do samej ziemi, a skromna, krótka sukienka z długimi, poszerzanymi rękawami.

Oczywiście młodej parze życzymy wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia! Zobaczcie zdjęcia ze ślubu gwiazdy "Top Model", Emilii Pietras!

Modelka zapuściła włosy i zmieniła ich kolor na blond

Tak Emilia Pietras wyglądała, kiedy wystąpiła w programie "Top Model".

East News
Reklama

Reklama
Reklama
Reklama