Marcin Gortat pierwszy raz o związku z Alicją Bachledą-Curuś
EastNews/ONS
Marcin PIERWSZY RAZ o ich związku.
1/5
Marcin Gortat pierwszy raz o związku z Alicją Bachledą-Curuś
EastNews/ONS

 

Alicja Bachleda-Curuś i Marcin Gortat starają się nie pokazywać razem publicznie i nie zabierają głosu w sprawie swojego związku, który do tej pory owiany jest tajemnicą. Para pokazała się razem m.in. na spotkaniu z księciem Williamem i księżną Kate (Alicja Bachleda-Curuś i Marcin Gortat oficjalnie razem na balu z księciem Williamem w Warszawie!), oraz jeszcze wcześniej na inauguracji Visa Kino Letnie w 2017 roku (A jednak! Alicja Bachleda-Curuś i Marcin Gortat PIERWSZY RAZ razem na Visa Kino Letnie! ZDJĘCIA)

Ani Gortat, ani Bachleda-Curuś nie chcieli potwierdzić czy łączy ich coś więcej niż przyjaźń, ale Marcin nie wytrzymał i w ostatnim wywiadzie dla Polsat Sport, powiedział chyba więcej niż zamierzał!

 

Co dokładnie? Czy Alicja Bachleda-Curuś będzie mieć mu za złe te słowa? Zajrzyjcie NA NASTĘPNY SLAJD, żeby się dowiedzieć.

2/5
Alicja Bachleda-Curuś, Marcin Gortat
Embassy of Poland in Washington DC, Dominik Mikołajczyk

 

W ostatnich dniach ogłoszono, że Marcin Gortat zmienia klub i przeprowadza się z Waszyngtonu do Los Angeles. W rozmowie z Polsat zdradził, że ta decyzja nie była przypadkowa - i przede wszystkim była związana z Alicją! Zrobił to dla niej! Czy to oznacza, że para zamieszka razem?

- Jestem przeszczęśliwy, że trafiłem do Los Angeles. Zawsze marzyłem, żeby mieszkać i grać w tym mieście, a od kiedy jestem z Alicją (aktorką Bachledą-Curuś) zależało mi na tym jeszcze bardziej - powiedział Gortat.

Jak do tego doszło? Jak agent Marcina Gortata przyjął tę decyzję?

Po sezonie powiedziałem mojemu agentowi, że jeśli doprowadzi do mojej wymiany z klubem z LA, to postawię mu w Polsce pomnik. Zadzwonił do mnie w środę w nocy i zapytał, kiedy mu prześlę możliwe lokalizacje, żeby sobie jakąś wybrał. Zatkało mnie ze szczęścia, ale też ze smutku, bo opuszczam Washington Wizards po pięciu latach. Nigdzie nie grałem tak długo i już na pewno nie zagram, bo moja kariera powoli dobiega końca - dodał Marcin Gortat.

No proszę, nikt się nie spodziewał że akurat w taki sposób Marcin potwierdzi związek z Alicją! Wspaniała wiadomość!

A pamiętacie jak zaczął się ich związek?

 

Zobacz także: „Coraz częściej myślę o rodzinie”. Marcin Gortat planuje wspólną przyszłość z Alicją Bachledą-Curuś?

3/5
Alicja Bachleda-Curuś i Marcin Gortat rozmawiają z księciem Williamem o czym?

 

Ciekawe, czy Alicja będzie miała za złe Marcinowi to, co powiedział. Sama w jednym z wywiadów z "Grazią" tak powiedziała o związku z Gortatem:

Nie pytaj mnie o Marcina. Staram się nie opowiadać o swoim życiu prywatnym, między innymi dlatego, że nie chcę tworzyć dodatkowej przestrzeni do plotek - przyznała w rozmowie z magazynem.

4/5
Flesz świąteczny, Bachleda-Curuś i Gortat

 

Alicja Bachleda-Curuś i Marcin Gortat za wszelką cenę chcą ukrywać swój związek, ale w ciągu ostatniego roku zbyt często pokazywali się razem publicznie - to tylko rozgrzało atmosferę wokół ich związku!

Alicja pokazała się z Marcinem oficjalnie razem na balu z księciem Williamem w WarszawieWcześniej Alicja Bachleda-Curuś i Marcin Gortat PIERWSZY RAZ wyszli razem na Visa Kino Letnie. Od tamtego czasu każdy fan Alicji i Marcina chce wiedzieć, jak układa się w ich związku.

Więcej: Marcin Gortat podbił nie tylko serce Alicji Bachledy-Curuś, ale też jej syna. Co na to Colin?

5/5
Alicja Bachleda-Curuś może liczyć na wsparcie Marcina Gortata

Myślicie, że Marcin i Alicja zdecydują się na ślub?