Grzegorz Krychowiak i jego dziewczyna Célia Jaunat wrócili już do domu po Euro 2016. Na Instagramie piłkarza pojawiało się gorące zdjęcie z pierwszego wspólnego wyjścia pary po powrocie do domu, które Grzegorz podpisał wymownymi trzema serduszkami. W piątek wszyscy nasi piłkarze i ich partnerki wrócili z Francji. Niektórzy już pochwalili się pierwszymi fotkami po powrocie. Anna i Robert Lewandowscy spotkali się z rodziną, a Kuba Błaszczykowski i jego żona w nieco ponurych humorach opuszczali hotel.

Reklama

Grzegorz Krychowiak świętuje po Euro 2016

Grzegorz Krychowiak też już relaksuje się po zakończonym występie w Euro 2016. Postanowił sprawić swojej dziewczynie niespodziankę i zabrał ją na romantyczną randkę. Piłkarz zamienił już sportowy trykot na elegancki garnitur i zabrał swoją ukochaną na randkę do eleganckiej restauracji. Na najnowszej fotce oboje wyglądają zjawiskowo! Célia wręcz premienieje! W popielatej, dopasowanej sukience z drapowaniami i falbanami wygląda bardzo seksowanie. Modelka na swoim profilu zdradziła, że spędza romantyczny wieczór z Grzeogrzem. Domyślamy się, że para świętuje świetny występ polskiej reprezentacji w Euro 2016. Zobaczcie wspólne zdjęcie zakochanych! Ależ oni są sexy!

Zobacz też: Grzegorz Krychowiak w pierwszym wywiadzie po Euro 2016! "Mecz mógł się rozstrzygnąć przed karnymi, gdyby...".

Zobacz także

Grzegorz Krychowiak i Celia Jaunat na randce po Euro 2016. Ależ oni są sexy! Tylko spójrzcie!

Instagram

Celia wygląda przepięknie!

Instagram

Grzegorz Krychowiak ma za sobą świetny występ w turnieju. Teraz przyszła pora na zasłużony wypoczynek.

East News
Reklama

Piłkarz świętuje u boku ukochanej Celii. Ależ ona jest sexy!

Reklama
Reklama
Reklama