Sylwia Bomba z córką
instagram

Stylizacja Sylwii Bomby ze chrztu córki zaskoczyła fanów! "Te buty muszą być niewygodne"

Sylwia Bomba z córką
instagram

W weekend Sylwia Bomba z programu "Gogglebox. Przed telewizorem" ochrzciła swoją córeczkę. Dumna mama zdjęciami z uroczystości pochwaliła się na Instagramie, jednak nie obyło się bez kąśliwych uwag ze strony obserwujących. Wszystko z powodu bardzo wysokich butów, które Sylwia ubrała do sukienki. Wyszło modnie i elegancko, a może jej strój był nieodpowiedni do okazji? Zobaczcie!

Sylwia Bomba ochrzciła córkę 

W grudniu 2018 roku Sylwia Bomba z programu "Gogglebox. Przed telewizorem" po raz pierwszy została mamą. Celebrytka urodziła córeczkę, która otrzymała na imię Antonina, czyli zdrobniale Tosia. Dziewczynka miała "gęstwinę czarnych włosków", jednak dziś jest 9-miesięczną blondynką! Dziewczynka uwielbia pozować z mamą do zdjęć. W ogóle nie boi się błysków fleszy! ;) 

Ostatnio na Instagramie Sylwia Bomba pochwaliła się zdjęciami ze chrztu świętego córki. Sylwia tak samo jak Tosia ubrała się cała na biało. Aż trudno powiedzieć, która z nich wyglądała lepiej. 

Mama i córka ❤️ Chrzest Św Antosi 💛 - podpisała fotografię Sylwia. 

Zobacz także: Jak wyglądali bohaterowie "Gogglebox" w przeszłości? Niektórych naprawdę trudno rozpoznać!

Internauci od zwrócili uwagę na wysokie buty Sylwii. W komentarzach pod zdjęciem posypało się mnóstwo pytań m.in. o patent na chodzenie na tak wysokim obcasie.

- Jest jakiś patent na chodzenie w takich cienkich szpilkach?😜 jejku podziwiam 😄

- Mam wrażenie że bardziej niż o Chrzest dziecka chodzi o pokazówke dla ludzi Żenada.... Ps. Zaraz mnie Adwokatki zjedzą 😂

- Pięknie 😍 ale te buty musza być niewygodne, podziwiam Was szpilkowe kobiety 😂 - pisali fani. 

Sylwia nie unikała odpowiedzi i odpisała, że buty były bardzo wygodne i wcale nie spadały ze stóp. Celebrytka była zaskoczona jakością obuwia, a jeśli chodzi o patent na chodzenie to oczywiście wprawa. 

Wprawa, jak nie miałam Antosi to moje codzienne obuwie to było szpilki, teraz od święta to pikuś 😂 

Bomba złośliwym internautom odpowiedziała, że na Instagramie pokazane zostało 2 procent z całego wydarzenia. A jeśli chodzi o drugie imię Tosi, bo takie pytanie też padło, to dziewczynka go nie ma, bo ma dwa nazwiska. 

Zobaczcie stylizację Sylwii i Tosi z chrztu świętego. Co o niej myślcie?

Tosia uwielbia pozować do zdjęć

 

Chcesz zabłysnąć i zaskoczyć wszystkich swoją nową stylizacją? Skorzystaj z Guess promocje i nie obawiaj się o zbyt duży rachunek.

 

 

Więcej na temat Gogglebox. Przed telewizorem
Przeładuj

Jak Paula Tumala zareagowała na wieść o ciąży bliźniaczej? Taka reakcja to zupełna normalność!

zobacz 01:36