Sylwia Bomba z Googlebox dostała mandat

Jedną z najbardziej rozpoznawalnych uczestniczek hitowego programu "Gogglebox. Przed telewizorem" w TTV jest oczywiście Sylwia Bomba! Paparazzi już traktują ją jak rasową gwiazdę i śledzą każdy krok, zwłaszcza, że jakiś czas temu została mamą słodkiej Antosi. Jednak przyłapania na takiej sytuacji pewnie się nie spodziewała! Zobaczcie, o co chodzi! 

Zobacz także: Sylwia z "Gogglebox" pokazała rodzinne zdjęcie. Internautki są zazdrosne o jej męża? 

1/4
Sylwia Bomba z Googlebox dostała mandat

Sylwia Bomba, jak zwykle w seksownej kreacji i torbą od Christiana Diora, wybrała się na spotkanie z przyjaciółką. Zaparkowała samochód w niedozwolonym miejscu, a więc... otrzymała mandat! Jak na niego zareagowała?

2/4
Sylwia Bomba z Googlebox dostała mandat

Nie była najszczęśliwsza na świecie, żeby nie powiedzieć, że lekko zdenerwowana. Odjechała więc ze smutną miną...

3/4
Sylwia Bomba z córką
instagram

Na pewno jednak, kiedy wróciła do domu, do córeczki, zapomniała o mandacie. W końcu malutka Antonina dostarcza jej mnóstwo powodów do radości. Niedawno celebrytka ochrzciła dziewczynkę. Z tej okazji w sieci pojawiło się kilka pięknych zdjęć!  

Nie ma w życiu nic ważniejszego niż szczęśliwa rodzina, reszta się nie liczy. Zrozumiałam to odkąd mam przy sobie te dwójkę ❤️ życzę aby każdy odnalazł swoje szczęście w życiu - napisała niedawno gwiazda, pokazując zdjęcie z córką i partnerem. 

4/4
Sylwia Bomba Gogglebox
Instagram

Wszyscy fani programu "Gogglebox. Przed telewizorem" z niecierpliwością zaś oczekują na kolejny, jedenasty już sezon! Najnowsze odcinki zobaczymy jesienią 2019 roku, oczywiście w TTV. Czekacie? My bardzo!