Grażyna Torbicka
ONS

Grażyna Torbicka ma nową pracę! TVN, Polsat? Będziecie zaskoczeni!

Grażyna Torbicka
ONS

Grażyna Torbicka rozpoczyna nową pracę! Dziennikarka będzie pracować w radiu TOK FM. Po odejściu prowadzącej kultowy program "Kocham kino" z Telewizji Polskiej, wiele stacji telewizyjnych walczyło o pozyskanie gwiazdy do swoich szeregów. Nadal prowadzone są rozmowy Grażyny Torbickiej z TVN. Ich efekty jeszcze nie są znane. Tymczasem już wiadomo, że niedługo usłyszymy dziennikarkę na antenie radia. Polecamy: Kiedy i na jakich zasadach przysługuje urlop bezpłatny?

 

Grażyna Torbicka będzie pracować w radiu

 

Była gwiazda TVP rozpocznie współpracę w radiem TOK FM wraz z końcem września. Na jego antenie będzie współprowadziła z Tomaszem Raczkiem audycję "Szczerotok" - podał portal Wirtualnemedia.pl. Tematyką programu ma być oczywiście kino. I wszystko zapowiada się świetnie, a szefostwo stacji nie kryje zadowolenia ze współpracy z Grażyną Torbicką. Podekscytowany jest również sam Tomasz Raczek.

W ostatnich tygodniach Grażyna i ja mieliśmy kilkakrotnie okazję uczestniczyć w zażartych dyskusjach na temat filmów. Okazało się, że co prawda najczęściej różnimy się w ocenach, ale w trakcie sporu obojgu nam świecą się oczy z radości dyskutowania. Żadne z nas nie lubi obrażać ani lekceważyć partnera, więc dajemy sobie, mimo różniących nas opinii, maksimum komfortu. Najkrócej mówiąc: piekielnie dobrze nam się rozmawia - powiedział Raczej portalowi Wirtualnemedia.pl.

Pierwsza audycja z udziałem Grażyny Torbickiej zaplanowana jest na 28 września. Będziecie słuchać?

 

Zobacz też: Grażyna Torbicka w końcu zabrała głos w sprawie transferu do stacji TVN! Przejdzie?

 

Grażyna Torbicka od września rozpoczyna pracę w TOK FM.

Grażyna Torbicka w białych butach

Czy dziennikarka wróci również do telewizji? Czas pokaże...

Grażyna Torbicka
ONS

Więcej na temat Grażyna Torbicka
Przeładuj

"Rolnik szuka żony": Czy Ania i Grzegorz korzystają z pomocy niani?

zobacz 01:37