Grzesiek opublikował nowy wpis i zaskoczył szczerym wyznaniem Grzesiek opublikował nowy wpis i zaskoczył szczerym wyznaniem Anna Bardowska Bardowscy Bardowscy
Grzesiek opublikował nowy wpis i zaskoczył szczerym wyznaniem
Facebook
O co chodzi?
1/5
Grzesiek opublikował nowy wpis i zaskoczył szczerym wyznaniem
Facebook

 

Grzesiek z drugiej edycji programu "Rolnik szuka żony" pochwalił się nowym zdjęciem z żoną i zamieścił  szczery wpis w sieci! Anna i Grzegorz Bardowscy poznali się na planie wielkiego hitu o rolnikach. Na oczach widzów rodziła się pomiędzy nimi miłość, która zaprowadziła ich przed ołtarz już kilka miesięcy po zakończeniu programu. Po koniec 2016 roku para przywitała na świecie ich pierwsze dziecko, syna Jasia. I chociaż przygoda z "Rolnik szuka żony" zakończyła się dla nich wraz z ostatnim odcinkiem show, to para wciąż jest bardzo aktywna w sieci i co jakiś czas pokazuje swoim fanom, co u nich słychać.  Ania pokazywała m.in. jak urządziła wnętrza ich domu, a Grzesiek jak wygląda jego praca na gospodarstwie. 

Teraz w sieci pojawiło się kolejne wspólne zdjęcie Ani i Grześka Bardowskich, a pod nim szczery wpis rolnika! Zobaczcie sami, co napisał o swojej żonie. 

 

Zobacz także: Czy będąc w związku potrzebujemy odrobiny zazdrości?

2/5
Grzesiek opublikował nowy wpis i zaskoczył szczerym wyznaniem
Facebook

 

Nazwać mnie ciachem to lekka hipokryzja, skoro przed Wami tort, 3 piętrowy :D Za to Ania - babeczka Grześka? To już nie do końca moja babeczka... jest ktoś inny! Mały ciastek :) który śpi smacznie w pokoju obok i bierze wszystko co najlepsze - napisał pod wspólnym zdjęciem z Anią.

Mały ciastek to oczywiście ich synek, Jaś :). Internauci byli zachwyceni wpisem i... bluzami w których pozują Ania i Grzesiek. Rolnik i jego żona zaprezentowali się bowiem w szarych bluzach dla par z napisami "ciacho Ani" i "babeczka Grześka".  To nie pierwszy raz kiedy para pokazuje się w podobnych stylizacjach! Pamiętacie ich świąteczny look? Zobaczcie sami. 

 

Zobacz także: Ania i Grzegorz Bardowscy z "Rolnik szuka żony" pokazali swój stylowy dom! Ale luksusy! ZDJĘCIA

3/5
Anna Bardowska
Instagram/Bardowscy

 

Tuż przed świętami para pochwaliła się uroczym zdjęciem na którym pozowali w identycznych swetrach. 

 

Zobacz także: Ania Bardowska przygotowuje się do świąt. Fanki zachwycone jej swetrem. Znamy markę i cenę!

4/5
Bardowscy
Instagram

Lubicie Anię i Grześka? Śledzicie ich losy na portalach społecznościowych? 

5/5
Bardowscy
Instagram