Finalistka trzeciej edycji programu "Projekt Lady" została mamą! Agnieszka Koszelak poinformowała o tym wydarzeniu za pośrednictwem swojego Instagrama. Pokazała zdjęcie dziecka tydzień po porodzie. Posypały się gratulacje.

Reklama

"Projekt Lady": Agnieszka Koszelak została mamą!

Agnieszka Koszelak rozpoczęła ten rok bardzo wyjątkowo! W styczniu przywitała na świecie swoje pierwsze dziecko. Finalistka trzeciej edycji programu TVN właśnie rozpoczęła nowy etap w życiu.

Chłopczyk ma już prawie miesiąc i rośnie jak na drożdżach. Pierwszym zdjęciem maleństwa pochwaliła się niemalże tydzień po porodzie. Widać, że Agnieszka dała ponieść się wielkiej radości, ponieważ udostępnia wciąż nowe zdjęcia synka, a także swoje, gdzie dumnie podpisuje się, że jest mamą. Fani gratulują malucha i dzielą się z Agnieszką własnymi doświadczeniami.

- Gratulacje!
- Śliczny
- Zobaczysz, moment i będzie miał 5 miesięcy jak i mój. ???? Moment i będzie duży
- cudowny jest!❤️ - komentują fani.

Agnieszka Koszelak była finalistką trzeciej edycji "Projektu Lady". Agnieszka zdobyła serca jurorek, widzów, a nawet koleżanek z programu dzięki swojemu poczuciu humoru i uśmiechowi nieschodzącemu z twarzy. Koszelak była bardzo blisko zwycięstwa, jednak program ostatecznie wygrała Magdalena Lubacz.

Mimo tego trenerki: Małgosia Rozenek, Tatiana Mindewicz-Puacz i Irena Kamińska-Radomska bardzo doceniły postęp, jaki uczyniła Agnieszka. Z dość leniwej i mało zmotywowanej do działania osoby, Agnieszka stała się pracowitą damą umiejącą wyznaczać sobie cele. Teraz w dodatku jest mamą, a to zdecydowanie jedna z najważniejszych ról, jaką będzie pełniła w życiu.

Zobacz także

Gratulujemy młodej mamie!

Zobacz także: Małgorzata Rozenek gwiazdorzy na planie "Projekt Lady"?! Fryzjer gwiazdy o "głodnej Małgorzacie na redukcji". Odpowiedziała

Agnieszka Koszelak przekazała cudowną wiadomość! Została mamą!

Finalistka "Projektu Lady" jest bardzo szczęśliwa. Program zmienił ją całkowicie.

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama