Grażyna Torbicka nie tęskni za pracą w telewizji
ONS

Grażyna Torbicka dostała wzruszający prezent po odejściu z TVP. Jaki?

Grażyna Torbicka nie tęskni za pracą w telewizji
ONS

Grażyna Torbicka nie tęskni za pracą w telewizji! Słynna dziennikarka, która po 31 latach pożegnała się z  Telewizją Publiczną, w rozmowie z portalem TVN24.pl przyznała, że wcale nie brakuje jej obecności w telewizji - zwłaszcza teraz kiedy przez ostatnie kilka dni odbywał się tworzony przez gwiazdę Festiwal Dwa Brzegi.

Teraz przy okazji promocji festiwalu stale ta telewizja jest. Może przyjdzie jakiś kryzys później. Na razie jest tylko wielkie piękno - przyznała dziennikarka.

Torbicka przyznała jednak, że to właśnie dzięki programowi "Kocham kino" mogła poznać największe gwiazdy  światowego kina. Dziennikarka zdradziła również, jaką niespodziankę przygotowali dla niej koledzy z którymi współpracowała w programie.

W zasadzie dorastałam z tym programem. Odkrywałam dla siebie i dla widzów kolejnych artystów (...) Gdy odeszłam z telewizji, moi współpracownicy z programu przygotowali mi taką płytę. Były na niej fragmenty moich najmocniejszych wywiadów z ludźmi, którzy najczęściej po raz pierwszy pojawili się w polskiej telewizji. Milos Forman, Woody Allen, Ettore Scola, Sofia Loren, Catherine Deneuve i wielu, wielu innych. Oglądałam to i przypominałam sobie dopiero ile tego było.

A Wy tęsknicie za obecnością Grażyny Torbickiej w TVP i jej programem "Kocham kino"?

 

Zobacz także: Ciąża w sytuacji umowy o pracę na czas określony

 

Grażyna Torbicka nie tęskni za telewizją.

Grażyna Torbicka
ONS

Po 31 latach dziennikarka zakończyła pracę w TVP.

Grażyna Torbicka

 

Więcej na temat Grażyna Torbicka
Przeładuj

Marietta z "Hotel Paradise" wbija szpilę uczestnikom pierwszej edycji show! "W "Love Island" wszyscy są ładni"

zobacz 01:22